xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe,czy będzie pracował na prockach nowej technologii od AMD...:wink:

http://thecommunity***/wp-content/uploads/2017/01/493620.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Grafa ma mieć 6 Tflops.
Ciekawi mnie,jak z prockiem...
Gdy wrzucą coś na podobieństwo przestarzałego,który znajduje się w PS4 czy PS4 Pro,zdecydowanie będzie on wąskim gardłem (w PS4 Pro nim jest) :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ocenimy w naturze. Ma być stałe 60fps i FHD na wypasie, ew.4k w średnich i bez dropów oczywiście też w stałych 60fps. i już będzie dobrze ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Ja ostatnio nabylem XBoxa bez S. Jest oczywiscie juz Forza Horizon 3 przy ktorej znow poczulem sie jak dziecko. Na scorpio przyjdzie pora jak juz sie dobrze zadomowi na rynku i obecna skrzynka sie opatrzy. Ogolnie jestem zadowolony a potomstwo jeszcze bardziej ;).
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Battlefield odpalony, pierwsze wrażenia pozytywne z single playera, niestety będę musiał się z nim teraz zaprzyjaźnić, ponieważ dałem dupy w Fifie wchodząc w wyzwania budowania składu straciłem połowę mojego złotego składu, nie wiedziałem, że to gówno usuwa karty...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ponoć gry które wychodzą tylko na daną konsolę jak Gran Turismo na ps a Forza na xboxa. Mało istotna rzecz jak dla mnie. Wręcz nieistotna.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Forza jest świetna, bez wspomagaczy jeździ się bardzo fajnie:D
Do tej pory moim pierwszem miejscem na Xone jest Far Cry Primal, to chyba jedyna gra, którą zrobiłem na 100% w odznaczeniach.
 

piechu

Member
Bez reklam
@Caparzo
najpewniej chodzi o kontrolę trakcji, wspomaganie hamowania, linie wyświetlane przed i w zakręcie itp. itd.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Dużo ludzi gra bo są przyzwyczajeni do NFS na przykład i bez kontroli trakcji czy ABS w takim GT czy Forza się rozbijają ciągle o ściany.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak można się rozbijać o ściany w takich grach jak NFS czy Driveclub.
To co z RBR czy Dirt i generalnie z symulacjami, tam to po pierwszym zakręcie pojedzone dla niektórych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry