Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

hagal7

New member
Witam
Też bym barzdzo prosił o zapa na [SIZE=-1]hdbits.org albo na bit-hdtv.com
W zamian mogę dać na dvdseed.org.
Jakby co to pisać na hagal7@gmail.com

pozdrawiam
[/SIZE]
 
Ostatnia edycja:

walla

New member
Nie wiem czy w tej chwili jest taka mozliwosc, ale poprosze o zaproszenie na hdbits.org.
Nie sciagam wszystkiego jak leci, a komputer jest wlaczony 24h, takze z seedowaniem nie bedzie problemu. przykawie@gmail.com

Dzieki :)
 

Krzyszta

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam!
Jestem doświadczonym użytkownikiem(np.pt.org ponad 2 lata),dlatego mogę zagwarantować,że zaproszenie,nie będzie zmarnowane.
HDbits.org-proszę i ...dziękuję. Pzdr.
ruby-5@o2.pl
 
Ostatnia edycja:

aliczek21

New member
Witam, jestem tutaj nowy, ale mam bardzo dużą prośbę, chodzi o zaproszenie na którąś ze stronek z filmami HD HDBits lub jakąś inną, bardzo zależy mi na filmach w HD, ostatnio jestem szczęśliwym posiadaczem telewizorka HD i musze mieć co oglądać:)) Z góry dzięki, będe bardz wdzięczny za wszelką pomoc!!! aliczek21@tlen.pl
 

xeero

New member
Raised the user limit to 20,000

Raised the user limit to 20,000 - rejstracja na HDbits otwarta...ale niestety usuneli mozliwosc zaproszen dla userow klasy 720p jedynie zasłużeni moga dawac zapy.:eek:k:
Komu obiecałem temu dałem.....niech poodbieraja sobie zainteresowani.
 

sesq

New member
yyy otwarto rejestracje, moglby ktos mnie zaprosic ?

Wielkie dzieki na tomkaz za zaproszenie, naprawde Cie podziwiam za to ze rozdales tyle zaproszen nieznajomym
 
Ostatnia edycja:

tomkaz

New member
isa,billyb,aliczek21,piotrek6000,sesq,hagal7,tomek0306,leniowe,fly,walla - poszło, have fun :) - rozdalem wszystko co mialem
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry