Xtreamer (Media Player & Streamer)

_ZiP_

Member
Podłączyłem dziś napęd DVD i widzę że odtwarzanie w ten sposób też umożliwia tylko zobaczenie jednego rozdziału, później jest powrót do menu odtwarzacza. Zna ktoś sposób na ten bug ?

Edit

Kurcze pomyliłem temat *_*, przepraszam i proszę o usunięcie posta.
 
Ostatnia edycja:

tigersky

New member
288nvr5.jpg


iXtreamer Media Player w dobrej cenie - 479,95 zł + (29,95)
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Ponad 500 zł za player na platformie z RTD1283 z początku ubiegłego roku to jednak trochę przesadzona cena. Akurat ten model od początku dość kiepsko się sprzedaje, a ponieważ standardem są już playery na RTD 1185 i 1186, więc niedługo ceny będą znacznie niższe.
 

mtomi

New member
Problem z iXtreamer

Wczoraj dostałem swojego iXtreamer'a. Pierwsze co zrobiłem to zupgradeowałem firmware do 2.7.1. Potem zacząłem test sprzętu. Zależy mi głównie na AirPlay z iPhone'a (4S iOs 5.0.1) i iPad 2 (iOs 5.0.1). Niestety urządzenie sprawia masę problemów w tym względzie. Zaczynając od tego, że często nie widać wogóle Ixtreamer'a w opcjach AirPlay. A jak już je widać to jedyne z czym nie mam problemów to wyświetlanie zdjęć. Video z rolki często prezentuje się do góry nogami, z YouTube'm przez AirPlay to już wogóle porażka. Natomiast ani razu nie udało mi się puścić przez AirPlay muzyki. Wybieram myextreamer jako urządzenie odbiorcze i muzyka albo od razu zatrzymuje się, albo jest odtwarzana, ale w głośnikach cisza. IXtreamer podłączony jest do router'a kablem. Dodatkowo w ogóle nie działa mi w iXtreamerze Youtube. Tzn video znajduje, ale jak przejdę do ekranu odtwarzania to nic się nie dzieje. Widzę czarne okienko z filmem, czasem trwania i nijak nie mogę odtworzyć filmu. Przy próbie wejścia w Fullscreen obraz mignie (pojawi się na chwilę kółeczko oczekiwania) i nic się nie dzieje... Czy ktokolwiek ma jakiś pomysł co może być nie tak? Generalnie załamka i zastanawiam się czy nie zwrócić sprzętu do sklepu...
 

Lukasz_R

New member
Cześć!

Ja też dostałem wczoraj swojego iXtreamera. Testy chciałem zaczac dziś. Jestem na etapie aktualizacji softu do 2.7.1. Wgrałem go na dysk i wybrałem aktualizacje iXtreamer sie zrestartował, miga kolorowa dioda wisi ekran startowy i nic sie nie dzieje od godziny... Bedziemy testowac razem
 

mtomi

New member
U mnie aktualizacja z pendrive'a przebiegła bez problemów... Niestety kolejną walkę stoczę dopiero w weekend, więc do tego czasu nie podzielę się nowymi doświadczeniami...
 

Lukasz_R

New member
Ok u mnie po wgraniu na pendriva pliku aktualkizacja wystartowała. Niestety AirPlay nie bede testował - nie mam pod ręką urządzeń Apple.
 

Lukasz_R

New member
Miałem zamiar sprawdzić... lecz narazie stoje w miejscu na instalacji Xtreamering. Wchodze w zakaladke Xtreamering, wyskakuje żółte okno, wciskam 1, pyta sie czy zainstalowac Xtreamering (poprzednia wersja - nie zainstalowana / Nowa 1.2) wybieram OK tak chwile myśli po czym wyłącza się wyjscie HDMI i na tv brak sygnału
 

happydtp

New member
W takim razie prośba o sprawdzenie YouTube'a - u mnie nie działa - tzn działa tak jak to opisałem w pierwszym poście :)

Za forum.xtreamer.net (wymaga rejestracji) cytuję jednego z użytkowników:

"Youtube zmieniło API, teraz wszystkie materiały są publikowane przez RTSP.

Z tego co sprawdzałem to Youtube działa obecnie tylko przez rssEx."

Ogólnie nie działa od kilku miesięcy.

Można to obejść: http://forum.xtreamer.net/topic/24091-youtube-problem-wyszukiwarka-dzialawyswietla-sie-lista-filmow-jednak-ich-nie-odtwarza/ od #16 ale trzeba się wcześniej zarejestrować.

Pozdro
 

cactusek

New member
Bez reklam
Jakie najwieksze dyski obsługuje Xtreamer mk1, chodzi mi o pojemność a także grubość? Zmieści sie w środku ten nowszy grubszy dysk 2.5 cala?
 

Mu-H

New member
Witam
Poszukuję jednoznacznej odpowiedzi (w sieci opinie są różne, czyżby zależało to od firmware?) czy Xtreamer Sidewinder 2 posiada menu w j. polskim, lub czy chociaż najczęściej używane opcje są spolszczone? Chciałbym kupić SW2 swojemu ojcu, a on niestety z angielskim nie specjalnie sobie radzi.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Paweł
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Witam
Poszukuję jednoznacznej odpowiedzi (w sieci opinie są różne, czyżby zależało to od firmware?) czy Xtreamer Sidewinder 2 posiada menu w j. polskim

W wersji 3.07, której używam w HiMedia HD600 jest wybór języka polskiego, ale menu w języku polskim faktycznie nie ma. Może w następnej wersji coś poprawiono?
 

XeNeX

New member
Witam,

czy ktos ma moze jakies informacji o tym czy w Sidewinder 2 jest możliwość doinstalowania jakiegoś klienta torrenta (p2p). Z tego co czytałem ten watek jest taka opcja w jedynce.

Pozdrawiam.
 

trzyczasowy

New member
witam czy jest możliwość zainstalowania sopcast w xtreamerze wiem że ten program można znaleźć w internecie na linuxa wiec może jest taka możliwość, i nie chodzi tu o streaming z komputera.
 

mikas

Member
Ostatnia edycja:
Do góry