xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oczywiście, że tak:D Będę musiał też pomyśleć o TV bo chyba scorpio nie będzie downskalować do 1080p.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Być może pomyślą także nad właścicielami TV 1080p,aby napędzić sprzedaż konsoli...;-)
No ale nowe pudełko 4K,z w miarę dobrym HDR,jak najbardziej wskazane :D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
W następnym roku na wiosnę ruszam z budową więc o ile xboxa już zakomunikowałem kobiecie o tyle nowe pudełko z 4k i HDR nie przejdzie:D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Gdybym miał teraz kupować tv 4K to wybór byłby jeden - UE65JS9000 nawet pominąłbym fakt w jaki Samsung potraktował mojego ojca z tym tv. Podłączałem konsolę do niego wielokrotnie i później nie chciało mi się u siebie jej włączać:D Dla mnie obowiązkiem jest 3D w tv.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie obowiązkiem jest 3D w tv.

Myślałeś nad projektorem w nowej chacie ? ;-)
Nawet za 3 koła można kupić w miarę spoko (W1070 czy TW5300).
Projektorów 4K nie ma sensu na dzień dzisiejszy kupować,bo i tak HDR tam kuleje,a poza tym nie ma na razie filmów 4K 3D ;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tak, mam na uwadze Benq W1070 i 120 cali ekran, grywałem w fifę na takim i wrażenia są świetne. Projektor 4K to wydatek rzędu 40k, za połowę tego kupujesz TV 78' 4K, który nie wymaga 100% zaciemnienia pomieszczenia:D

Poza tym powiedz kobiecie, że kupiłeś projektor o wartości samochodu:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupuj kupuj, bo Soniacze opanowały forum.
Sam bym coś wziął, ale za cholerę nie chce mi się grać.
Piramida też już odpłynął, sam ma PC i zamiast tam pisać i polecać, to siedzi w wątku konsolarzy :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie ostatnio się nad tym zastanawiałem. Teraz to zupełny bezsens ;)
Tyle, że jak mnie napadanie to odpalam sprzęta i nie ma zmiłuj.
Dwa levele i po grze, sam wiesz :D

Jeszcze teraz zmieniam obudowę na inną, droższa jak karta, ale od dawna chciałem ją mieć.
Zostanie już do końca ze mną ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Battlefielda mam od czwartku, ale FUT online mnie tak ostatnio wciągnął, że jeszcze nie zdążyłem go zainstalować. Nie mówiąc, że na półce leży i kurzy się wiesiek:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to chyba czas zbierać na Scorpio.
Dla jakości grafiki, dla Halo, dla pada, dla playera UHD + to w co od dawna chce zagrać na Xb.
 
Status
Zamknięty.
Do góry