Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Początek końca konsol. Cholera wie co będzie za 10 lat.
Jak te usługi staną się standardem w każdym domu na tv, to cienko widzę przyszłość poczciwych konsol do grania.

Jak jeszcze dopracują streaming, a gry będą latać w najwyższej jakości, to pozamiatane.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Za 10 lat może, zresztą cholera wie. Większość ludzi ma konsolę podpiętą przez WiFi na routerze z kartą SIM z prędkością 15 Mb/s i pingiem 55 ms. Netflix działa, ale z grami byłoby gorzej. Gdzieś czytałem, że na początku pandemi internet był zapchany i Netflix musiał obniżyć jakość, żeby jakoś to działało. Jak dojdzie do tego streaming na masową skalę to będzie trzeba zrobić kilka zmian w infrastrukturze. Pewnie nad tym pracują, ale do tego trzeba czasu, a wspomniane 10 lat to jednak trochę jest. Dla mnie to minus, bo pewnie będzie jak obecnie, że jak chcesz mieć dostęp do wszystkich filmów i seriali to trzeba by płacić Netflixa, Prime, HBO i Disney jednocześnie. Sam do niedawna opłacałem Netflix, Prime i DAZN. Teraz został mi tylko DAZN i Netflix, więc płacę 8 zł na msc i jest ok. Streaming gier jest "trochę" droższy, a tytułów i deweloperów dużo więcej. Jak nie będą współpracować to za 10 lat będzie trzeba płacić 300 zł, aby mieć dostęp do pełnej biblioteki.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Silnik pewnie z Fallout 3 wyciągnięty :D

Ciiiiiii :D

Początek końca konsol. Cholera wie co będzie za 10 lat.
Jak te usługi staną się standardem w każdym domu na tv, to cienko widzę przyszłość poczciwych konsol do grania.

Jak jeszcze dopracują streaming, a gry będą latać w najwyższej jakości, to pozamiatane.

Dla niektórych nic się nie zmieni :D
[youtube]TjPjITUEXQU[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla niektórych nic się nie zmieni :D

"Masz jakieś plany na nowy rok?"... "Na razie nie" :D
Tak czy inaczej, szanuje, lubi zwierzęta. Poczciwy chłop ; )

Większość ludzi ma konsolę podpiętą przez WiFi na routerze z kartą SIM z prędkością 15 Mb/s i pingiem 55 ms.

Skąd takie informacje? Chyba, za dużo siedzisz na forach w Burkinafaso ; )
Nie wydaje mi się, żeby świadomi - a za takich uważam w większości klientów konsol, korzystali z jakiś kart sim, zamiast szybkiego internetu. No chyba, że masz jakieś udokumentowane statystyki... z krajów cywilizowanych ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
"Masz jakieś plany na nowy rok?"... "Na razie nie" :D

Tak czy inaczej, szanuje, lubi zwierzęta. Poczciwy chłop ; )







Skąd takie informacje? Chyba, za dużo siedzisz na forach w Burkinafaso ; )

Nie wydaje mi się, żeby świadomi - a za takich uważam w większości klientów konsol, korzystali z jakiś kart sim, zamiast szybkiego internetu. No chyba, że masz jakieś udokumentowane statystyki... z krajów cywilizowanych ; )
Może trochę przesadziłem, ale... żaden z moich znajomych nie ma konsoli podpiętej skrętka. Wszystkie za pomocą WiFi z routerem od operatora o wątpliwej prędkości ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poczekaj aż ten sprzedawca odbierze/zweryfikuje kod. Daj znaka jak długo to trwało, będę wiedział na przyszłość.

Wystawiłem po 24h negatywa. Na drugi dzień kod od razu dosłany.
Dostałem też info (po Rusku) z przeprosinami i pożyczeniem miłej gry i tym mnie ten nasz ziomek ujął.
Negatywa usunąłem.

Gdyby ktoś chciał klucz do (świetnej) strzelanki, to dalej czeka... ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wystawiłem po 24h negatywa. Na drugi dzień kod od razu dosłany.

Dostałem też info (po Rusku) z przeprosinami i pożyczeniem miłej gry i tym mnie ten nasz ziomek ujął.

Negatywa usunąłem.



Gdyby ktoś chciał klucz do (świetnej) strzelanki, to dalej czeka... ; )
Czyli Plati śmiało można polecać dalej. Ceny świetne w niektórych przypadkach. Bierz Wieśka na sprawdzenie za 17 - 20 zł :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida, to bot ; )
A wcale że nie :grin:
1511223984063.jpg


https://www.microsoft.com/en-US/p/L...c=1&wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab
Poproszę jeszcze demo nowego Hitmana ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie już pękła dobrych parę dni temu. Bardzo fajna pozycja.
Aż nie mam ochoty wracać do Cyberbuga i do tej żenującej mechaniki, wręcz archaiczności setek drobnych rozwiązań.

Czyli Plati śmiało można polecać dalej. Ceny świetne w niektórych przypadkach. Bierz Wieśka na sprawdzenie za 17 - 20 zł :D

A Wiesiek przypadkiem nie jest (lub był) w GP?
Coś tam kiedyś ściągnąłem, dramat jaka kaszana i nuda. Jakieś kury, zagrody.
Może jest jakiś nowszy, którego nie widziałem?

Ciągne tego Destiny 2, zobaczymy.
Co jest z tą siecią w XB, w większości ciągnie ok. 30mb, w porywach i od święta skoczy na 300-400mb.
Czasami potrafi ciągnąć kilka godzin grę.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Chyba jest dalej Wiesiek w GP, ale bez GOTY. Jak jednak po godzinie się nie wkręciłeś to nie ma co dalej tego ciągnąć.

Co do Mafii to rzeczywiście tam wszystko grało. Nawet jazda samochodem była mega dopracowana. Ruszanie, mielenie kołami itd. Też bym chętnie skończył wcześniej grę, ale mam problem z wolnym czasem. Wiesz jak jest ;D

Cyberpunka ruszę pewnie nie wcześniej jak za pół roku. Teraz czekam na PS5 i ogram Pająka, potem akurat wychodzi Far Cry 6 to będę w to grał kilka miesięcy pewnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też sprawdzę, ale już nie mam miejsca. Ten 1TB, to jakieś nieporozumienie.
Trzymam te gry w które gram, czy chce mieć, żeby odpalić. No i zawsze trzeba coś usunąć, potem doinstalować i tak w kółko. Te 2TB od biedy by stykły. MFS2020 też łyknie pewnie ponad 100GB.

Destiny 2 już grałem jak się okazało. Nie ma jak skleroza, ale wygląda dobrze.
Świetny model strzelania, właśnie o to chodzi. Szkoda, że za tematykę CP nie zabrało się inne studio, mielibyśmy na prawdę dobrą grę. Wystarczy porównać chociażby model strzelania z Destiny2.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja grałem w obydwie.Zobaczę z ciekawości co oni tam poprawili i pewnie zaraz wywalę.
Z multiplatformówek,przeszedłbym ponownie ulepszone RDR2,GTA 5,Wieśka 3 i może coś jeszcze.
 
Do góry