Xtreamer (Media Player & Streamer)

Chrab

New member
Zastanawiam się nad zakupem iXtreamera i jestem ciekawy, czy po podłączeniu TV po HDMI jest dźwięk na wyjściu analogowym stereo?
 

lajcik_84

New member
Witam. Zakupiłem xtremera SW i jak oglądam film to zdarza sie że obraz na sekunde znika i potem normalnie leci. Tak samo się dzieje na dysku przez USB oraz na HDD jak oglądam filmy . Np oglądałem film z USB i przy 1:27:30 film się zaciął zgrałem film na HDD i tak samo mniej więcej w tym samym czasie . FIlm ten sprawdziłem na kompie i jest ok nie ma zaników. Dodam że tak się dzieje też przy innych filmach. Jedna zwiecha na sekunde przez cały film, czasami bywa że dwie. Czym może to być spowodowane??
 

lajcik_84

New member
Trudno powiedzieć bo z dyskiem w środku jak i bez niego dzieje się tak samo. Raz pamiętam że się zawiesił po 20 minutach na jakimś filmie. Ale posprawdzam jeszcze , jak się będzie dalej wieszał oddaje na serwis .
 

rbx

New member
Czy zainstalowałeś najnowszy firmware? Przypadłość, którą opisujesz była typowa w starszych softach, a w szczególności, w wersjach beta.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Witam
Mam problem ze wspołpracą XT z transmission. Przy sciąganiu obojętnie czego zawiesza się albo resetuje co kilka lub kilkanaście sekund. Wersja firmware 2.4.2 Transmission chyba jeden z nowszych (był już w modpacku). Może ktoś podać wersje firmware i transmission które wspołpracują ze sobą bez zwiech ?
Czy aby teraz zainastalować nowsze firmware do XT musze formatować cały wewn. dysk ?
 

redlum

New member
Bez reklam
Jabym stawial na slaby kabel hdmi - sprawdz na innym - jesli bedzie to samo to chyba to player.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

skok_gliwice

New member
Koledzy, nie udało mi się znaleźć odpowiedzi więc pytam :)
Mam Xtremer'a sidewinder 2010 (VER 2.7.0S) i generalnie wszystko ładnie śmiga oprócz e-TRAYz. Nie potrafię go zainstalować (nie wykrywa mi IP jak i MAC. Program ściągnięty ze strony producenta wersja 1.3 i 1.7) System posiadam Win 7x64 i ruter Asus WL-500W. IP jak i bramki w sieci mam przydzielane automatycznie. Dodam że komputer widzi urządzenie w otoczeniu sieciowym jak i idzie nim sterować poprzez www (UPnP). Już próbowałem wyłączać zaporę w win jak i w ruterze. Dalej nic nie poskutkowało.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Witam kolegów. Od kilku dni mam firmware Xtreamera Sidewinder 2 (ver.3.07) zainstalowany na HiMedia HD600 (działa idealnie, duże zadowolenie) i irytuje mnie brak automatycznego wczytywania napisów. Czy to ja nie mogę znaleźć tej opcji, aby były zawsze "on", czy też to taka przypadłość tego firmware?
 

Pansmok

New member
Pytanie o sprzecik

Witam kolegów. Od kilku dni mam firmware Xtreamera Sidewinder 2 (ver.3.07) zainstalowany na HiMedia HD600 (działa idealnie, duże zadowolenie) i irytuje mnie brak automatycznego wczytywania napisów. Czy to ja nie mogę znaleźć tej opcji, aby były zawsze "on", czy też to taka przypadłość tego firmware?

Witam napisz jak sie sposuje czy niema zaciec przy mkv. Mam zamiar kupic ale nie jestem przekonany bo niemialem tego typu sprzetu.Filmy ogladalem przez ps3+media serwer ale wymienilem kompa na maca i mam problem z plikami mkv dziekuje pozdrawiam
 
Do góry