Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie i mam nadzieje, że wersja edge będzie miała wymienną baterie i slot na karty sd, w przeciwnym wypadku mogą się cmoknąć, a coś czuje, że byłoby zbyt pięknie.
Interesujący jest natomiast rzekomy ficzer z szybkim ladowaniem, ponoć 10min w sieci i 4h gotowości.
Jeżeli to się potwierdzi, to z bólem można odpuścić baterie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak nie ma? ;) W porównaniu do innych premier to niebo, a ziemia.
Edge designem deklasuje wszystkie telefony razem wzięte.
Za to nie ma wymiennej baterii i slotu SD... ręce opadają.
Za to szybkie ładowanie 10min = 4h czuwanie, chociaż tyle.
Lepsza jakość fotek/video w zaciemnionych miejscach, ciekawe porównania do iP6 ;)
No nic, świetny, świeży design i chyba byłoby zbyt pięknie gdyby dopełnili go wymienną baterią czy SD.
 

lobos

New member
Bez reklam
No i wszystko jasne. Większość plotek się potwierdziła.
Szczególnie wersja zakrzywiona zapowiada się fajnie.
Bateria powinna być ponad 3000 i byłoby lux.
Mnie chyba ciężko byłoby przejść na mniejszy ekran z Note'a ;-)
10 kwietnia zobaczymy live, podotykamy i ocenimy czy warto?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ogólnie kształt wydaje się ładniejszy,jednak dla mnie osobiście mogli darować sobie to szkło.Generalnie jestem przeciwnikiem połyskujących powierzchni...Wolę mat.
Później zobaczę dokładniej jak to wygląda,bo teraz piszę z telefonu...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mniejsza z tym ;) nie przeboleje jednak braku wymiennej baterii.
Dopiero co doceniłem tą możliwość, a tu w nowej odsłonie (faktycznie świetnej) zonk. Szkoda gadać i jeszcze ta karta, znowu zacznie się szukanie pojemniejszych wersji, dopłacanie jak za zboże, eee nie. Daruje sobie, edge front ma piękny, a tył jak tył, czołówka, mimo wszystko to krok wstecz.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Czyli czekanie na S7 może mieć sens ;)
Ja tak średnio co drugą "generację" kupuję, wyszła S6, a u mnie pojawił S5 :)
Z brakiem wymiennej baterii i karty pamięci, to porażka, ale cóż, chyba za bardzo na Jabłka się zapatrzyli, szkoda....
 

lobos

New member
Bez reklam
Z brakiem wymiennej baterii i karty pamięci, to porażka, ale cóż, chyba za bardzo na Jabłka się zapatrzyli, szkoda....
Oj, zgodzę się. Z tym zapatrzeniem to nie tylko bateria i karta, bo i wizualnie jadą wszystko pod Apple. Design, zaokrąglone krawędzie, okrągłe ikony itp. Nawet prezentacje robią w stylu Amerykańskim. Szkoda tylko, że Apple bez Jobsa to już nie to samo... Samsung teraz przejął berło, ale na kimś się wzorowali i umiejętnie odrobili zadanie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oj, zgodzę się. Z tym zapatrzeniem to nie tylko bateria i karta, bo i wizualnie jadą wszystko pod Apple. Design, zaokrąglone krawędzie, okrągłe ikony itp. Nawet prezentacje robią w stylu Amerykańskim. Szkoda tylko, że Apple bez Jobsa to już nie to samo... Samsung teraz przejął berło, ale na kimś się wzorowali i umiejętnie odrobili zadanie.

To prawda, bez Jobsa to już nie to samo. Jednak te wszystkie odsłony z "s" na końcu to już była lekka przesada i zwyczajne naciąganie.
Są kopiowani, ale nie wyznaczają już trendów, ten okres już chyba minął bezpowrotnie, a Edge zdeklasował w moim mniemaniu wszystkich. Parametrami też odstaje, chociażby (dla mnie podstawa) aparat/kamera. Co by nie mówić, Apple też zrzynało zdrowo i obecnie mimo sympatii do ich produktów, bez wahania brałbym Edge.
 

werf

Active member
Bez reklam
No co ty ledwo przełknąłem rozmiar normalnego IP6 po 5
Plus to już paletka do pin ponga zupełnie nieakceptowalna dla mnie
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Zgadzam się armanig w 100%.
Dlatego przesiadłem się jakiś czas temu z iPhone'a na Note'a ;-)
 
Do góry