Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przeprosiny przyjęte ; )
Btw. Ponoć w najbliższej aktualizacji ma się pojawić w F3 nakładka z F4.
Ta na pewno dostanie ten pasek na dole. Super sprawa.

Co do samego Folda to muszę Ci przyznać rację. Z F3 trochę się cackałem, mało co go otwierałem. Tutaj starłem się wyrobić odruch otwierania telefonu odrazu po wyciągnięciu. Po paru dniach już wiedziałem, że musi ze mną zostać. Do tego mamy tutaj lepszy procek, bateria trzyma lepiej, zoom x3 :D i szerszy przedni erkan, który jednak jest lepszy w użytkowaniu. Czy warte dopłaty i zmiany na F3? Raczej nie, ale F3 mnie nie przekonał, a F4 już dał radę :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wypadałoby nas przeprosić :lol:

Za co? :). Za to że wam forum nie działa??? xD

Jak mi Huawei zbanowali to co ja za to mogę że tylko Samsung został i IPhone.


Na Pepperze pojawiła się promo na Tidal HIFI plus za 5zl/miesiecznie. Może komuś się uda.
Mi płatności z Revoluta nie przechodzą. Po 2 godzinach różnych VPN, na PC, na telefonie, na innym telefonie nigdzie nie chce karty przyjąć. Różne adresy e-mail etc.

Większości się podobno udaje.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kaminskakl zaktualizował cennik :-D
Polish-20220912-200537416.png
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Za co? :). Za to że wam forum nie działa??? xD

Jak mi Huawei zbanowali to co ja za to mogę że tylko Samsung został i IPhone.


Na Pepperze pojawiła się promo na Tidal HIFI plus za 5zl/miesiecznie. Może komuś się uda.
Mi płatności z Revoluta nie przechodzą. Po 2 godzinach różnych VPN, na PC, na telefonie, na innym telefonie nigdzie nie chce karty przyjąć. Różne adresy e-mail etc.

Większości się podobno udaje.
Ja się nie umiem przekonać do Tidal. Zbyt mocno przyzwyczaiłem się do Spotify. Jest to też jedyny abonament jaki płacę w normalnej cenie :D
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chodzi o telefony to zawsze lubiłem coś nowego/flagowego. Ale ostatnio chybo coś mi się odwidziało. Pewnie przez te wszystkie zawirowania. Dosłownie chore ceny. Patrzę za telefonem chyba od ponad roku i nic mnie nie przekonuje na tyle, żeby wymienić mojego dziadka Huawei P30 pro. No niestety mnie nie zawodzi (szczególnie aparat). Najbliżej byłem Xiaomi Mi 11 ultra i myślałem jeszcze o Samsungu S21 ultra. Ale... Hmm. Kurcze nic mi nie brakuje. Dlatego póki co czekam.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chodzi o telefony to zawsze lubiłem coś nowego/flagowego. Ale ostatnio chybo coś mi się odwidziało. Pewnie przez te wszystkie zawirowania. Dosłownie chore ceny. Patrzę za telefonem chyba od ponad roku i nic mnie nie przekonuje na tyle, żeby wymienić mojego dziadka Huawei P30 pro. No niestety mnie nie zawodzi (szczególnie aparat). Najbliżej byłem Xiaomi Mi 11 ultra i myślałem jeszcze o Samsungu S21 ultra. Ale... Hmm. Kurcze nic mi nie brakuje. Dlatego póki co czekam.

Skąd ja to znam....

To się nazywa klątwa Huaweia.



Kaminskakl zaktualizował cennik :-D
]

Już ze 3 razy mnie okradli i przestałem kupować te konta


Ja się nie umiem przekonać do Tidal. Zbyt mocno przyzwyczaiłem się do Spotify. Jest to też jedyny abonament jaki płacę w normalnej cenie :D

Do normalnego słuchania Spotify ok.
Ale gdy już wchodzą w rachubę streamery to jednak wolę Tidal.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najlepsze jest to, że jest w tym metoda.
Większość już dawno się wypstrykała z innowacji, a Apple po latach wprowadza AOD i hurra, eureka - podobnie było z możliwością wgrywania tapet, dzwonków itp. ; )

U Ksiałomi też ciekawie:

Kobieta położyła się spać z telefonem Redmi 6A położonym blisko twarzy, koło poduszki. Nagle w nocy dał się słyszeć wybuch, a zaalarmowani tym bliscy znaleźli kobietę martwą.

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/wybuchowe-xiaomi-redmi-6a-przyniosl-smierc
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Właśnie dostałem przelew odkupu za Folda 3. Lolo jakbyś szukał F3 to zerknij na loombard. Spokojnie można negocjować cenę. U mnie zeszli od razu z 3800 zł na 3200 zł za wersję 512GB z folią na telefonie i prawie pełną gwarancją. Do tego dają FV marża.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie z jaką gwarancją, sklepu czy lombardu?
No i jak płatnością, telefon za gotówkę czy na raty.
Jak za cash, to super oferta. Gorzej jak na raty i jeszcze nie spłacony, wówczas lombard powinien wystawić dodatkowy dokument gwarantujący ew. zwrot/wymianę w przypadku blokady. Jak potem z dochodzeniem praw, trudno powiedzieć - zależy od uczciwości lombardu. Sprzedać potem taki telefon (jak jeszcze nie splacony), to też dramat.
Większość o to pyta (nie dziwię się) i sporo niepotrzebnych dyskusji.
W komisach GSM też często sprzedają wersję na inny rynek, miałem jednego i okazał się z DE, niby wszystko ok, ale po rozpakowaniu okazało się, że miał niespotykany kolor zawiasu.
Btw. Szybko zwrócili kasę, no i super. Fold4 wyszedł "grosze".
 
Do góry