Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

Sansei6

Member
Bez reklam
Ale to jest uniwersane, do wielu telefonów pasuje. Coś tam można pokombinować i zwiększyć możliwości, ale lustrzanki sie z tego nie zrobi ;)
Ot takie smartfonowo-fotograficzne przedszkole.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
od lat znane rozwiązanie ;) Coś takiego było już kiedy jeszcze nie było smartów, tylko zwykłe telefony z pierwszymi aparatami ;)
Jakoś specjalnie się to nie przyjęło.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Teraz wiadomo dlaczego Huawei jest trzecim producentem na świecie i to w ciągu kilku lat od wejścia na rynek.. :) Ale ten smartfon jest fajny, ostatnio się nim bawiłem, jak ktoś lubi te zabawki warto zobaczyć.:D

[youtube]LZB-wwBSY9c[/youtube]


Kurna taka furrore Robercik zrobil huawejowi ze w T-mobile ponad dwa tygodnie czeka sie za tym telefonem. A cena tez jest wysmienita.

Huawei nie sprostal potrzeba rynku :)

Dla przykladu w moim abonamencie

Samsung s9+ - 2199zl
Huawei p20 pro + tablet t3 8 - 1399zl
Iphone x 64gb - 2899zl
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak już jesteśmy przy Hławeju czy Ksiomi (dla mnie to jeden sort), to zakupiłem wagę elektroniczną z BT.
Śmieszna cena, bo tylko 150zł, ale fajnie wygląda na żywo, dobrze wskazuje wagę i przede wszystkim jest połączenie z telefonem.
Moja poprzednia szwankowała, więc był dobry powód do zmiany, a nie ukrywam, że chciałem też przetestować te statystyki z wagą na telefonie.
Robi też pomiary tkanki, wody i innych dupereli, ale najciekawsze jest to, że wszystkie informacje lądują w aplikacji na telefonie (zwie się Mi Fit).
Mamy wykres i możemy śledzić naszą wagę i podstawowe dane.

Gdyby kogoś interesowało, to model:
Xiaomi Mi Body Smart Scale 2 (druga generacja, jest jeszcze niższy model za 100zl)
Testów na YT sporo, deklasuje konkurencje w podobnej i ciut wyższej cenie.
Spokojnie można brać, czy to na prezent, czy dla siebie.
https://gizchina.com.pl/2017/10/21/recenzja-xiaomi-mi-smart-scale-2/
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Śmieję się, bo kiedyś na jakiejś stronie (Horna?) widziałem wagę łazienkową, gdzie w specyfikacji było napisane, że ma połączenie z FB :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz to już mam na prawdę motywacje, zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni :D Może nie w tym roku, może nie w przyszłym :D ale, ale... spokojna Baśka ; )
 
Do góry