Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie (Panie?)
cashback u Kikiego jest normalnie: poza ceną niższą niż normalna sklepowa (jak jesteś niebieski), po miesiącu składasz papiery do TCL o cashback i po kilku dniach masz odpowiednią wartość zwrotu na koncie... jeszcze 2 tygodnie i skłądam mój wniosek...
swoją drogą z 75C815 jestem zadowolony :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cash Back jest i działa wyłącznie do końca miesiąca !
Nawet jeden dzień później i "finito"
Trzeba się śpieszyć !.
Dla niebieskich specjalna oferta bez mian - cash back również działa.!
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Panowie (Panie?)
cashback u Kikiego jest normalnie: poza ceną niższą niż normalna sklepowa (jak jesteś niebieski), po miesiącu składasz papiery do TCL o cashback i po kilku dniach masz odpowiednią wartość zwrotu na koncie... jeszcze 2 tygodnie i skłądam mój wniosek...
swoją drogą z 75C815 jestem zadowolony :)


BRAWO TY :)
Mam tylko 65 C 815 i jestem bardzo zadowolony . Ale 75" , to musi robić robotę :)
Gratulacje !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cenę masz specjalną dla niebieskich i pakiet.
Bądź niebieski , to się opłaca bardzo.
 

Eryk555

New member
Wyszukiwanie i układ kanałów jak w tunerze satelitarnym nc+.
W telewizorze samsunga mam wyszukiwanie i układ kanałów jak w dekoderze.Mogę wyszukać kanały pod Polsat cyfrowy, nc+ i tnk.
W TCL C815 wyszukuje kanały satelitarne nie posegregowane.
Może dacie radę wypuścić jakiś soft pod polskie platformy lub listę kanałów polskich platform ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Ja mam radę jak sobie poradzić z kolejnością. Ktoś musi popracować i ułożyć. Potem można zgrać listę menu serwisowym i podzielić się z innymi zainteresowanymi.
Chyba nikt tak nie zrobił niestety.

Zostań tym dobrym, posortuj i podziel się. Powodzenia!
 

Eryk555

New member
Nie sprawdziłem niestety.
Ale tv mi się zresetował i musiałem go na nowo ustawiać łącznie z listą kanałów pod nc+..To co zauważyłem to głos mam od razu po włączeniu a przedtem był z opóźnieniem.
 

firefl

Active member
Bez reklam
ja nie wiem co to zipp, ale jeśli byłby to zip to i tak to czy spakowany czy nie zależy od rodzaju pliku/metody update
 

jelołking

New member
Chciałem zapytać czy ktoś miał podobny problem?Pod telewizor mam podpięty soundbar lg sj2 przez kabel optyczny i podczas grania na PS4 gdy włącze Dolby Audio występuje opóźnienie dźwięku.Minimalne,ale zauważalne.Próbowłem zmniejszyć opóźnienie w opcjach telewizora,nic nie dało.Chciałem jeszcze zapytać czy da sie przestawić dziwęk tylko na soundbar,bo u mnie dżwiek wychodzi z głosnika telewizora oraz z soundbara.
 

firefl

Active member
Bez reklam
jak dźwięk przez przez kabel optyczny to dźwięk z głośnika tv wyciszysz pilotem. Proste choć trochę niewygodne.
 
Do góry