Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj przeczytałem w gazecie że jak iPhone debiutował w 2007 roku zainteresowanie było tak duże że pierwszy klient który chciał kupić smartfon tej firmy w nowojorskim Apple Store ustawił się w kolejce 100 godzin przed premierą.. :) To był dopiero marketing..

Ale zapewne nie wszyscy wiecie że jak Skoda wchodziła na rynek Polski nie pamiętam który to był rok ale powiedzmy ze gdzieś około 1998 roku to chcąc kupić Felicję w Warszawie również trzeba było stać w kolejce w zimę i to ze 2 dni - specjalne zapisy były - stałem na zmianę z moim bratem :) to były czasy.. A właściciel miał taką szopę bo to ciężko nazwać było to salonem.. a teraz proszę bardzo, pomimo że wszyscy się z niego śmieli w tamtym czasie to teraz myślę że wygrał 6 w lotto... i On się śmieje..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fus z Ostrobramskiej też ciekawie się rozwinął.
Helikopter i takie tam. Fajnie. Pomyśleć, że takich firm w Polsce jest cała masa, widać to chociażby jadąc w strone Janek i to własnie oni kupują to czym niektórzy się tu podniecają i nie wierzą, że ktoś to kupuje.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Spekulacje trwają o nowym modelu Apple 8.Jak by tak wyglądał to pozamiatane.Model 7 ma być ostatnim "ramkowcem" .Podobny do samsunga..

iphone-8-concept-3-1-768x636.jpg


Tak mógłby wyglądać (ceramiczny) iPhone 8 - koncept (wideo) | ThinkApple

iphone-8-worth-the-wait-01-960x640.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdyby tak wyglądał jak na drugiej fotce, to tak. Brak "home", ale zjawiskowa prezentacja.
Tyle, że to render i mokry sen autora.
Natomiast pierwsza fotka, to dramat. Podobnie jak w przypadku Samsunga. Robią ciut większy ekran który w praktyce nikomu nie jest potrzebny, za to zabierają coś z czego korzysta się kilkadziesiąt razy dziennie.
Pozbywanie się fizycznych przycisków to idiotyzm, a dla mnie i wielu innych otwarta droga na innych producentów.
Skoro nie będzie tego na czym mi zależy, to już bez różnicy teraz czy kupię HTC, Sony... itp.
Samsung mnie nie trzyma marką, a funkcjonalnością.
Z iPhone jest podobnie, bez "home" to już nie Apple, a zupełnie nowy twór ze starym logo. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem że nawet dla mnei osoby która nie "jara" się smartfonami z górnej półki to wygląda bosko.. i wydaje mi się że niektórzy mogą zdradzić samsunga jakby tak jabłuszko wyglądało :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem zdania, że nie zmienia się tego co jest dobre.
Ja mam nadzieję, że nie będzie tylko gorzej. Zainstaluje po recenzjach, a nie w ciemno. Jeszcze nie widziałem.
Przykład allegro i tego jak dziś wygląda dostęp do produktów.
Kiedyś szata graficzna była o wiele przyjażniejsza, ale ja się cieszę, bo przez ten zabieg nie korzystam już tak często i mniej pieniędzy zostawiam.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A co byś zmienił w sofcie, bo ja chyba nic. Mucha nie siada.

Mnie to chyba najbardziej denerwuje to,z czego najczęsciej korzystam w telefonie,czyli przeglądanie stron internetowych - doczytywanie,skokowe przewijanie stron.
Niby 8 rdzeni a 10 lat temu,w kompie z jednym rdzeniem lepiej to wyglądało ;)
 
Do góry