Zestaw stereo za 2500

WiTT

New member
Bez reklam
Trochę tak ryzykownie, RS5 i RX6 to różne konstrukcje, inna myśl "twórcy dźwięku". Jakby co zawsze możesz pogadać w sklepie że przez tydzień będziesz próbował, jakby co to zwrócisz :)

Interkonekt - jak mocno się uprzesz to możesz zakupić KLOTZ. Tylko się spytam po co. Bo dźwięk z dekodera cyfry to nie jest jakiś szał, tu nie poprawisz dźwięku który i tak już jest zepsuty kompresjami przesyłu sygnału z satelity. Kup jakiś prolink czy coś i w zupełności wystarczy.

A lepszy interkontekt zostaw na połączenie z CD.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Zgadzam się, nie ma sensu inwestować w drogi interkonekt do podłączenia z dekoderem. Co do wzmacniacza, to nie wiem jak gra Music Hall 15.2 ale ja odsłuchiwałem A 35.2 z MA MR4 i powiem że świetnie wypadł. Na 7 wzmacniaczy które odsłuchałem ten model był praktycznie na drugim miejscu. Gdyby kosztował tyle co mój Exposure miałbym duży problem. Z tego co pamiętam w Music Hall jeszcze te wysokie były ciut za mocno wyeksponowane przy głośniejszym odsłuchu, ale ogólnie świetny wzmak. Też ten model 15.2 miałem na oku, ale nigdzie nie mieli żebym mógł posłuchać, bo wiadomo że A 35.2 jest to sporo wyższy model i cena też jest ponad dwukrotnie wyższa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cygnarkuba

New member
Już po zakupach ;)
Wzmacniacz: music hall a15.2
Kable głośnikowe: TE.
Interkonekt: Wireworld Luna 6 1m -130zł
Jak całość poskładam to dam znać jak gra. Tym czasem bardzo dziękuje za pomoc :)
 
Do góry