Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A gry online przyznały temu tytuł gry roku :D
Ja może ogram na nowej generacji dopiero pod koniec roku. Do tego czasu połatają, podrasują grafe i cena spadnie do poziomu 100.

Jakbyś wykrakał.

Jeżeli tak się sprawy mają, to gonię swoją płytę póki jeszcze coś warta [......]

No to pogoniłem. Mówili, kup, ograj, 20zł taniej sprzedaż... :D

Właśnie CyberScam spadł o niemal 100zł. Ile minęło od premiery, miesiąc?
Ja nie zbiednieje, ale wiem, że wiele osób odkładało na tą grę, licząc na dobrą, bezproblemową zabawę i sensowną odsprzedaż po zakończonej "przygodzie", a tu co? Który duży tytuł spada o 100zł w ciągu miesiąca?

Za tą żenującą firmę, wzięły się już największe serwisy finansowe na świecie i już nie chodzi o samą grę, a sposób zarządzania. Ostatni duży artykuł jest od Bloomberga, przeprowadzili wywiady (anonimowo) z kilkunastoma pracownikami cdprojekt i wychodzi z jakim syfem mamy tutaj do czynienia.

https://www.ceneo.pl/65035783
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jedna wersja Ci nie wystarczy ? ;)
Polish-20210118-223623314.png


Kaminskakl,pograłem trochę w Immortals Fenyx Rising.
Pierwsze wrażenia dosyć pozytywne.Zobaczymy jak to się rozkręci... ale pewne jest,że niektóre miejscówki wyglądają zayebiście :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobre te ceny, to rozumiem. Na olejiksie używki są droższe ; )
Teraz się zastanawiam czy brać jutro Hitmana za 280zl, pewnie zanim skończę, to i tak nie będzie więcej warta jak 150zł, a na Plati 130zl kosztuje, więc na jedno wychodzi, a gra zostaje.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mówisz? To może i ja obadam, w GP nie ma, trzeba demo przetestować, a przed chwilą miałem jakąś aktualizacje konsoli.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mogłem kiedyś ograć,ale dowiedziałem się,że mają wypuścić ulepszoną wersję.

Trochę lipa,że ten nowy Hitman nie ma PL.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Zrobiłem Typowego Armaniego :D
Pograłem w Mario 2h na Switchu poczym stwierdziłem, że to nie to i sprzedałem taki komplet. To by było na tyle z moją przygodą z Nintendo.

Edit:
Był to prawie Typowy Armani, bo Armani zamiast sprzedać schowałby do szuflady i zapomniał, że ma Switcha :D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taka prawda ; )

Mogłem kiedyś ograć,ale dowiedziałem się,że mają wypuścić ulepszoną wersję.
Trochę lipa,że ten nowy Hitman nie ma PL.

Jak nie ma PL, 260zł za grę dostępną w Polsce i nie ma nawet napisów?

Doobra, memory five... i jutro widzę demo za 5zł. Nie mam sentymentów, resztki oddałem cdprojektowi.
 
Do góry