Zgrywanie filmów BR na dysk PC (HTPC)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A jakim programem odpalasz wtedy filmy? Masz wtedy normalnie menu plyty? Mozesz wybierac sceny, lub rozne utworu jezeli jest to plyta z demowkami?

I odpalasz plik index?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wrzucam w player plik index (można różnie), to wszystko. Nie korzystam z żadnych menu płyt, po co mi to. Właśnie to jest plus, odpalasz oglądasz.
Chce przerzucić na następny dział w filmie, dotykam w myszce kółko w prawo. To jest szybsze jak pilot od sprzętu, no i działa błyskawicznie.
Kodi jest ok, gdybym miał salkę, to zainstalowałbym na tablecie i sterował jak lord całą biblioteką popalając cygaro, ale to co mam obecnie jest szybsze i bezproblemowe.
To tak jak z przeglądanie zdjęć, są specjalne programy, a i tak każdy korzysta w okien i typowych folderów przeglądając w defaultowej galerii windows.
To jest moja ocena, u mnie tak to wygląda w praktyce.
Jest szybciej, nie koniecznie ładniej. Wydaje mi się też, że mam większą kontrolę nad tym wszystkim. Ciężko mi czymś zastąpić myszkę.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tylko wkuzajace jest ze majac plyte z muzyka czy demowkami nie widze tytulow. I musze pokolei odtwarzac pliki az znajde interesujaca mnie sekwencje.

Odpalajac index nie zawsze wszystkie demowki wczyta. Nie wiem czemu.
 
Do góry