Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

jelołking

New member
Tak właśnie zrobiłem,tylko wydało mi się to dziwne,ponieważ w innym tv poprostu przelączałem wyjscie audio na optyczne i dziwęk szedł tylko przez soundbar.
 

Plazma.art

New member
Jak to jest z IP TV w tych telewizorach TCL serii c815? Zmieniło się już coś? Na początku raczej opinie mało zachęcające...

Kupiłem ten TV w bardzo okazyjnej cenie jeszcze w lipcu jak działał cashback, ale niestety mam remont w domu i nie mam jak sprawdzić działania IP TV przed końcem 14 dniowego okresu z możliwością zwrotu towaru. Jest to dla mnie bardzo ważna funkcja. W PHILIPSIE z serii PUS7304 działało to naprawdę dobrze i jestem ciekawy czy tu też tak będzie.
 

firefl

Active member
Bez reklam
najnowszy ma numerek 363, linki są na forum.
Nie rozumiem co znaczy "bezpiecznie pobrać" więc wolę nie podawać bo nie umiem ocenić. Słyszałem o wirusach rozpowszechnianych przez nieświadomych producentów. Teroretycznie nawet do OTA można się czepiać o bezpieczeństwo...

Czarodziejska kula mi się zepsuła i nie wiem co wnosi. Producent się nie dzili historią zmian.
 

kapustaadria

New member
Marek stacjonuje w Olsztynie w dawnej hali Urani. W sklepie audio video jak się nie mylę ale ost z nim rozmawiałem o ost soft na pl to v333. Reszty mówi żeby nie instalować bo się straci gwarancję.. Ja się boję

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kapustaadria

New member
Wszystkie są na tym samym procesorze co c815 a tam tych problemów chyba nie ma, bo nikt tego nie zgłasza

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kornis

New member
Cześć,

na oficjalnej stronie TCL.com w dziale wsparcia dla 65c815 jest link do softu 363. To coś nowego i dedykowanego na PL? Co ciekawe mam wersję 333 i w opcjach TV w "Aktualizacja systemu" twierdzi, że mam najnowszą wersję.
 
Do góry