Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chodzi tylko o to że będziesz miał dwa telefony obok siebie. Ja nigdy nie miałem innej sytuacji.

Dokładnie, najpierw nowy telefon, potem kopia na stary. Zawsze tak robię.
Dopiero teraz nie mam takiej możliwości, stąd dylematy, a raczej obawy.

HDD też się u mnie walają w ilościach hurtowych, nawet SSD za które płaciłem sporo grosza, ale prędzej przewierce i zakopie w lesie, jak sprzedam. Zresztą telefonów starych też mam kilkanaście, niektóre już osiągnęły status kultowych jak chociażby Nokie ; )

Co do F4, to się zgadza, jeżeli wyszedł faktycznie 6300, a odkup F3 jest za 5000zl, to nie ma się nad czym zastanawiać. Ja wyliczałem od wyższej kwoty i +/- wychodziło podobnie, jak bym w przyszłym roku puścil F3 na wolny rynek, a odpada zabawa z przerzucaniem. Teraz to i tak chyba za późno, promka na odkup się zakończyła (?).

Gdzie ten F3 za 3200?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Blokada, czyli brak płatności za telefon. Typowe, pełno takich ogłoszeń, jak nie na przedłużenie umowy, to na słupa i ratalnie, a potem operator blokuje.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Co do F4, to się zgadza, jeżeli wyszedł faktycznie 6300, a odkup F3 jest za 5000zl, to nie ma się nad czym zastanawiać. Ja wyliczałem od wyższej kwoty i +/- wychodziło podobnie, jak bym w przyszłym roku puścil F3 na wolny rynek, a odpada zabawa z przerzucaniem. Teraz to i tak chyba za późno, promka na odkup się zakończyła (?).



Gdzie ten F3 za 3200?

Promka na odkup jest do 04.09.2022, ale tylko w przypadku jak kupiłeś telefon do 25.08.2022. Mam u siebie 1 sztukę z X-Kom kupioną w terminieni będę ja zwracał. Jest otwarta, używana z 2h. Wyrwałem potem w tej samej cenie, ale dodatkowo z Etui prosto od Samsunga, stąd zwrot tego pierwszego.

F3 za tyle kupiłem z Loombard. Pisałem do nich poza Allegro o negocjacje ceny i bez problemu schodzą o 300 - 600 zł. Podobno stan idealny, kupiony w Niemczech. Mam nadzieję, że przejdzie na odkup :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry