Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Gość dziś na plati pisał, że kupili już 200 kluczy w marketplace dla klientów i wieczorem będą wysyłać. Co miał na myśli pisząc "markeplace", szczerze uj mnie to obchodzi, ale biorąc pod uwagę, że to lekko ponad 130zł, a nie 30zl, zapewne mają dojścia do pełnego rynku i pewnie gdzieś jest taniej. Przy dużych ilościach i setkach gier, nawet przy małych marżach są na plus nie wychodząc z domu. Każdy orze jak może.
Trochę śliski biznes mimo wszystko bo US nie śpi, a żadnego dowodu zakupu na to nie dostaniesz. Można tak orać do czasu wtopy. Stąd pewnie część sprzedawców ma wysyłka z UK itd.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba się nie polubimy z Hitmanem.
15 min. a mi się już nie chce grać. Jakiś kurek z wodą odkręciłem w kiblu, wodę wylało i cieć się zbulwersował, jakby co najmniej ktoś narobił na środku. Reszta zaraz wpadła i pograne. Podchodzimy do obsługi z kieliszkami i zamiast zrobić jakąś animacje, to kieliszki znikają.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Trzebabylo wpierw ograc hitmana za dychacza xD

Ten to zmarnuje kasy ja te gierki.... po 10 minut i ka dosc.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spokojnie, na razie się docieramy. Taka Mafia wciąga od pierwszych minut i płyniesz na fali do końca, tutaj trzeba wszystko ogarniać, a raczej się przyzwyczaić.
130 to też nie pieniądz za taki tytuł, a jak zapłaciłem, to nie odpuszczę tak szybko. Już widzę, że gra wyrzuca jakiś komunikat o online, mimo, że oryginał. To już widzę, jak to by wyglądało za "dychę".

Strażnik dostał jabłkiem w czerep, pełna sala ludzi i zaczyna strzelać do mnie.
Widzę, że to nie jest poważny tytuł, a raczej coś na wzór "Killera" Machulskiego.
Można i tak ; )
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Spokojnie ;-)
giphy.webp
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kody znowu działają.

36 msc Game Pass Ultimate za darmo. Nieźle. Dobije jeszcze dodatkowe 8 msc, które wbije przez końcem lipca bo w sierpniu kody wygasają. Będę miał przedłużenie o dodatkowe 8 msc :D
c57e14ef5c5fda449915f525e267155a.jpg
 

snach

Member
Nie dziala albo?cos zle robie. Jest komunikat z stronach GB ze cos poszlo nie tak. Nibgy kod 7 dniowy. Oklikac sie trzeba i dalej lipa.
Lotwa nie znalazlem jak i co

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie dziala albo?cos zle robie. Jest komunikat z stronach GB ze cos poszlo nie tak. Nibgy kod 7 dniowy. Oklikac sie trzeba i dalej lipa.
Lotwa nie znalazlem jak i co

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
Tutaj masz Łotwę:
https://gaming.pringles.com/lv_LV/Home

Jest też limit 1 (czasami 2) kod na konto i IP. Oczywiście wszystko da się obejść. Konto zakładasz na aliasy z Gmaila korzystając z kropek lub dopisując +1. Np. snach@gmailm.com to to samo co s.natch, s.n.ach czy snach+1, snach+2 itd.
Co do IP to musisz kombinować. Ja mam zmienne, więc bez problemu.
 
Do góry