Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

IceBreaker

New member
Fanek napisał:
hehehe rozwaliłeś mnie :D

@IceBreaker
zastopuj te torrenty 40gb, niech zostanie jak jest, upload bedzie leciał.
30gb w 12 dni jest wykonalne, jakie łacze masz ?
ile masz ściagnietych plików innych ?
policz sobie około ilu MB wysyła Ci sie dziennie.
ściagaj teraz tylko sample z pozycjii bardzo popularnych.
ściagaj free lechh na niebiesko.
jaka wersje utorrenta masz, czy zmienailes cos w ustawieniach?
nie wyłaczaj kompa na noc, good luck :)

chyba jednak będę się musiał pożegnac z kontem na HDbits. Napisałem małą rozprawkę do sysopa z prośbą o przedłużenie czasu na odnowienie ratio - odpowiedź była krótka - "no"
No cóż człowiek uczy się na błędach.

A oto informacje:
1. Z zastopowanych torrentów upload też nie leci.
2. Innych plików mam 30GB (ale chyba nie bardzo popularne - stąd mój problem)
3. Łącze to 2Mb, między 0:00 a 8:00 dochodzi nawet do 8Mb (bonus providera)
4. upload 384kbps
5. Utorrent 1.6.1

powoli odchodzę pogrążony w bólu i rozpaczy ale i tak dzięki...

ps. - donbal, jak Cię kiedyś znajomy poprosi o wsparcie lub pocieszenie polec mu kogoś innego :)
 

Fanek

New member
Bez reklam
jeśli masz upload 384kbps i 30gb materiału to możesz walczyć.
z tymi plikami co ściagasz po 40gb , w utorrencie możesz ustawić SET DOWNLOAD LIMIT na 1kb/s , a upload bedzie leciał i bedzie good.

jestem w Polsce jeszcze 3tygodnie, wiec bede o Tobie myślał codziennie wieczorem otwierając piwo xD

Ejo teraz widze Twoje konto na HDBITS, masz Bonus367.150 , jesli wykupić za to upload to bedzie jakieś 430gb , jeśli to rzeczywiście jest 367tyś :)
 
Ostatnia edycja:

depesz

New member
Hehe, to nie są tysiące a punkciki i liczba po przecinku niestety.
Najważniejszą żeczą jest to, o czym wspominał już Franek - zostawianie kompa na noc. Właśnie wtedy najwięcej materiału się uploaduje.
Powodzenia!
 

IceBreaker

New member
Ta walka nie ma sensu. Zostawiłem na całą noc i ratio wzrosło z 0,051 na 0,056. Nie ma szans na upload 30 GB w 12 dni. Niestety nie naściągałem filmów XXX i trailerów, żeby teraz miec dobry upload. Mój upload sumaryczny dochodzi do 30kb/s.

pozdrawiam
 

Fanek

New member
Bez reklam
IceBreaker jesli ciagle leciało by Ci 30kb/s to:

30kb x 60sek = 1.8mb
1.8mb x 60min=108mb
108mbx24h=2.5gb - na dzień

2.5gb x 12=31gb

jakbyś wyrobił sie to na styk :)
 

IceBreaker

New member
Fanek też sobie taki bilans zrobiłem ale niestety nie mam fizycznej możliwości mieć włączonego komputera przez 12 dni non-stop, a poza tym już widzę, że leci wolniej i mocno odbiega od średniej. Nie będę nawet liczył ile prądu to zeżre.
Jednym słowem dałem ciała :( - trzeba było czytać regulamin dokładnie. Pozostaje nadzieja, że ktoś kiedyś będzie łaskaw zaprosić mnie na hdbits po zwolnieniu kilku miejsc.

pozdrawiam

p.s. - fajne masz głośniki (Z-5500) też nad nimi myślę. Fajnie to gra?
 
Ostatnia edycja:

depesz

New member
problemem jest nie zaproszenie, bo tych jest pod dostatkiem, ale to, że prawdopodobnie wraz ze skasowaniem konta zbanowane zostanie Twoje IP:(
 

IceBreaker

New member
depesz - a jeśli łączyłem się z dwóch różnych miejsc korzystając z dwóch różnych komputerów to oba zabanują? Jeśli zaproszenie to nie problem, spróbuję wystarać się o przydzielenie innego IP u providera.

Kurcze głupio mi - tyle osób się bije o te zaproszenia a ja dostałem i zniweczyłem :banned:
 

xeero

New member
[quote=IceBreaker]depesz - a jeśli łączyłem się z dwóch różnych miejsc korzystając z

IceBreaker napisał:
depesz - a jeśli łączyłem się z dwóch różnych miejsc korzystając z dwóch różnych komputerów to oba zabanują? Jeśli zaproszenie to nie problem, spróbuję wystarać się o przydzielenie innego IP u providera.

Kurcze głupio mi - tyle osób się bije o te zaproszenia a ja dostałem i zniweczyłem :banned:
HEj tak czytam i patrze i jakbym widział siebie na bit-hdtv. skasowali mi tam konto bo kombinowalem. Ale po krótce wyglada to tak ze mam zablokowany IP czyli nawet nie moge wejsc na strone do logowania bo widze komunikat Unauthorized IP address. hdbits to blizniacza strona. wiec pewnie dostaniesz to samo... ale kombinowanie z IP wyglada tak iz na innym koncie i komputerze np w kafejce moge sie zalogować i pobrac plik i podpiać go w kliencie torrentowy u siebie i sie sciaga, ale co z tego jak nie moge wejsc na strone i sprawdzic co tam jest, jakie ratio itp. (tez sie nauczylem na błedach teraz mam ratio 1,6 ale juz nie na bit-hdtv i sie teraz pilnuje, było mi szkoda a teraz dup...a) zostało mi hdbits. wiec kombinowanie sie NIE OPŁACA.
Az szkoda konta na hdbits, ponieważ robia dużo freeleech. a to miłe z ich strony. Moja propozycja jest taka, iż zawsze możesz użyć opcji "Make a Donation" za prąd płacisz jak uploadujesz, za net też płacisz. Napisz do Admina czy jak zrobisz donation np. za 20 $ czyli podniesisz ratio o 35GB, to Cie nie skasują. 20 $ to jakies 54 PLN kwiestia karty do płatności przez internet i najprawdopodobniej masz konto. Przemyśl to.
Pozdr.
 

chosen7

Member
Dostaniesz bana na Ip tam gdzie pierwszy raz sie zalogowales.

Drugi komp i drugie miejsce to ok , mozesz sie bez problemu zarejestrowac jeszcze raz , ale wiadomo musi byc inne IP:>

Tez tak mialem, na szczescie tam gdzie lacze mam ponad 10mb moglem sie na nowa zarejestrowac. Teraz bardziej sie ogladam za ratio niz za kobitami:>

nie wiem pros admina by ci zmienil IP i wszystko bedzie ok:)

pozdro
 

xeero

New member
depesz napisał:
rejestracja na hdbits jest w tej chwili zamknieta, nie da sie wyslac zaproszenia

A nie dawno była otwarta pisałem o wolnych zaproszeniach miałem 3 wolne. zgłosiły się chyba 2 osoby i w między czasie po wydaniu 1 pojawiało sie następne wolne, chętnych nie było. Teraz jak rejstracja jest zamknięta to sa chętni na zapy. Pozostaje czekać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry