Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Naprawde... tak wkurzajacego Microsoftu to ja dawno nie widzial.... Za cholere n8e koge zmienic adresu na Lotwe aby wpisac kod. Caly czas mam pieprzona argentyne i nawet gdy zmienie adres na inny, to gdy chce wpisac kod to pisze region argentyna.
By ich...

 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam już za sobą trzecią misję w Hitmanie.
Dla miłośników, gra niewątpliwie w swoim gatunku jest świetna.
Mi osobiście, nie do końca podchodzi z uwagi na chaos, ale za trzecią misje szacun!

To już jest krok ku next genom, Berlińska wielopoziomowa dyskoteka, pełna ludzi, dziesiątki osób przed wejściem, w środku chaos, normalnie poczułem się jak za starych dobrych czasów ; ) Techno, lasery, światła, kibel pełen ludzi, każdy coś robi, giba się, ludzie tańczą (bomba widok z góry), na prawdę się dzieje. Klimat pełną parą.

Jakkolwiek by to nie brzmiało, to gra stwarza bardzo sugestywne obrazki na wybijanie ludzi.
Chociażby scena, gdzie dziesiątki (jak nie setka) osób stoi przed wejściem w kolejce (świetnie to wygląda), no i jak ktoś wpadnie na chory pomysł :D zrobienia tam rzeżi, to mamy tragedie rodem z newsów w Amerykańskiej tv. Niby nic, ale w połączeniu z jakością odwzorowania postaci i ich zachowania, bardzo sugestywne.

Druga sprawa, gra nie ma RT, a odbicia rewelacja.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No chyba, że Hitman na XSX ma jednak RT, bo tak to wygląda (?) Gdyby jednak nie miał, to faktycznie do niczego nie potrzebny, skoro wygląda tak jak wygląda.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja mam włączony,przez co mogę zaznaczyć opcję "zezwalaj na zmienną częstotliwość odświeżania" w konsoli.
Na Valhalli,bez tego rozrywało obraz,coś jak na wyłączonym V-sync.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja mam włączony,przez co mogę zaznaczyć opcję "zezwalaj na zmienną częstotliwość odświeżania" w konsoli.
Na Valhalli,bez tego rozrywało obraz,coś jak na wyłączonym V-sync.
Dokładnie z Series X nie ma problemu. PS5 też już podobno to wspiera. Wczoraj włączyłem i wstępnie wydaje się, że działa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armani, Piramida gracie z włączonym FreeSync? Robiliście jakieś testy on vs off?

A FS nie działa tylko w trybie gry w menu tv? Bo tylko taką opcje mogę u siebie ustawić w menu.
Jak przełącze na tryb gry w tv, to jest możliwość załączenia FS.

W konsoli, w ogóle mam szarą opcje.

Ja w ogóle mam problem z HDR w ostatnim czasie, raz jest, raz nie ma. Na YT zawsze jest, a na XB potrafi się nie załączyć. Restartuje, przełączam i jest w kratkę.

Grasz w trybie gry na tv? Masz tą opcje uwolnioną na konsoli?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A FS nie działa tylko w trybie gry w menu tv? Bo tylko taką opcje mogę u siebie ustawić w menu.

Jak przełącze na tryb gry w tv, to jest możliwość załączenia FS.



W konsoli, w ogóle mam szarą opcje.



Ja w ogóle mam problem z HDR w ostatnim czasie, raz jest, raz nie ma. Na YT zawsze jest, a na XB potrafi się nie załączyć. Restartuje, przełączam i jest w kratkę.



Grasz w trybie gry na tv? Masz tą opcje uwolnioną na konsoli?
Teraz zgłupiałem. Zaraz zerknę, żeby mieć pewność.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a ja gram dla fabuly, zeby gra wciagala. A po co komu 120 klatek? 30 lat temu gry byly, jakie byly i radocha. A jak widze teraz wiekszosc idzie w liczby, jak nie klatki, to megapixexele w tel. itp.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego, 30 lat temu, grało się w to co było i oczywiście człowiek się cieszył, ale czasy się zmieniają, a dla przykładu weż takie GTA5.
Ograłem tą grę na każdej jednej konsoli.
Fabuła, otwarty świat, potem online. Wszystko było pięknie, do czasu, jak nie zobaczyłem, jak ten piękny świat może wyglądać na PC. Znudzony już graniem na konsoli, zacząłem grać od początku na PC, wszystko odkryłem na nowo i to tylko dzięki grafice. Więc oczywiście, fabuła, fizyka, podstawa, ale jak dodamy do tego jakość tej oprawy, to mamy coś, o czym kilkanaście lat temu mogliśmy tylko pomarzyć.

Już teraz, uważam, ta jakość którą oferują nowe konsole, to bliski koniec wyścigu. Może jeszcze 10 lat, następna generacja i powoli skończy się ten wyścig, bo co jeszcze więcej od fotorealizmu można wymyślić.

W przypadku przekątnych, też już powoli docieramy do mety.
Od najmłodszych lat czekałem na coś, co będzie miało te >80", bo tyle uważam za min. do normalnego korzystania, wiedziałem to już mając 10 lat ; ) Jeszcze niech wejdą te 95" i koniec. Zostaną jeszcze szlify co do jakości, microled/oled itd. Temat zostanie wyczerpany.

Kiedyś też można było powiedzieć, po co większy tv, jak liczy się treść.
Terminatora też się oglądało na 21" CRT i było pięknie ;)
Tyle, że lepiej mieć tą dobrą treść na większym tv, a jedno drugiego nie wyklucza.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A FS nie działa tylko w trybie gry w menu tv? Bo tylko taką opcje mogę u siebie ustawić w menu.

Jak przełącze na tryb gry w tv, to jest możliwość załączenia FS.



W konsoli, w ogóle mam szarą opcje.



Ja w ogóle mam problem z HDR w ostatnim czasie, raz jest, raz nie ma. Na YT zawsze jest, a na XB potrafi się nie załączyć. Restartuje, przełączam i jest w kratkę.



Grasz w trybie gry na tv? Masz tą opcje uwolnioną na konsoli?
Mam wyłączoną tę opcję. Mam Xa podpiętego do Sounbara. Podejrzewam, że tu jest problem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak przepniesz kabel, to daj znać.
U mnie przez ampli, ale za krótki kabel żeby testować.
Jak z tym HDR u Ciebie na XSX, bywają problemy u Ciebie?
Grasz w trybie gry, jeżeli tak, to pokazuje się ikona HDR?
UHD hdmi color masz załączone?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spróbuję, wcześniej wchodziłem w ORI, tam łapalo i był git.
Ostatnio w Forze, ale i ta widzę, że nie zawsze złapie.

Wcześniej nie było takich akcji.
 
Do góry