Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

Fanek

New member
Bez reklam
Sorry

The current user account limit (18,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

REJESTRACJA NA HDBITS JEST W TEJ CHWILI ZAMKNIETA, GDY BEDA WOLNE MIEJSCA NAPEWNO KTOS NAPISZE.
 

Makumba

New member
Tez bylbym bardzo wdzieczny za zaproszenia. Mułek niestety strasznie sie meczy i zrodelek malo.....:( Obysmy doczekali sie szybko "normalnych" czasow kiedy dystrybutorzy filmow beda nadazac za producentami RTV. A tak.....sprzetu na rynku mnostwo - legalnych kopii HD jak na lekarstwo - czysty bezsens. :-?
Moj mail: kontrabanda@op.pl
 

Fanek

New member
Bez reklam
Mam 3 zapy na HDBITS i 3 na BIT-HDTV , są wolne miejsca na rejestracje, na hdbits jeszcze 25 .

Wysle zapa w zamian za zaproszenie na POLISHTRACKERA .

pisać PM lub fan84zam@o2.pl
 

depesz

New member
IceBreaker nie przesadzasz? Masz już konto, zaproszenie dostałeś ode mnie. I nawet ratio tam nie potrafisz utrzymać, 0,052, niebawem skasują Ci konto...
 

IceBreaker

New member
napisał Depesz:

"IceBreaker nie przesadzasz? Masz już konto, zaproszenie dostałeś ode mnie. I nawet ratio tam nie potrafisz utrzymać, 0,052, niebawem skasują Ci konto..."

Wysłałem do Ciebie prywatną wiadomość w tej sprawie jakiś tydzień temu - odnośnie spadającego ratio.

No więc właśnie wybiegając w przyszłość będę musiał założyć nowe konto, bo tamto jest nie do odratowania. Nie wiedzieć czemu wszystko co pobieram jest seedowane a ratio spada. Używam utorrenta - nie wiem może to kiepski program o uploadowania. Będę wdzięczny za sugestie.
 

depesz

New member
W zeszłym tygodniu byłem za granicą więc nie dochodziły do mnie wiadomości. Co do seedowania - normalnym jest, że po pewnym czasie pobierania należy wyłączyć download i zostawić tylko upload. Większość łącz w polsce to łącza asynchroniczne, upload jest 4x mniejszy niż download - poza tym ściąganie zawsze idzie 'ile fabryka dała', a upload - tylko jeśli są zainteresowani materiałem który posiadasz.
I utorrent tu nie ma nic do tego, sam go używam, a przez HDbits jest polecany jako najlepszy program do pobierania.

Pobrałeś 66,54 GB a wysłałeś 3,46 Gb....
 

Fanek

New member
Bez reklam
IceBreaker napisał:
No więc właśnie wybiegając w przyszłość będę musiał założyć nowe konto, bo tamto jest nie do odratowania. Nie wiedzieć czemu wszystko co pobieram jest seedowane a ratio spada. Używam utorrenta - nie wiem może to kiepski program o uploadowania. Będę wdzięczny za sugestie.
JAK SKASUJĄ TOBIE TE KONTO TO DOSTANIESZ PRAWDOPODOBNIE BANA NA IP, WIEC Z HDBITS MOZESZ SIE POZEGANAC, TEN TRACKER JEST JAK WIDAC DLA WYBRANYCH.
masz Bonus353.000 wykup upload za to, choć dużo Ci nie da.

Co do ratio ja mam w tej chwili Ratio: 4.018 i jakoś nie narzekam, trzeba umiec umiejętnie korzystać z zamkniętych trackerów a nie ściagać wszystko co popadnie.
Kilka rad:
-ściagajcie małe pliki, np. same sample z filmów.
-małe filmy XXX takie do 300mb, co dziwne ale dużo ludzi to ściaga.
-ściagajcie pozycje które pobiera dużo ludzi czyli gdzie jest dużo Leecherów.
-ściagajcie free leeche na początku [pozycje na niebiesko] download nie jest naliczany na nich.
-zostawcie kompa włączonego na 3dni i niech utorrent cały czas chodzi, niech pliki tylko sie seedują, ratio napewno wzrośnie.


