Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystko jasne. Szkoda z tą Argentyną, bo sporo tam dobrych ofert.
Aczkolwiek co do plati, nie widzę nigdzie zakładki do zwrotów.
Jedynie lakoniczny mail do plati, żadnych specjalnych zakładek do procedur zwrotu itp. Bynajmniej jak nic takiego nie widzę.

PS. Dobra ta Mafia ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Argentyna wymiatała. Potrafili robić tam promocje na gry chwilę po premierze za 20% naszej ceny.

Co do Mafii to świetna historia i ogólnie cała gra. Jazda samochodem itd. Myślę, że jeszcze ze dwa posiedzenia i koniec gry.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Argentyna wymiatała. Potrafili robić tam promocje na gry chwilę po premierze za 20% naszej ceny.

Co do Mafii to świetna historia i ogólnie cała gra. Jazda samochodem itd. Myślę, że jeszcze ze dwa posiedzenia i koniec gry.

To jest jakas nowa mafia? Czy stara i poprawiona grafika?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Skoro mówicie,że taka dobra,to wezmę (za jakiś czas).

Coś dla Armaniga ;)
[youtube]kNc_wU_DxZo[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sprzedawaj,póki co mam WD Legion (trafiłem na babeczkę,która hipnotyzuje :D) a później będę kontynuował Valhallę ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czasami mu się zdarza :D
qprKfnj2kOZI8wOnzPIYVUXRpAqa2yz0RWrDx8P9xYtdY9teofJkWYww5pOPTrziDg=h900.png


6kTC08I0nv8P_rLUggREMEehX2i5Kp3F_H0TW-5EzeD7Ct4jTUbvRPvCY4UnZblSxXg=h900.png


5a2CMzDAX6DuNNnRO2FWRd_g5iFnPKBNY6acuvz49SkQSFBa21u1wHIWWzSY6JAyzA=h900.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig ma od kilku lat,nawet ostatnio wrzucał swoją ulubioną listę TOP 100 :D
[youtube]wBG2Sg5QWdA[/youtube]

W kilka bym zagrał ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Daj znac czy warto... Bardziej chodzi mi o rodzinne granie z dzieciakami.



Kurna w pokemony bym se zagral, kiedys gralem w Pokemon Red, Silver. To byly czasy.
Też grałem, oczywiście na emulatorze na PC. Zazdrościłem tym co mieli GameBoy w tamtych czasach. To było coś :)

Kupiłem wersję Lite ponad 2 msc temu za 699 zł z oficjalnego sklepu Allegro. Zapomniałem o tym zakupie, bo go nie opłaciłem i stwierdziłem, że mi nie potrzebny. Wczoraj tak sobie przeglądam, że nie anulowali zamówienia, więc je opłaciłem. Ciekawe czy wyślą.

Wysłali :D Zamówienie opłacone 2 msc i 12 dni po zakupie. Nieźle. Mam jeszcze Switch V2 nieopłacony od 3 msc za 1199 zł. Pewnie też zrealizują.

89a83e73849c4a0f5c49f71f35aee3b8.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry