Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie przeszkadza. Ten "cyfrowy" działa całkiem spoko. Ogólnie mało co nim kręcę i tak. 90% rzeczy odpalam z pulpitu i ikon, a zamiast używać pierścienia po prostu i tak przesuwałem palcem po ekranie. Co do baterii to u mnie mam odpalone cały czas Puls, GPS, NFC do płatności Gpay, śledzenie treningu, do tego 3-4x w tygodniu odpalanie śledzenia trasy na 1,5h. Przy takim użytkowaniu miałem te 2 dni max. Zobaczymy jak będzie w tym nowym. Niby nawet te 2 dni mi nie przeszkadzały bo i tak nie śpię w zegarku, ale nie zawsze go odkładałem do ładowania i potem rano musiałem doładowywać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trzeba zrobić porządki, zostało 2GB...
Następnym razem trzeba będzie pomyśleć o 512GB

Screenshot_20221112_072851_One UI Home.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najłatwiej, ale mając Folda chcesz do tych zdjęć/filmów wracać.
Jak wrzucę na PC/HDD, to będę musiał odpalać kobyłe, żeby przeglądnąć media - a mi się nie chce, wolę na składaku ; )
Tak czy inaczej, trzeba przerzucić i zwolnić miejsce. Nie ma wyjścia.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Najłatwiej, ale mając Folda chcesz do tych zdjęć/filmów wracać.
Jak wrzucę na PC/HDD, to będę musiał odpalać kobyłe, żeby przeglądnąć media - a mi się nie chce, wolę na składaku ; )
Tak czy inaczej, trzeba przerzucić i zwolnić miejsce. Nie ma wyjścia.
Mam dostęp cały czas, wszędzie przez Synology Photos :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po cichu liczyłem na jakiś angaż, potem może jakaś kariera międzynarodowa, ale na marzeniach się skończyło ; )

Mam dostęp cały czas, wszędzie przez Synology Photos :)

To jest dobre. To jest jakaś dedykowana aplikacja na telefonie, jak to wygląda w praktyce? Najlepiej by było coś podobnego do galerii Samsunga, czyli ładne estetyczne miniatury. Gorzej jak chcesz otworzyć jakiś 1gb filmik po za domem, wówczas transfer znika w oczach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Można i tak, ja od lat mam 20-30GB i żyje, starcza.
Doładowania co msc. jakieś 25zl, zero rachunków, jakiś umów.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Po cichu liczyłem na jakiś angaż, potem może jakaś kariera międzynarodowa, ale na marzeniach się skończyło ; )



To jest dobre. To jest jakaś dedykowana aplikacja na telefonie, jak to wygląda w praktyce? Najlepiej by było coś podobnego do galerii Samsunga, czyli ładne estetyczne miniatury. Gorzej jak chcesz otworzyć jakiś 1gb filmik po za domem, wówczas transfer znika w oczach.
Tak masz aplikacje na telefonie, ale trzeba by mieć też Synology w domu. Sama aplikacja podobna do galerii Samsunga czy zdjęć Google. Masz opcje czyszczenia i usuwa wtedy wszystkie zdjęcia i filmy które zostały już wrzucone na serwer.

Transferu mam dużo bo 45GB co miesiąc za 35 zł w Orange Flex w pakiecie 5G. Bez umowy itd. Do tego jak potrzebuje więcej to jeden klik i mam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś gdzieś sprzedał moje adresy mailowe i w kółko przychodzi natrętny spam. Od lat nie było problemów, ot jakieś reklamy i tyle.
Teraz w kółko info o jakiejś nieodebranej przesyłce, nagrodach itp.
Wszystko z adresu parcelmonkey.fr
Wrzucam do spamu, oznaczam jako spam, ale nic to nie daje.
Jest jakiś permanentny sposób aby to zblokować w aplikacji mailowej Samsunga?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mimo wszystko warto było ; )
Ciekawe, że nie przychodzii na jeden mail, a na dwa - gdzie tego drugiego nigdzie nie podaje.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wpadła dziś aktualizacja Android 13 z nakładką UI 5 i o ile nie miałem czasu jeszcze sprawdzić wszystkich nowości, to jedna wymiata ; )
Można sobie wrzucić w kontakt który do nas dzwoni film - czyli jak ktoś dzwoni, to w tle leci dowolnie wybrany przez nas filmik. Może być nagrany przez nas.
Do niczego nie potrzebne, ale genialne ; )
 
Do góry