xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak mam wydać 2tys na sam odtważacz UHD wydać to wolę konsole zakupić i ja i dzieci będą mieć frajde bo i film i rozrywka....tak czy siak czekam do grudnia do tego czasu będzie już wszystko wiadomo.

Dokładnie tak jest. Dostajesz konsole lub UHD gratis. Nie ma obecnie lepszego wyboru, przynajmniej do czasu jak playery UHD nie będą kosztować pare stówek.

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć aby Scorpio odpalał gry w 4k i 60fpsach, no chyba, że na grafice LOW

Dokładnie tak zapewne będzie.
 

wwns

Member
Nie jestem fan boyem ani xboxa ani ps! posiadałem pierwsze wersje ps4 bodajże 3 modele ( 1 szumiał drugi też dopiero 3 model bodajże CUH-1216 był ok) jak i xboxa ona dwa modele ( pierwszy szumiał zasilacz i konsola drugi cisza jak makiem zasiał (to ten z matowym plastikiem).
Zostałem przy xbox bo jest jak dla mnie lepszy, tańsze gry i dużo promocji.

Wypiszę plusy XO:
Gra online rozmowy w trakcie itd
Interfejs użytkownika
Pad możliwość aktualizacji ustawienia sobie preferencji co do guzików, akumulator 40 godzin bez ładowania i jakoś wykonania (sony max 7)
Karta sieciowa WI FI dwu zakresowa 2.4 i 5 ghz
Tuner dvb T za 99zł
Obsługa dysków zewnętrznych usb ( możliwość grania zapisywania gier jak i przenoszenia na inna konsole i grania)
EA Access za 79 zł EA Access - EA
Dobre darmowe gry co miesiąc w xbox live gold.
Przeglądarka internetowa działa bardzo dobrze można online oglądać np: cda
Jak coś sobie przypomnę do dopiszę

Co do hdr potrzeba tv z obsługą hdr i gier
 

adiq1033

New member
Xbox One Slim w polskim Microsoft Store z darmową wysyłką:
500GB - 1399zł
1TB - 1599zł

Gry obsługujące HDR to póki co tylko dwa zapowiedziane tytuły - Gears of War 4 oraz Forza Horizon 3. XBO Slim to obecnie chyba najtańszy odtwarzacz formatu UltraHD dostępny na naszym rynku. Jak nie masz TV ze standardem UHD i HDR to kupowanie tej wersji konsoli mija się odrobine z założeniem.

Jakby ktoś chciał kupić starszą wersje, UWAŻAĆ NA MODELE REFURBISHED. Są sprzedawane za taką samą cene, co nowe. Raptem wczoraj odwiedziłem sklep nazwany planetą z pierścieniem i to co zobaczyłem zniesmaczyło mnie do potęgi. Konsola Xbox One Elite ze zwrotu bez żadnego upustu, pudełko z naderwanymi plombami fabrycznymi, które zostały zaklejone zwykłą przeźroczysta taśmą do pakowania w celu ukrycia informacji przed klientem.

To w takim morele.net potrafią wystawić konsolę 500GB ze zwrotu, ale z rabatem - niedawno było 5 sztuk za 799zł z 24 miesięczną gwarancją. Oczywiście sprzedały się migiem, ale gdyby ktoś chciał znać rozeznanie cenowe, to informuje że poniżej 1000zł można kupić konsolę na gwarancji producenta.
 

collider

New member
Bez reklam
Panasonic DMP-UB900 vs Samsung UBD-K8500 vs Xbox One S | TV Evaluate

Czyli nie do konca jest wesolo z tym blurayem w XBoxie. Szczegolnie jezeli chodzi o dzwiek.

W innym porownaniu testujacy zobaczyl tez lekkie roznice w jakosci obrazu na niekorzysc XBoxa.

Ciekawe czy pewne mankamenty naprawia aktualizacje, czy jednak dla prawdziwych purystow obrazu lepszym wyjsciem jest zakup dedykowanego playera. Szczegolnie, ze ceny np. Samsunga K850 sa juz na zachodzie na poziomie okolo 300 euro.
 

collider

New member
Bez reklam
Tak sie sklada, ze dzis bawilem sie tym Samsungiem i powiem, ze ekstra player. Manu systemowe nie jest za bogate, ale dosc przejrzyste i zawiera najwazniejsze rzeczy. Odtwarzacz zbudowany jest naprawde fajnie i nie przypomina tanich playerow. Prezentuje sie dobrze. Jedynie gumowa zaslepka usb na froncie robi troche kiepskie wrazenie bo trzeba sie postarac by dobrze wracala na swoje miejsce. Inaczej brzydko odstaje. Pilot malutki, ale jak dla mnie nie brzydki i dosc latwy w obsludze. Ogolnie oceniam na 4,5 gwiazdki w skali do 5 :). Natomias Xbox zaskoczyl mnie negatywnie tez tym, ze nie skaluje dvd i bluray do 4K. No, ale to chyba moze zastapic kazdy TV. I jeszcze jedno, brak na ten moment Youtube 4K.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Jak coś jest dobre to dlaczego miałbym źle o tym napisać :p:p
Forza Horizon 3 też jest podobno mega. Jeszcze kilka tak dobrych gier i może przytulę XO :D:D
 

collider

New member
Bez reklam
Jak coś jest dobre to dlaczego miałbym źle o tym napisać :p:p
Forza Horizon 3 też jest podobno mega. Jeszcze kilka tak dobrych gier i może przytulę XO :D:D

Ja juz bylem w 100% przekonany do zakupu Xboxa One S, ale ze nie jestem zapalonym graczem a bluray UHD na ktorym w tym przypadku najbardziej mi zalezalo kuleje na tej konsoli (pisalem o tym wczesniej) to teraz mam watpliwosci.
W Forze gralem jeszcze na 360. Gra genialna. Jak dla mnie najlepsza rajdowka.
 

Myszator

Banned
Raczej biednie u nas ta konsola ? sobie radzi... brak gier DLA WYMAGAJĄCYCH GRACZY.
Odtwarzacz to nie wszystko.

Dobrze że chociaż już nie ma krawężnika ( zasilacz )
Jedyny plus tej konsoli ?

:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry