Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To już można dziś. Ja już mam od dawna:
https://play.google.com/store/apps/details?id=iishaver.shave
:D


A na poważnie, to całkiem dawno, jeszcze za czasów GSM, pamiętam, ze jakaś dalekowschodnia firma wymyśliła fonik, który miał wbudowane malutkie pojemniczki, fiolki na zapachy, które uwalniane były w momencie, gdy ktoś dzwonił. Można było nawet przypisać zapach do konkretnej osoby.
Ciekawe jaki zapach przypisać szefowi... :D
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
:mrgreen::D;)
Ale tu Ci włos z głowy nie spadnie, S7 będzie można golić do białej kości. :D:D;)
shaving-men-grooming.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Samsung zrzyna zdrowo, ale Apple też nie było świętoszkiem.
Nie widać też zaślepki na porcie ładowania, więc można zapomnieć o szczelności. Szkoda.

B-w1QOMUAAAygHX.png:large
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Samsung zrzyna zdrowo, ale Apple też nie było świętoszkiem.
Nie widać też zaślepki na porcie ładowania, więc można zapomnieć o szczelności. Szkoda.

Bo Iphone miał/ma/będzie miał,jeden z najładniejszych designów w historii telefonów.Jednak w gruncie rzeczy tych kształtów za bardzo już nie można zmienić aby fajnie wyglądały ;)
Dobrze chociaż że mini USB i mini jack jest od dołu,bo niektórzy nieudolnie dają to na górze telefonu,przez co jest to niewygodne i plączą się kable :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tym, że mi najbardziej podobał się iP5. Ten nowszy już mniej, a Samsung S6 niepotrzebnie poszedł tą drogą (mam na myśli klasyczną wersje S6), bo S6 z zakrzywionym ekranem po bokach i tak zdeklasuje (wyglądem) wszystkie telefony razem wzięte i już nie chodzi o funkcjonalność takiego wyświetlacza, a o design i zlane krawędzie. Tak czy inaczej, każdy z nich będzie dobrze wyglądał, ale wolałbym bez tych obłych kształtów, a właśnie proste cięcia i na nich zlany wyświetlacz.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiadomo jeszcze jak będzie oficjalnie wyglądał.Okaże się,że jak S4 :mrgreen::wink:

Za 2 dni się przekonamy ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dożyjemy, to myślę, że będziemy już za starzy aby nas cokolwiek z nowinek cieszyło ;)

Wracając do S6, mam nadzieje, że telefon bedzie miał możliwość wymiany baterii, a co za tym idzie także tylnej obudowy.
Nie wspominając już o możliwości dołożenia karty SD, a bazując na fotkach nie jest to takie oczywiste.
Gdyby poszli tą drogą, to strzał w kolano.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jak Ty Piramida, ale ja zaraz jak doczekam hologramów zamiast tv i mogę zmykać do dziupli w lasku ;)
 
Do góry