Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No tak, dokładnie kopia tych głównych. Szkoda, że nie można ich dodatkowo pozmieniać.
Myślałem, że to będzie coś bardziej na wzór tego krawędziowego.
Tutaj można co się chce powrzucać, a taki myk byłby dobry właśnie na dole.
Trzeba jakiś tips&tricks obejrzeć i sprawdzić co tam jeszcze z nowości.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A dodatkowo oglądając coś na małym, po otwarciu mamy na dużym.
Tyle, że to jest od dawna... i bardzo dobrze, że jest, bo trudno się do czegoś przyczepić.

Dla przykładu - coś ostatnio aktualizacją spitolili na TikToku, aplikacja zmieniła proporcje, ale wystarczy wejść w "Wyświetlacz" > "Aplikacje na pełnym ekranie" i tam mam możliwość dopasowania każdej apki do preferencji pod duży ekran, a w przypadku TT najlepiej wypada 4:3.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Tak sobie porównałem 😳
USA:
Samsung Galaxy Z Flip 4 (128): 999$
iPhone 14 Pro (128): 999$
Polska:
Samsung Galaxy Z Flip 4 (128): 5.149 PLN
iPhone 14 Pro (128): 6.499 PLN
Czyli na bogato 🥶
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Źle na to patrzysz. Za oceanem jest 115 V w gniazdku. U nas 230 V. przeliczając to u nas powinien kosztować 9 tys., a kosztuje tylko 6.5 tys :D :D :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fajna ta opcja powiększania dowolnego obszaru oglądanego filmiku na YT,chociaż przewijanie,nie do końca mi pasuje...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bawić się nie bawię, ale mam któryś tam poprzedni model 46mm.
Patrzyłem na nowe i fajne, ale ten działa i spełnia swoją rolę.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mnie bateria denerwowała. Trzymał 1,5-2 dni. Wziąłem tego nowego, ma dużo większą baterie. Do tego jest fajnie wykonany, tytan + szkło szafirowe. Zobaczymy jak w praktyce będzie się sprawdzał.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie wbrew pozorom ta bateria trzyma dobrych parę dni, nie pamiętam kiedy rozładowałem zegarek.
Nie przeszkadza Ci brak kręconego bezela?
 
Do góry