xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Seizo

Active member
Bez reklam
Tylko co by się nie wycofali z tych obietnic. Ludzie będą kupować XO z myślą o późniejszej wymianie, będzie sprzedaż a jak przyjdzie do premiery to zmiana zdania i zbiorowe wydymanie milionów użytkowników :)

W nowej Fifie interesuje mnie tryb fabularny. Jeżeli okaże się w porzo i na poziomie tego co oferował kiedyś Tony Hawk Underground, to będzie to pierwsza Fifa jaką w życiu zakupię :grin::p
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mnie fabuła w fifie nie interesuje tylko granie online i turnieje z kumplami. Co prawda poprzednie fifki robiłem w odznaczeniach na 100%. W ogóle w trybie fabuły mogli dać możliwość stworzenia swojej postaci, a nie jakiegoś imig....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Stary dobry Tony Hawk to było mistrzostwo, pozycja z pierwszej trójki najbardziej ogrywanych tytułów przeze mnie.
Co do Fify, to tylko online lub w towarzystwie znajomych. Reszta nigdy mnie nie interesowała.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
. W ogóle w trybie fabuły mogli dać możliwość stworzenia swojej postaci, a nie jakiegoś imig....
Mogliby, ale dają za to ciemnoskórego bohatera :D Swoja droga coraz więcej ich pojawia się grach w roli pierwszoplanowej :grin:
Jak tryb fabularny będzie dobry to kupuję Fifę, jak kulawy to sobie daruję, bo wolę popykać w PESa :D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ostatnio brat zaprosił mnie na turniej w fifę na PS4. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Na padzie od playa4 nie da się grać. Na tym padzie jakoś nie czuć tej gry. Wydawało mi sie jakby pad reagował wolniej na ruchy niż moje z Xone. Nie mogłem wydusić niektórych kiwek, masakraa.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
THPS2 to była jedna z najbardziej katowanych przeze mnie pozycji na PSX. Soundtrack z tej części to mistrzostwo i do tej pory wypier.... z butów.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ostatnio brat zaprosił mnie na turniej w fifę na PS4. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Na padzie od playa4 nie da się grać. Na tym padzie jakoś nie czuć tej gry. Wydawało mi sie jakby pad reagował wolniej na ruchy niż moje z Xone. Nie mogłem wydusić niektórych kiwek, masakraa.
Kwestia przyzwyczajenia. Mi nie leży pad z X a swojego czasu sporo grałem na 360.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kitajce mają małe rączki i w ten target się wpisują, dla mnie DS to żart.
Dla mnie to nieergonomiczny shit, da się przyzwyczaić, ba czerpać radość, ale to nie to.
Zdania są podzielone, to jest moje, ale faktycznie nie ma co roztrząsać.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
XOS w przedsprzedaży z dyskiem 2TB - 1799 zł. Można już składać swoje zamówienia. Po premierze jak będzie duże zainteresowanie może być tylko drożej.
Z istotnych zmian:
Obsługa wideo w rozdzielczości 4K i z wykorzystaniem technologii HDR
Obsług płyt Blu-ray z filmami w 4K
Zasilacz wewnątrz obudowy i 40 procent mniejszy rozmiar konsoli (brawo MS, trzeba było zmniejszyć konsolę żeby uporać sie z zasilaczem i włożyć go do środka)
Ulepszony kontroler
Możliwość postawienia Xboksa w pozycji pionowej
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To co bierzesz? ;)

W Project Cars różnice skaczą do 9 klatek, zawsze coś.
U mnie po zmianie z Win7 do Win10 w Gta jest podobnie i da się to zauważyć gołym okiem, tyle, że te ok. 7-10 klatek to stały wzrost.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Oczywiście na PC w byłoby jeszcze lepiej :p:p:D
Gdybym miał XO, to biorę w ciemno. Wszystkie części z X360 mam ograne i mogę stwierdzić że zabawa była przednia.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,przecież lubisz powolniejszą akcję i podziwianie widoków :D
"Uncharted 4" te widoczki ma,gdyż przygoda jest w różnych i odmiennych miejscówkach.
Zaś nowe "Gears of War 4" to zapewne chowanie się za zasłoną,wyłanianie i strzelanie ;-)
A sama grafika w "Uncharted 4,którą nawet widać na YT,bije na głowę "Gears of War 4" ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry