Zgrywanie filmów BR na dysk PC (HTPC)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Fajnie wykombinowane armanig. Troszkę z tym zgrywaniem jest zabawy i co w przypadku gdy któregoś dnia dysk umrze?
 

DrWredman

Active member
armanig - zaimponowałeś mi tym zgrywaniem ulubionych kawałków. Może sam się za to wezmę?
Wolałbym jednak odpalać filmy z NASa bez użycia komputera. Niestety na razie nie mam jeszcze odtwarzacza BR tylko PS4 i nawet nie testowałem czy konsola odpali taki zgrywny film w np. Atmosie czy DTS.
Trzeba będzie zrobić poświąteczne testy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tzn. ja mam zgrane całe filmy i właśnie z nich mogę błyskawicznie wybrać co chcę i jak chce.
Mogę też obejrzeć cały film. Wedle uznania i ochoty.

Etap drugi, to właśnie zlepek najlepszych fragmentów. Swoiste DEMO.
To jest projekt o którym już kiedyś pisałem, ale z braku czasu zapuściłem temat.
Jestem w stanie stworzyć z taką bazą jedną z lepszych demówek na rynku.
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Tzn. ja mam zgrane całe filmy i właśnie z nich mogę błyskawicznie wybrać co chcę i jak chce.
Mogę też obejrzeć cały film. Wedle uznania i ochoty.

Etap drugi, to właśnie zlepek najlepszych fragmentów. Swoiste DEMO.
To jest projekt o którym już kiedyś pisałem, ale z braku czasu zapuściłem temat.
Jestem w stanie stworzyć z taką bazą jedną z lepszych demówek na rynku.

Jesli cały film, to musisz mieć też zapisane gdzie ta scena jest, chyba, że doskonale pamiętasz ;)

Gdyby dało się taką płytkę demo skonfigurować i zapisać na BR to byłoby super :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, wiem mniej więcej co gdzie i jak.
Czasami o tym piszę w innych wątkach podając fragmenty.
Płyta naturalnie ze menu itp.
Zresztą takie płyty ludzie robią i sprzedają potem na aukcjach.
Schodzą jak ciepłe bułeczki. Ja się w to nie bawię, nie wiem jak z legalnością, ale na użytek własny czemu nie.
Zawsze można zabrać taką płytę do salonu i przetestować sprzęt na różnych fragmentach.
Na AudioShow też mieli taką płytę 2 lata temu, kumulacja wrażeń niesamowita ; )
 

robertuss

Active member
Bez reklam
to jego demo o jakim pisze to bym chętnie pobrał ;) Ten widok okładek filmów o jakim pisze to jak z Kodi, a dlaczego kodi nie interesuje tego PANA ??
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Tak, wiem mniej więcej co gdzie i jak.
Czasami o tym piszę w innych wątkach podając fragmenty.
Płyta naturalnie ze menu itp.
Zresztą takie płyty ludzie robią i sprzedają potem na aukcjach.
Schodzą jak ciepłe bułeczki. Ja się w to nie bawię, nie wiem jak z legalnością, ale na użytek własny czemu nie.
Zawsze można zabrać taką płytę do salonu i przetestować sprzęt na różnych fragmentach.
Na AudioShow też mieli taką płytę 2 lata temu, kumulacja wrażeń niesamowita ; )

Na 100% sprzedawanie takich płytek nie jest legalne.
Ale jako demówka na własny użytek - bezcenne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trzeba by GO zapytać.

Firestorm, jeszcze nie jestem na etapie polecania softu.
W wolnej chwili zapoznam się z tematem.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
kodi nie obsługuje kodektów Dolby Atmos i DTS:X, chyba, że za dopłatą, ale nie jestem pewien.

oj chyba się mylisz.Na forum sam szukałem pomocy , dlaczego nie mam dzwięku w Transformers najnowszym.Bo Kodi nie obsługiwało.Ale już obsługuje.A teraz w drodze jest najnowsza wersja, wiec może i X obsłuży??nie wiem bo na forum kodi nie byłem dawno.To dlaczego Kodi Armani nie chce??

sprawdziłem na szybko

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://kodi.wiki/view/Dolby_Atmos_and_DTS:X_support&prev=search

Kodi nie zamienie na nic innego
https://forums.geforce.com/default/topic/917595/dts-x-passthrough-works-/
 
Ostatnia edycja:
Do góry