Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Będzie miał okazje się zreflektować przy premierze F4, spokojnie.
Czekam na kody do zniżek studenckich, klubu kombatantów i miłośników kółka różańcowego, myślę, że lekko do 6k zejdziemy ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
W temacie serwisu do w weekend wpadł kumpel na piwo i Fejma. W jego F3 to samo jak u Ciebie z folią. Ciekawe ile w F4 wytrzyma.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To już było tu poruszane, ale ta poprawiona Folia pewnie i tak ma swoją określoną wytrzymałość. Widziałem testy jak F3 był złożony kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy razy i z folią nic się nie działo, ale nie składali go w mrozie, ciepłe, mrozie, mrozie itd. Co przy obecnej pogodzie zdarza się u mnie często. Nieraz używam go jak jest - 5*C a potem wchodzę do domu i nagle robi się 21*C. To dla folii jest pewnie dużo bardziej degradujące jak składanie tysiące razy w stałej temperaturze. Tyle z testów laboratoryjnych vs rzeczywistość.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno, ale przynajmniej masz bezproblemową wymianę.
Cieszmy się, że ekrany nie pękają - bo i te mają jakąś żywotność.
M.in dlatego trzeba podmienić przed końcem gwarancji.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Taa, jak dobrze pójdzie to pewnie podmienię od razu na F5. Tak jak teraz z S22U, ma jeszcze ponad rok gwarancji, ale uda się podmienić bez straty to trzeba korzystać.
 

kuba378

Active member

Tak powinien się składać Fold.

We wcześniejszym poście miałem na myśli F4 względem F3.

Ujemne temperatury jak najbardziej są szkodliwe dla folii. Ciekawe jak by się zachowywał taki Fold, np przy -20*C?
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Powiem Wam, że S23U to taki S22U na sterydach. Ma wszystko lepsze od poprzednika :D Szczególnie bateria robi robotę, jest dużo wydajniejsza dzięki Snapowi najnowszej generacji, a nie Exynosowi, ekran jeszcze jaśniejszy (1600 mocy w peaku) :D, dodatkowo kilka smaczków jak najnowszy BT z obsługą kodeków HD, super szybkie WIFI itd. Ogólnie świetny sprzęt. Fajnie jakby F5 się zbliżył kilkoma rzeczami do niego.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdyby ktoś miał wątpliwości, Samsung sam zachęca do ew. wymiany foli.
No i to mi się podoba, znają problem i dają rozwiązanie. Tak powinno być!

Powinni takie akcje reklamowe robić do wszystkich produktów - jak chociażby dwa moje tablety na Amoledach które już dawno się powypalały ; )

Screenshot_20230211_020344_Samsung Members.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cyrków ciąg dalszy, Fold już się nie otwiera do końca.
Coś widocznie wpadło pomiędzy zawiasy. Ot, tak.
Temat widzę poruszany na YT.
Koniecznie trzeba się go pozbyć przed końcem gwarancji i brać nową sztukę.
Nie widzę innej opcji.

Coś podobnego, tyle, że tu F2

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, że znowu "nowości" i uprzykrzanie życia.
Kaminski, jak u Ciebie teraz wygląda WhatsApp na Foldzie?
Dziś włączam i mam podzielony ekran. Wygląda to tak jak na poniższym zdjęciu. Na reddicie też już się lamenty wylały. U mnie wyłączenie tego badziewia i przełączenie na cały ekran nie działa.

https://www.reddit.com/r/GalaxyFold/comments/11ijsik
 

Attachments

  • Screenshot_20230401_101526_Chrome.jpg
    Screenshot_20230401_101526_Chrome.jpg
    729,4 KB · Wyś: 18
Do góry