Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ideał u mnie był przez jakiś rok, czyli u Ciebie być może pojawi się za jakieś 6msc. Jak pisałem, zaczęło się niepozornie, a że nie chciałem oddawać telefonu, to doszło do czego doszło, teraz to jest tragedia.

Dziś byłem zapytać, za parę dni podejdę i zrobią na miejscu.
Widziałem maszynę do naklejania, jest na widoku centralnie w sklepie (duży plus, bo można stać obok), czas ok. 2h.
Pewnie będę brał F5 i dobrze, żeby wytrzymała do sprzedaży.

Będziesz wymieniał na F5?
Jak się trafi okazja jak teraz to tak. Opłaca się wymieniać co roku, bo wychodzi śmieszna lub żadna dopłata. Ten mnie wyszedł 4500 zł po wszystkich kombinacjach. Dadzą odkup 5000 zł + jakieś kody rabatowe, gratisowe zegarki itd. na początek jak teraz to dopłacę parę stówek i mam F5.
Chyba że Pixel Fold pozamiata to się zastanowię.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Folia wymieniona.
Cały zabieg trwał ok. godziny. Czyli moment.
Maszyna na widoku, obsługa profeska, milo i sprawnie.

Tutaj trzeba obiektywnie pochwalić Samsunga.
Z informacji jakie uzyskałem, obecna folia jest grubsza i lepszej jakości.
To nie jest ta sama folia, która była fabrycznie naklejana. Została ulepszona.

Gdyby coś się ponownie działo, można przyjść i nalepić ponownie.
To duży plus, bezstresowo można korzystać i w zasadzie niczym się nie przejmować - nawet, jezeli za miesiąc zacznie sie odklejać.

Pytanie, jak tutaj konkurencja będzie podchodzić do tematu, lub chociażby nadchodzący Pixel Fold. Na pewno przy wyborze następnego składaka wezmę to pod uwagę, szczególnie, że ekran (folia) to dosyć newralgiczny punkt programu, a Samsunga mam pod ręką w CH. Bez wysyłania i cudowania.

Przed i po:

1000008814.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytałem, ponoć w F4 już tak.
Pewnie prędzej sprzedasz, jak się rozklei, o ile w ogóle.
Teraz będzie dylemat, jak faktycznie taki Pixel wypadnie lepiej od F5.
Gdzie to w ogóle serwisować, są jakieś stacjonarne punkty czy wysyłka i tydzień bez telefonu? O Hujajeja nawet nie pytam, tam pewnie nie dość, że prześwietlą wszystkie dane, to jeszcze wgrają jakiegoś szpiega :grin:
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pytałem, ponoć w F4 już tak.
Pewnie prędzej sprzedasz, jak się rozklei, o ile w ogóle.
Teraz będzie dylemat, jak faktycznie taki Pixel wypadnie lepiej od F5.
Gdzie to w ogóle serwisować, są jakieś stacjonarne punkty czy wysyłka i tydzień bez telefonu? O Hujajeja nawet nie pytam, tam pewnie nie dość, że prześwietlą wszystkie dane, to jeszcze wgrają jakiegoś szpiega :grin:
Z Pixelami może być ciężko z naprawą. Na pewno bez wysyłki się nie obędzie i to oby do PL. 2023 może być ciekawy pod tym względem, bo w końcu Fold dostanie konkurenta.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Teraz była fajna promocja -40% na wszystko przy płatności PayPalem. Niemcy się ładnie obkupili. Sam chciałem wymienić połowę sprzętu w domu, ale za późno ogarnąłem VIse i było po zabawie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
40% na jaki towar konkretnie i gdzie?
Gdyby tak było, to żyć i nie umierać.
Też bym podmieniał, łącznie z tv... i to nie jednym.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
40% na jaki towar konkretnie i gdzie?
Gdyby tak było, to żyć i nie umierać.
Też bym podmieniał, łącznie z tv... i to nie jednym.
Na wszystko i to minimum 40%. Warunek to VISA z waluta ARS podpięta pod PP. Niestety żadna Polska karta nie działała, a przynajmniej nie było żadnego dowodu prócz komentarzy. Nawet konto na szybko otworzyłem w MBanku bo ktoś pisał, że działa, a okazało się to bzdurą. Ostatecznie wpadł u mnie tylko XSX za 1720 zł.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig chyba zmieni swojego Folda ;)

Szczerze? Gdyby nie Fold i jego możliwości (duży ekran), to brałbym S22. Ideał (!), mały, zgrabny i poręczny, a to, że g... na nim widać, to już osobny temat.
Dzisiaj też widziałem któregoś iPhona, leżał u babki w restauracji na stoliku, nie wiem co za model, a był ultra cienki. Brakuje mi tego ; )
 

kuba378

Active member
Folda się pozbywasz?
Ja wytrzymałem z foldem miesiąc, próbowałem na siłę się do niego przekonać, ale grubość po złożeniu tak mnie irytowała, że w końcu się poddałem.
Jednak wolę mniejsze telefony, teraz mam s22 i nie wiem, może wymienię na s23.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Niee, z Foldem już się tak polubiłem, że go nie zmienię. Głośniki i duży ekran wykorzystuje na codzień. Żona ma S22U i chyba będę robił podmiankę. Wyjdzie po kosztach.
 
Do góry