CO DO HDBITS TO NIE MA TAM WOLNYCH MIEJSC, wiec nie piszcie próśb o zapy, jak bedą wolne napewno ktoś napisze.
 

IceBreaker

New member
Fanek napisał:
JAK SKASUJĄ TOBIE TE KONTO TO DOSTANIESZ PRAWDOPODOBNIE BANA NA IP, WIEC Z HDBITS MOZESZ SIE POZEGANAC, TEN TRACKER JEST JAK WIDAC DLA WYBRANYCH.
masz Bonus353.000 wykup upload za to, choć dużo Ci nie da.

Co do ratio ja mam w tej chwili Ratio: 4.018 i jakoś nie narzekam, trzeba umiec umiejętnie korzystać z zamkniętych trackerów a nie ściagać wszystko co popadnie.
Kilka rad:
-ściagajcie małe pliki, np. same sample z filmów.
-małe filmy XXX takie do 300mb, co dziwne ale dużo ludzi to ściaga.
-ściagajcie pozycje które pobiera dużo ludzi czyli gdzie jest dużo Leecherów.
-ściagajcie free leeche na początku [pozycje na niebiesko] download nie jest naliczany na nich.
-zostawcie kompa włączonego na 3dni i niech utorrent cały czas chodzi, niech pliki tylko sie seedują, ratio napewno wzrośnie.


CO DO HDBITS TO NIE MA TAM WOLNYCH MIEJSC, wiec nie piszcie próśb o zapy, jak bedą wolne napewno ktoś napisze.


Wielkie dzięki za wszystkie rady. Podejmuję zdecydowaną próbę reanimacji denata jakim jest moje konto na HDbits.
Mam jeszcze małe pytanie:
W chwili obecnej ściągam dwa duże torrenty po 40 GB każdy, oba zaawansowane po ok 20%. Pożytek z nich taki że dają spory upload (ale pewnie ich dalsze ściaganie bardziej obniża mi ratio?) czy sensowniejszym rozwiązaniem będzie ich zastopowanie na 20%, pozwolenie na upload i liczenie na upload z innych kilku małych plików, czy lepszym wyjściem jest dalsze ściaganie i upload? Ostrzeżenie o skasowaniu konta dostałem 28.05 dziś jest 30.05 mam 12 dni na podniesienie ratio z 0,052 na 0,45 - jak oceniacie szanse? Panowie ten pacjent musi życ :)

pozdrawiam serdecznie
 

donbal

New member
IceBreaker napisał:
Wielkie dzięki za wszystkie rady. Podejmuję zdecydowaną próbę reanimacji denata jakim jest moje konto na HDbits.
Mam jeszcze małe pytanie:
W chwili obecnej ściągam dwa duże torrenty po 40 GB każdy, oba zaawansowane po ok 20%. Pożytek z nich taki że dają spory upload (ale pewnie ich dalsze ściaganie bardziej obniża mi ratio?) czy sensowniejszym rozwiązaniem będzie ich zastopowanie na 20%, pozwolenie na upload i liczenie na upload z innych kilku małych plików, czy lepszym wyjściem jest dalsze ściaganie i upload? Ostrzeżenie o skasowaniu konta dostałem 28.05 dziś jest 30.05 mam 12 dni na podniesienie ratio z 0,052 na 0,45 - jak oceniacie szanse? Panowie ten pacjent musi życ :)

pozdrawiam serdecznie

ja widze to czarno nie wiem jakie masz lacze ale w 12 dni musisz wyslac okolo 30 GB nie sciagajac nic wiec powodzenia ten pacjent jest dwoma nogami na drugim swiecie
 

Fanek

New member
Bez reklam
donbal napisał:
ten pacjent jest dwoma nogami na drugim swiecie
hehehe rozwaliłeś mnie :D

@IceBreaker
zastopuj te torrenty 40gb, niech zostanie jak jest, upload bedzie leciał.
30gb w 12 dni jest wykonalne, jakie łacze masz ?
ile masz ściagnietych plików innych ?
policz sobie około ilu MB wysyła Ci sie dziennie.
ściagaj teraz tylko sample z pozycjii bardzo popularnych.
ściagaj free lechh na niebiesko.
jaka wersje utorrenta masz, czy zmienailes cos w ustawieniach?
nie wyłaczaj kompa na noc, good luck :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry