Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakby dali odkup 5000 zł jak poprzednio to bym zmienił bez wahania. A tak nie opłaca się totalnie.

Nie ma już tych promocji z odkupem co w zeszłym roku?

Swoją drogą, ostatnio po wymianie mojego Folda przez serwis na nowy, przez jakieś dwa tygodnie używałem typowego smarta, a Folda postanowiłem sprzedać i nie używać. Niech ktoś ma nówke, a ja dołożę do F5.

Początkowo radość, cieńszy, wydawać by się mogło bardziej poręczny, nawet ten mniejszy ekran zaczął mi pasować, myślę, jest fajnie, nie potrzebny mi na razie Fold, spokojnie poczekam kilka miesięcy i wrócę do F5 jak stanieje.

To tyle z teori ; )
Już po tygodniu, nie wytrzymałem. Odpaliłem ponownie Folda i poczułem się jak dziecko w Disneylandzie. Komfort korzystania z dużego ekranu - dla mnie, to już droga bez powrotu, ba, nawet dotarło do mnie (ponownie), że o wiele lepiej trzyma mi się złożonego Folda, jak typowego smarta, jest mniejszy, poręczniejszy. Jedyny smart którego uwielbiam i tylko z nim mógłbym się przeprosić (gdybym musiał), to S21, S22, S23...żadne +, czy Pro.
Poręczność perfekcja (dla mnie). Takiego PRO nie ogarniam jedną ręką, żle mi sie go trzyma, a mam duże łapska.

Fakt, Fold jest jest grubszy i to jedyna realna dla mnie wada - ale, cała reszta... sikalafą ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie ma już tych promocji z odkupem co w zeszłym roku?

Swoją drogą, ostatnio po wymianie mojego Folda przez serwis na nowy, przez jakieś dwa tygodnie używałem typowego smarta, a Folda postanowiłem sprzedać i nie używać. Niech ktoś ma nówke, a ja dołożę do F5.

Początkowo radość, cieńszy, wydawać by się mogło bardziej poręczny, nawet ten mniejszy ekran zaczął mi pasować, myślę, jest fajnie, nie potrzebny mi na razie Fold, spokojnie poczekam kilka miesięcy i wrócę do F5 jak stanieje.

To tyle z teori ; )
Już po tygodniu, nie wytrzymałem. Odpaliłem ponownie Folda i poczułem się jak dziecko w Disneylandzie. Komfort korzystania z dużego ekranu - dla mnie, to już droga bez powrotu, ba, nawet dotarło do mnie (ponownie), że o wiele lepiej trzyma mi się złożonego Folda, jak typowego smarta, jest mniejszy, poręczniejszy. Jedyny smart którego uwielbiam i tylko z nim mógłbym się przeprosić (gdybym musiał), to S21, S22, S23...żadne +, czy Pro.
Poręczność perfekcja (dla mnie). Takiego PRO nie ogarniam jedną ręką, żle mi sie go trzyma, a mam duże łapska.

Fakt, Fold jest jest grubszy i to jedyna realna dla mnie wada - ale, cała reszta... sikalafą ; )
Są, ale max 3200 zł. Lipa :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie ma już tych promocji z odkupem co w zeszłym roku?

Swoją drogą, ostatnio po wymianie mojego Folda przez serwis na nowy, przez jakieś dwa tygodnie używałem typowego smarta, a Folda postanowiłem sprzedać i nie używać. Niech ktoś ma nówke, a ja dołożę do F5.

Początkowo radość, cieńszy, wydawać by się mogło bardziej poręczny, nawet ten mniejszy ekran zaczął mi pasować, myślę, jest fajnie, nie potrzebny mi na razie Fold, spokojnie poczekam kilka miesięcy i wrócę do F5 jak stanieje.

To tyle z teori ; )
Już po tygodniu, nie wytrzymałem. Odpaliłem ponownie Folda i poczułem się jak dziecko w Disneylandzie. Komfort korzystania z dużego ekranu - dla mnie, to już droga bez powrotu, ba, nawet dotarło do mnie (ponownie), że o wiele lepiej trzyma mi się złożonego Folda, jak typowego smarta, jest mniejszy, poręczniejszy. Jedyny smart którego uwielbiam i tylko z nim mógłbym się przeprosić (gdybym musiał), to S21, S22, S23...żadne +, czy Pro.
Poręczność perfekcja (dla mnie). Takiego PRO nie ogarniam jedną ręką, żle mi sie go trzyma, a mam duże łapska.

Fakt, Fold jest jest grubszy i to jedyna realna dla mnie wada - ale, cała reszta... sikalafą ; )
Strona Samsunga wprowadza w błąd. Te 3200 to max co dają za Fold 3. Za Fold 4 dostałem łącznie 4700 zł. Do tego wbiłem kod na 10% i punkty rewards. F5 wyszedł mnie 6900 + 350 zł w punktach, które będą na etui. Skusiłem się na srebrny kolor :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to już ma jakiś sens, czyli jakieś +/- 2k dopłaty?
Dziś się bawiłem, fajnie odchudzony, teraz już się składa jak powinien od początku, po za tym żadnych realnych różnic nie zauważyłem.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No to już ma jakiś sens, czyli jakieś +/- 2k dopłaty?
Dziś się bawiłem, fajnie odchudzony, teraz już się składa jak powinien od początku, po za tym żadnych realnych różnic nie zauważyłem.
Tak, do tego Buds 2 dodają jak do jutra się zamówi. Jeszcze wpadł cashback Zen i Picodi ponad 700 zł razem. Realna dopłata to ~2000 zł + Buds 2. Jak zamawiasz to postaram się kod ogarnąć na - 10%.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja się w tym roku wstrzymuje, mam nówke i jest dobrze.
Po za tym, u mnie te dopłaty też byłyby wyższe.
Zwyczajnie się nie pyli w moim przypadku.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak na razie, to concepty i rendery, ale fajnie jakby Nokia wróciła w wielkim stylu i tak faktycznie wyglądała. Myślę, że sporo by namieszała.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zainstalowałem nową aktualizację Chrome i po synchronizacji,straciłem ponad 3/4 zakładek !!!
Dobrze,że dało się to cofnąć.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spieszmy się kochać Samsunga...

Fold trafił ponownie na serwis, tym razem zewnętrzny ekran.
Duperela, ledwo widoczna mała plamka na samej krawędzi. Gdybym nie zmienił tapety na jasną, pewnie bym nie zauważył.

Ekran wymieniony w ostatnich dniach trwania gwarancji.
Plus taki, że doszła nowa gwarancja 2 letnia. Czyli w zasadzie już niemal na cały telefon jest 2 letnia gwarancja (wewnętrzny ekran, bateria, zawias).
Co w sumie daje 4 lata gwarancji od zakupu, no i jest nowy telefon.

Obiektywnie, muszę ponownie pochwalić serwis Samsunga.

Natomiast warto dodać jedną uwagę - ta świeża 2 letnia gwarancja która dochodzi po naprawie, jest jednorazowa.
Więc, jak coś się teraz zepsuje, to przysługuje jedna naprawa.
Można oczywiście próbować drugi raz, ale tutaj już Samsung musi wyrazić zgodę.

Btw.
Ktoś przypomni gdzie konkretnie ustawia się defaultowej apce mailowej wiadomości push?
Mam sporo maili, z niektórych kont wyrzuca na główny ekran, z innych nie.
Gdzie to się włączą/wyłącza? W ustawieniach tego nie widzę.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma alternatywy, produktywność na składaku wynosi każdą jedną czynność na zupełnie inny poziom.
Faktem jest natomiast to, że co najmniej kilkanaście produktów Samsunga u mnie miało jakąś awarię.

Ostatnio też padła słuchawka w Budsach.
Jedynie TV nie chce paść, dzielnie służy... a szkoda, bo wymieniłbym na 98".
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Noooo szału nie było ale jak już pisaliśmy przy innej premierze co tu wymyślać
Tak mi się wydaje ze trzeba będzie przejść na 3 letni cykl wymiany słuchawek 😜
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie od dziś wiadomo, że obecne co roczne premiery, to głęboko przemyślana strategia korpo-merketingowa pt. pranie mózgu.
Nie ma na rynku technologii, która by była w stanie zrewolucjonizować w cyklu rocznym słuchawki, a jak jest, to nikt nie udostępni wszystkich asów bez rozkładania tego w czasie.
Pamiętam jak kiedyś się czekało na premierę, to było zawsze jakieś wydarzenie, dziś niemal przez dwa cykle trudno zauważyć różnicę.

Owszem, podbiją trochę jasność, wrzucą naście milionów pixeli więcej, zmienią ramkę i już mamy "emejzing"
Te konferencje premierowe, już są tak absurdalne i żenujące, że czasami się zastanawiam, czy ktoś sobie nie robi jaj z klientów.
 
Do góry