xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Seizo

Active member
Bez reklam
Niekoniecznie. Nadchodzące gry też wyglądają ładnie. Detroid, Horizon, Days Gone, God of War, Gran Turismo Sport czy Hellblade. Jak uda się wszystko wypuścić w przyszłym roku to będzie to dobry rok dla Sony. Mam nadzieję że wyjdą też "dopieszczone" wersje na Neo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida,
Szczerze to mi lotto jedno i drugie, Gdybym miał Xb to chciałbym PS4, a X'a chciałem bo od dawna siedziałem na PS.
Proste. Odmiana i ciekawość, na PC też nie chcę mi się grać :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako stary konsolarz rzeknę tak - Lotto na tyle, żeby się nie spierać o konsole, ale nie aż tak, żeby nie interesować się tematem ;)

Z jednej strony chętnie bym przetestował nową zabawkę, a z drugiej wiem, że po godzinie mi przejdzie zainteresowanie ; )
 
Jedno co przemawia jak dla mnie to PS4 i PS3 poniewarz można filmy na blu-ray oglądać. Gry wydawane są PRAWIE tak samo na oby dwie konsole. A grałem kiedyś FinalFantasyX na sony powrórciłem do tej gry gdy w HD została wydana. Obraz szczegóły bajka. Jak dla mnie to Sony wygrywa, Xbox zawsze w USA dominował, zreszta One po roku czasu dopiero zawitał w Polsce od premiery w USA. PS4 to maszyna do grania i czy to mały (40") czy duży (ponad 55") TV to gra w fullHD będzie cieszyć oko.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

samfisher74

New member
Jedno co przemawia jak dla mnie to PS4 i PS3 poniewarz można filmy na blu-ray oglądać. Gry wydawane są PRAWIE tak samo na oby dwie konsole. A grałem kiedyś FinalFantasyX na sony powrórciłem do tej gry gdy w HD została wydana. Obraz szczegóły bajka. Jak dla mnie to Sony wygrywa, Xbox zawsze w USA dominował, zreszta One po roku czasu dopiero zawitał w Polsce od premiery w USA. PS4 to maszyna do grania i czy to mały (40") czy duży (ponad 55") TV to gra w fullHD będzie cieszyć oko.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Na Xbox One też można oglądać filmy bluray
 
Mało tego, także UHD i to obecnie najrozsądniejszy wybór na rynku w tej materii.
A o UHD szczerze nie miałem pojęcia. Przestałem się xboxem interesować po tym jak premiera w USA była a w PL po roku dopiero. Sony ten czas wypełniło ale teraz hmmn...właśnie dla uhd to najepszy wybór.
Szukałem alteratywy dla UHD i już znalazlem dzięki Tobie :) juz wiem jak prezent na święta będzie dla dzieciaków hehe :)
Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze tylko szybkie pytanie, Xbox One czy Xbox One S odtwarza płyty UHD??? W opisach widzę iż tylko "S" może i chcę się upewnić bebeychy niby te same....
33b8edb9fd8f6a3a8485418755a61a28.jpg



Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tylko "S"-ka odtwarza płyty 4K UHD.
Możliwe,że w Playstation Neo także wrzucą taki napęd (ponoć 7 września 2016 mają ujawnić specyfikację techniczną i datę premiery ulepszonej konsoli od Sony) ;)
 
Też mi się o Neo obiło o uszy że niby ma być 4K. A co do Xboxa to hmmm...napędy optyczne identyczne to chyba jakiś soft musi być że "S" Uhd jest a zwykły One nie.
Już sam nie wiem oco chodzi. Jak mam wydać 2tys na sam odtważacz UHD wydać to wolę konsole zakupić i ja i dzieci będą mieć frajde bo i film i rozrywka....tak czy siak czekam do grudnia do tego czasu będzie już wszystko wiadomo.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
"Dużo ważniejszy okazał się Xbox Scorpio (nazwa tymczasowa), który pojawi się na rynku w przyszłym roku. Konsola ma wręcz mordować swoją wydajnością, oferują granie w 4K przy 60 klatkach na sekundę i w wirtualnej rzeczywistości. Ma oferować osiem rdzeni procesora, 6 teraflopów wydajności graficznej i, uwaga uwaga, ma być zgodny z Xboxem One. To oznacza, że Xbox One będzie tanią wersją Xboxa, gdzie gry będą działać w niskich ustawieniach graficznych, a Xbox Scorpio… cóż. Pececiarze mają znowu zazdrościć konsolowcom."

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć aby Scorpio odpalał gry w 4k i 60fpsach, no chyba, że na grafice LOW
 
Taa i bedzie to samo co z One w US premiera a po roku dopiero na polskim rynku. Ciekawe co Sony pokarze bo jestem ciekaw czy faktycznie nowa konsola bedzie UHD odtwarzac.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Czytając temat a będąc bardzo mało zoriętowany to mam Mętlik ?!
Mam zamiar kupić One S aby mieć 2 w jednym ale sam nie wiem czy warto ?
Miała by to być pierwsza moja konsola z myslą o 4K i do tego coś nowego Gry ale jak tyle napisane zostało to mam wątpliwości czy warto ?
Proszę opiszcie czy to będzie dobry zakup do 4K i pewnie do zaznajomienia się z Grami czy lepiej poczekać do Sony ????
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
vvv
Xbox One S ma tylko i wyłącznie odtwarzacz 4k + funkcje skalowaia wszystkiego do 4K. Jest to konsola Xbox One stworzona z myślą o posiadaczach tv 4k i trzeba ją traktować jako najtańszy odtwarzacz UHD na rynku.

Sony na pewno wypuści swoją konsolę z odtwarzaczem UHD bo brak tego napędu skreśliłby ich na starcie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A co do Xboxa to hmmm...napędy optyczne identyczne to chyba jakiś soft musi być że "S" Uhd jest a zwykły One nie.
Już sam nie wiem oco chodzi.

Nie wiem co tam za napęd siedzi w starym X One,jednak kiedyś czytałem wątek,w którym ludzie twierdzili,że widzą strukturę płyty 4K UHD w niektórych napędach Blu-ray w kompie :
UHD Blu-ray Disc in BDXL Drive Test Request - Page 3 - AVS Forum | Home Theater Discussions And Reviews

Czyli za ca 1500 zł jest to niezła propozycja aby to kupić ???
Niezła,to na pewno,jednak jeżeli Sony potwierdzi odpalanie płyt 4K UHD w PS 4 Neo,to także może być dobra propozycja...;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry