Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak przepniesz kabel, to daj znać.
U mnie przez ampli, ale za krótki kabel żeby testować.
Jak z tym HDR u Ciebie na XSX, bywają problemy u Ciebie?
Grasz w trybie gry, jeżeli tak, to pokazuje się ikona HDR?
UHD hdmi color masz załączone?
Mam HDR zawsze jak jest dostępny. UHD Color włączone, pokazuje się tryb GRA HDR. Gram zawsze w trybie gry.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Być może u mnie wina ampli.

Ok, Hitman 3 zakończony. W globalnym rankingu jestem na 300 pozycji, pfff... ; )
Chociaż pisać zakończony, w przypadku tej pozycji nie przystoi.
Przeszedłem wszystkie misje (5-6), a trwało to może kilka godzin.
Kwintesencją Hitmana jest przechodzenie zleceń na różne sposoby, ja wybrałem jeden z nich, ale dla fanów, gra się dopiero zaczyna. Obowiązkowa wręcz pozycja.

Może nie do końca moja bajka, ale i tak bawiłem się o wiele lepiej jak przy CP.
W ogóle graficznie robi o wiele lepsze wrażenie, a niektóre lokacje bajka!
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A ja odpaliłem Pająka. Graficznie miazga. Wybrałem tryb docelowy Wydajność + RT. Czyli 60 FPS z śledzeniem promieni. Nie widzę różnicy między trybem jakości, a płynność czuć odrazu. Do tego odrazu trzeba zrobić tuning czyli wyłączyć aberracje chromatyczną, rozmycie w ruchu i ziarno dać na 0. Wtedy obraz jest ostry jak brzytwa i nic się nie rozmywa. Po co pchają te efekty na siłę?

Tutaj więcej na ten temat: [youtube]Ka-Vj72sHwo[/youtube]


Pad bardzo wygodny, triggery działają dziwnie. W sensie ten opór jest taki naturalny względem akcji w grze, ale jednocześnie męczy. Wibracje dual sense robią mega robotę. Rzeczywiście całkiem inaczej odczuwa się to co widać na ekranie. Sama konsola głośniejsza niż Series X, ale ciągle cicha. Po prostu Xbox jest niesłyszalny.

Wracam ogrywać Pająka :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podobny do Lolka ten gościu :D
A serio,to też zdarza mi się wyłączać niektóre opcje,np. ostatnio kilka razy wspomnianą aberrację.

Pograłem jeszcze trochę w Immortals i chyba to by było na tyle...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kupiłem kiedyś Far Cry konto i dzisiaj dostałem takiego maila. Może komuś się przyda.

Dzień dobry zapraszam do sklepu z kontami XBOX ONE / SERIES

kris00657.pl

mój nick kris00657 kropka pl

Dostępne są również konta GAME PASS ULTIMATE na własność 90 dni 19,80zł

Hitman i wszystkie nowe gry w przyszłości.



Miłego dnia.

Pozdrawiam!

Kris00657.pl
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Armanig już biega z koszykiem :-D

Armanig to tak skacze po tych grach ze jego konto na xboxie jest chyba wiecej warte niz on sam :) <zart>

Ja zassalem Torchlighta III i Battlefielda V z gamepassa ale jakos nie ma checi zalaczyc grania.
Spadam popykac w LoL-a - - ta gra to rak.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No, ale to Twoja wina ; )
Zawsze powtarzałem, że na nowych grach się sporo traci i to nie jest "płacz", a fakt.
Kupuje gry od 20 lat i wiem ile grubych tysięcy w to poszło.
Ty twierdziłeś, że kupujesz > przechodzisz > sprzedajesz, bez większej straty, mało tego, czasami nawet w tej samej cenie, no to posłuchałem ; ) - myśląc, że może dalej są frajerzy którzy to kupują na olejiksach/allegro, a nie cwaniaki, które mi podsyłają linki do najtańszych ofert.

Oczywiście, teraz napiszesz, że kupujesz nie na premierę i używki, no i trudno, żeby kupując coś przechodzonego za 100zł, stracić nagle 50zł.
Chciałem dobrze, w końcu to Polska firma, a CP był pierwszą dużą grą po zakupie XSX, a ja nie po to kupiłem konsole, żeby czekać jak buc pod Biedronką o 6 rano na wyprzedaże.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No, ale to Twoja wina ; )
Zawsze powtarzałem, że na nowych grach się sporo traci i to nie jest "płacz", a fakt.
Kupuje gry od 20 lat i wiem ile grubych tysięcy w to poszło.
Ty twierdziłeś, że kupujesz > przechodzisz > sprzedajesz, bez większej straty, mało tego, czasami nawet w tej samej cenie, no to posłuchałem ; ) - myśląc, że może dalej są frajerzy którzy to kupują na olejiksach/allegro, a nie cwaniaki, które mi podsyłają linki do najtańszych ofert.

Oczywiście, teraz napiszesz, że kupujesz nie na premierę i używki, no i trudno, żeby kupując coś przechodzonego za 100zł, stracić nagle 50zł.
Chciałem dobrze, w końcu to Polska firma, a CP był pierwszą dużą grą po zakupie XSX, a ja nie po to kupiłem konsole, żeby czekać jak buc pod Biedronką o 6 rano na wyprzedaże.
Przecież pisałem wcześniej, że to dotyczy używek lub gier mocno przycebulonych, jak ostatni Watch Dogs z Euro za 99 zł, gdzie używki latają po 130 zł ;) Na premierę kupiłem The Last of Us 2 za 209 zł z Media Markt wykorzystując kupon 40 zł, przeszedłem i sprzedałem za 189 zł. Straciłem 20 zł. Gdyby nie kupon straciłbym 60 zł. Na takim FC5 straciłem z 50 - 60% wartości, ale to duża gra i grałem kilka miesięcy. Podobnie będzie z FC6 pewnie. Nie zawsze da się przycebulić. Teraz jakbyś wziął Cyberpunka, przeszedł i sprzedał to straciłbyś 0-20 zł max.
Ostatni zakup Mafi to 75 zł kupno, 80 zł sprzedaż. OLX bez prowizji. Mario to samo. 150 zł zakup, 160 zł sprzedaż.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem co oni robią z tym CP, ale zaliczyło mi dwie duże zwiechy, gdybym nie znał sytuacji, to pomyślałbym, że konsola padła. Dziękuję za takie atrakcje.
Odpalilem z ciekawości, sprawdzić czy coś się pozmieniało.
Widzę te same błędy, które były zaraz po premierze.
Napisałem do nich z ciekawości, zobaczymy, czy zwrócą pieniądze, a ja autentycznie nie mam ochoty tej gry kończyć w takim stanie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Polska firma i brak dubbingu, szkoda.
Plus za lokacje, bywałem w tym hotelu (Cracovia), jak jeszcze funkcjonował, szemrane miejsce, jedno z najlepszych lokalizacji w mieście, panienki, gangusie, politycy, fajnie to wszystko zobaczyć w grze i tym bardziej przejeżdzać tam codziennie, ale co jak co, akurat tutaj dubbing by się przydał ; )

[youtube]-DayvvV8qnY[/youtube]
 
Do góry