Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ostatnio za kilka zł,wziąłem 25 cyfrowy kod z Alle na 2 tygodnie.

Styknąłby mi taki na 2 dni ;)
Mówisz, ze te 300 gier nie zrobiło na tobie wrażenia? :D Game Pass to główny argument za Xboxem tzw anty fanów Sony. Piszą wszędzie, że na GP jest tylko gier, że przez 5 lat ich nie ograją. Tylko, że 99% zawartych tam gier to stare, dawno ograne produkcję, albo tytuły 3/10.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak Ty te kody dobijałeś, teraz do mnie dotarło, że to jakieś czipsy ; )
Wrzuciłeś cały koszyk czipsów w sklepie, potem to otwierałeś i ręcznie wpisywałeś umazianymi łapami kody? :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak Ty te kody dobijałeś, teraz do mnie dotarło, że to jakieś czipsy ; )
Wrzuciłeś cały koszyk czipsów w sklepie, potem to otwierałeś i ręcznie wpisywałeś umazianymi łapami kody? :D

Nigdy paluchow po czipsach nie oblizywales?

Ty se wyobraz ile czipsow on musial wszambolic ze subrykpcje dali mu na rok. Pewnie mial do wyboru. Gamepass na rok albo silownia na 5 lat :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Opłacam już MultiSport to wziąłem Game Pass :D

Tak poważnie to cały myk polega na tym, że wpisujesz losowy kod (ostatnie 4 cyfry zmieniasz) i przychodzi kod na Game Pass. Nie musisz kupować żadnych chipsów. Kiedyś było coś takiego z bodajże Lego. Niektórzy nabili sobie wtedy 3 lata za darmo.
Jedyny problem to 1 czy 2 kody na konto, ale można korzystać z aliasów na Gmail czyli kropki lub +1,+2 itd w naszej nazwie maila.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiem, wiem, coś tam wspominali na forum, ale nie wszystko działa każdemu.
Mniejsza z tym.

Wbiłem przed chwilą rok kodami o których pisał Piruś.
Teraz GP Ultimate wychodzi jakieś 10zł/msc. i to rozumiem.
W wolnej chwilo dokupię na następne 2 lata, bo akurat max można 36msc. i w końcu spokój. Śmieszne pieniądze.

Faktycznie, te 50zł/msc. to sporo za dużo.

Chętnie bym zmniejszył abo na YT Premium, też coś tam ściąga ok. 35zł.
HBO też olewam w kablówce i biorę za 10zł/msc. kilka razy w roku, jak się trafi jakiś serial.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W sumie dobrze, że tak wyszło, mimo, że im życzyłem jak najlepiej, ale gdyby oceny były wysokie i gracze okazaliby się ślepi, to inne studia obniżyłyby loty, sądząc, że graczom to wystarczy, a tak? Gracze dobitnie pokazali, że nie akceptują takiego shitu w 2020r.
Inni będą się bardziej starali, co w konsekwencji jest z korzyścią dla nas.
A gry online przyznały temu tytuł gry roku :D

Ja może ogram na nowej generacji dopiero pod koniec roku. Do tego czasu połatają, podrasują grafe i cena spadnie do poziomu 100.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Opłacam już MultiSport to wziąłem Game Pass :D

Tak poważnie to cały myk polega na tym, że wpisujesz losowy kod (ostatnie 4 cyfry zmieniasz) i przychodzi kod na Game Pass. Nie musisz kupować żadnych chipsów. Kiedyś było coś takiego z bodajże Lego. Niektórzy nabili sobie wtedy 3 lata za darmo.
Jedyny problem to 1 czy 2 kody na konto, ale można korzystać z aliasów na Gmail czyli kropki lub +1,+2 itd w naszej nazwie maila.

Czyli co? musze kupic jedne czipsy i reszte kodow wymyslam?
Pierwszy gamepass na miesiac za 4zl kupuje a reszte do 3 lat dobijam wymyslonymi kodami? Czy jak?

Moze zrobilbym sobie tego gamepassa. To jest ten Najwyzszy ultimate czy jak?

Juz chyba nie aktualne. Teraz chca aby wysylac im zdjecie paragonu :) https://pringlesgaming.ca/
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No proszę, faktycznie ; )

No i po demku Little Nightmares 2.
Już się nie mogę doczekać pełnej wersji :D
Jak ktoś nie grał w świetną jedynkę,to jest w GOLDzie do końca miesiąca.

W Goldzie jest jedynka, gdzie Ty widzisz demo dwójki? W sklepie jest tylko preorder.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trzeba wpisać całość, jest. Jak nie dokończysz wpisywania, to nie wyświetli tej pozycji, a jedynie preorder i jedynkę. Ten cały dashboard XB, to jakieś nieporozumienie. Burdel na kółkach, tego akurat nie trawie w XB.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wiem, wiem, coś tam wspominali na forum, ale nie wszystko działa każdemu.
Mniejsza z tym.

Wbiłem przed chwilą rok kodami o których pisał Piruś.
Teraz GP Ultimate wychodzi jakieś 10zł/msc. i to rozumiem.
W wolnej chwilo dokupię na następne 2 lata, bo akurat max można 36msc. i w końcu spokój. Śmieszne pieniądze.

Faktycznie, te 50zł/msc. to sporo za dużo.

Chętnie bym zmniejszył abo na YT Premium, też coś tam ściąga ok. 35zł.
HBO też olewam w kablówce i biorę za 10zł/msc. kilka razy w roku, jak się trafi jakiś serial.
Zmiana regiony w YT to 5 min roboty. Mi pobiera od dawna 7-8 zł za pakiet rodzinny, czyli 5 osób jak dobrze pamiętam.

@Piramida
To na 30 dni, to zaproszenie do rodziny tego gościa, czyli lipa. Lepiej zrobić region inny, taniej i bezterminowo.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Czyli co? musze kupic jedne czipsy i reszte kodow wymyslam?
Pierwszy gamepass na miesiac za 4zl kupuje a reszte do 3 lat dobijam wymyslonymi kodami? Czy jak?

Moze zrobilbym sobie tego gamepassa. To jest ten Najwyzszy ultimate czy jak?

Juz chyba nie aktualne. Teraz chca aby wysylac im zdjecie paragonu :) https://pringlesgaming.ca/
Nie musisz kupować chipsów w ogóle. Tu masz przykładowe dwa kody:
L034203662012289180 lub L034203662001361759

Zmieniasz ostatnie cztery cyfry na losowe, jak nie przyjedzie to inne wbijasz. Potem dostajesz kod na maila.

Możesz wbijać kody na różnych regionach, ja wbijałem cza Polskę, Czechy, Litwę, Łotwę, Słowację, Rumunię i Mołdawie.

Tutaj link np. na Niemcy:
https://gaming.pringles.com/de_DE/Home

Obecnie serwery przeciążone, ale jutro pewnie będzie śmigać normalnie.
 
Do góry