Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
dziwne, bo nie widze aby po tyle staly
Napewno piszemy o Mafi?

Kupiłem tę
21636124347b7a9f7c9ea8882bdf3950.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja kupiłem dziś za 80zl. Jutro, pojutrze odbiorę.
Śmieszne pieniądze. Muszę też podejść do sklepu z grami, mam taki jeden obok i dopytać ile te wymiany u nich kosztują. Zazwyczaj mają drożej gry jak na olx, ale suma sumarum przy ciągłych wymianach z nowości na nowość, nie wiele liczą. Alternatywa dla zakupów na olx i odsprzedaży. Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Masz na myśli gry w pudełkach ?
Nieopłacalne by to było całkowicie. Gra kupiona za 200 zł. Wypożyczenie 50 zł + wysyłka 10 - 15 zł. Straty 60 - 65 zł. Lepiej kupić na OLX za te 200 zł, przejść i sprzedać ze stratą 20 - 40 zł. Przy grach starszych niż 6 miesięcy rynek używek się zatrzymuje na pewien czas i spokojnie da się sprzedać grę po cenie zakupu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To był żart. Ehh.. : )
Lepszym rozwiązaniem (jak już) jest zakup dla siebie cyfrowej wersji i udostępnienie odpłatnie - czy jak kto woli zakup na spółkę z góry ustalonej gry.
Ktoś kupuje grę za 200zl i kilka osób płaci po te 20-50zł, w zależności ile osób. Właścicielowi częściowo się zwraca, przy czym gra zostaje na stałe w kolekcji, a inni spokojnie grają. Czyli w sumie dokładnie to samo co na aukcjach, tyle, że bez stresu i przeładowanych kont. Ja bym chętnie zapłacił za dostęp do kilku gier i od czasu do czasu zagrał. Przy 5 osobach może miałoby to sens.

Weźmy takiego Cyberbuga, COD itp. 200-250zl cyfrówka w sklepie MS.
Chętnie pograłbym przez ten rok raz na jakiś czas i te 50zl dałbym za spokój i dostęp.
W sklepie za CP zapłaciłem 260zl. Te 200zl, to max za ile pójdzie, w co też wątpię.
60zl straty, a gry i możliwości nawet pokazania komuś już brak.
Te 50zl "straty" to grosze, za dożywotni dostęp.

Weżmy taką Mafie, chociaż ta kosztuje na olx groszę i bardzie się kalkuluje przy droższych pozycjach.
W sklepie MS kosztuje 169zł. Ja bym chętnie zapłacił te 33zł, ograł i zapomniał. Bez wychodzenia z domu po jakieś paczki, wysyłanie, pakowanie itp. No i zawsze można wrócić do gry za jakiś czas.
Nie każdy przechodzi z buta całego singla i od razu sprzedaje.

Teraz mam ochotę zakupić Mortal Kombat 11, w sklepie MS 200zł.
To jest gra dla znajomych, wpadną raz na jakiś czas i można ogrywać przez rok, dwa.
W 4 osoby to raptem po 50zł. Dla mnie bardzo ok układ.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja ostatnio sprzedawałem przez licytację na Alle.
Wystawienie ogłoszenia,odpisanie na jednego maila,zapakowanie gierki i wrzucenie do paczkomatu (koperta bez etykiety) zajęło mi 10 minut ;)

Ale mogę dać dyszkę za dostęp do Mafii :grin::mrgreen:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też tak wysyłam, ale musisz wystawić na aukcje, mieć kopertę, ubrać się, łazić do paczkomatu. Pewnie, że nie problem, zresztą chyba każdy coś wysyła/odbiera, ale po co, jak można za pare dyszek mieć grę na stałe?
Nie mam czasu na jakieś drobnice, 10-20zł w lewo czy w prawo nie ma znaczenia, a gra na stałe i bez stresu, za 1/4-1/5 ceny, to i tak grosze.

Gdyby ktoś chciał, to ja się pisze na taki układ.
Ew. jak ktoś ma COD'y, Mortala 11, UFC 4, Watch Doga itd. to chętnie się dołożę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wystawiam szybko (kopiuję większość z poprzednich aukcji) wysyłam po drodze,a kopert kupiłem trochę za grosze...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jak tyle kopert masz, to może listonoszem zostaniesz? ; )

Ale mogę dać dyszkę za dostęp do Mafii :grin::mrgreen:

To ja Ci dam dostęp za "dyszkę", bo za tyle, to Cię 5x dziennie wyloguje, a po max 2 tygodniach pocałujesz klamke, tzn. pada :D Nauczysz się, że jak chcesz mieć dobrze, to trzeba dorzucić trochę ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak robię. Jakie logowania, przełączasz profil i grasz.
Można się składać na Netflixa, szukać gier w Burkinafaso przez VPN, ściągać filmy zza granicy, łapać okazje na OLX i można się też złożyć, w czym problem. Ja uważam, że to fajna opcja dla niektórych pozycji.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To był żart. Ehh.. : )
Lepszym rozwiązaniem (jak już) jest zakup dla siebie cyfrowej wersji i udostępnienie odpłatnie - czy jak kto woli zakup na spółkę z góry ustalonej gry.
Ktoś kupuje grę za 200zl i kilka osób płaci po te 20-50zł, w zależności ile osób. Właścicielowi częściowo się zwraca, przy czym gra zostaje na stałe w kolekcji, a inni spokojnie grają. Czyli w sumie dokładnie to samo co na aukcjach, tyle, że bez stresu i przeładowanych kont. Ja bym chętnie zapłacił za dostęp do kilku gier i od czasu do czasu zagrał. Przy 5 osobach może miałoby to sens.

Weźmy takiego Cyberbuga, COD itp. 200-250zl cyfrówka w sklepie MS.
Chętnie pograłbym przez ten rok raz na jakiś czas i te 50zl dałbym za spokój i dostęp.
W sklepie za CP zapłaciłem 260zl. Te 200zl, to max za ile pójdzie, w co też wątpię.
60zl straty, a gry i możliwości nawet pokazania komuś już brak.
Te 50zl "straty" to grosze, za dożywotni dostęp.

Weżmy taką Mafie, chociaż ta kosztuje na olx groszę i bardzie się kalkuluje przy droższych pozycjach.
W sklepie MS kosztuje 169zł. Ja bym chętnie zapłacił te 33zł, ograł i zapomniał. Bez wychodzenia z domu po jakieś paczki, wysyłanie, pakowanie itp. No i zawsze można wrócić do gry za jakiś czas.
Nie każdy przechodzi z buta całego singla i od razu sprzedaje.

Teraz mam ochotę zakupić Mortal Kombat 11, w sklepie MS 200zł.
To jest gra dla znajomych, wpadną raz na jakiś czas i można ogrywać przez rok, dwa.
W 4 osoby to raptem po 50zł. Dla mnie bardzo ok układ.
Zawsze możesz zmniejszyć tę cenę kupując na innych regionach. Było o tym wcześniej. Chwila roboty.

Napewno mniej roboty jest z zakupem gier z Burkinafaso niż dzielenie się ze znajomymi :D Loginy, profile itd., przelewy między sobą... Tak kupujesz, dodajesz do swojej biblioteki i masz na stałe.

Mi zakup przez VPN zajmuje tyle samo co zakup z Polskiego Microsoft Store.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Teraz mam ochotę zakupić Mortal Kombat 11, w sklepie MS 200zł.
To jest gra dla znajomych, wpadną raz na jakiś czas i można ogrywać przez rok, dwa.
W 4 osoby to raptem po 50zł. Dla mnie bardzo ok układ.

ty a za wodę też płacą spuszcząną w kiblu z kupą jak ktoś zrobi ? a za herbate ile bierzesz ??

chyba że kupa u siąsiada gratis albo wychodek :lol:

nigdy nikomu bym nawet nie zaproponował żeby ktoś sie złożył na grę żeby przyszedł raz na rok zagrać.... To ja kupuje, a jak ktoś przyjdzie to się gra tak samo filmy ogląda.

Takie nie obraź sie ale buractwo jak jasny h
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Casparzo ty chyba czegos nie ogarniasz.... Armanigowi chodzilo abysmy wymienili sie danymi do swoich kont xboxa i na spole kupowali gry...

Tak samo jak to robimy np z netflixem tu na forum.
 
Do góry