xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam :D:D, z tego wszystkiego chyba najlepiej wygląda Vanilla.

Zależy też co jest poustawiane w opcjach i czy wgrywane są jakieś dodatki do moda...
Ale "Redux" na dużo filmikach,za bardzo wchodzi w rdzawy kolor :wink:

"Last Guardian" na Xbox One :wink:
[youtube]4iIv0Rh_-q0[/youtube]
 

collider

New member
Bez reklam
Od tego są rodzice, jak ktoś pozwala 8 latkowi katować pałą przechodniów w GTA, to potem nie dziwota, że mamy takich rozwydrzonych debili wokół siebie.

To jest inna sprawa, ale nie udawaj swietego. Kazdy byl kiedys dzieckiem i zakazany owoc najlepiej smakuje. Zapewne rodzice wiedzieli o wszystkim? ;)
Takiego 8 latka jeszcze skontrolujesz, ale czym dalej w las tym gorzej. Dzieci robia sie cwansze od rodzicow.
I jeszcze jedno nawet najwieksze starania moze zniweczyc dobry kolega ;).
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie udaje świetego, bo nigdy nim nie byłem. Wręcz przeciwnie.
Nie chowałem się na bananowym osiedlu, dlatego wiem co piszę.
Znajomy miał gralnie, przychodziły dzieciaki i to co wyprawiały po sesjach w któreś tam GTA czy Tekkena pod lokalem po wyjściu, to włos się jeżył.
Półobroty, duszenia i wyskoki były na porządku dziennym i nikt mi nie wmówi, że gry nie mają wpływu na pewną - podkreślam "pewną" grupę dzieciaków, które puszczone w samopas są bardzo podatne.
Dlatego te restrykcje są wskazane, bo to, że kolega, czy szkoła pokaże, to naturalne i tego nikt nie uniknie, ale jak w domu nikt na to nie zwraca uwagi to pozamiatane.
Jak ktoś sądzi inaczej, to jest zwyczajnie oderwany od rzeczywistości.
 

collider

New member
Bez reklam
Nie udaje świetego, bo nigdy nim nie byłem. Wręcz przeciwnie.
Nie chowałem się na bananowym osiedlu, dlatego wiem co piszę.
Znajomy miał gralnie, przychodziły dzieciaki i to co wyprawiały po sesjach w któreś tam GTA czy Tekkena pod lokalem po wyjściu, to włos się jeżył.
Półobroty, duszenia i wyskoki były na porządku dziennym i nikt mi nie wmówi, że gry nie mają wpływu na pewną - podkreślam "pewną" grupę dzieciaków, które puszczone w samopas są bardzo podatne.
Dlatego te restrykcje są wskazane, bo to, że kolega, czy szkoła pokaże, to naturalne i tego nikt nie uniknie, ale jak w domu nikt na to nie zwraca uwagi to pozamiatane.
Jak ktoś sądzi inaczej, to jest zwyczajnie oderwany od rzeczywistości.

Stare przyslowie mowi: zlego kosciol nie naprawi a dobrego burdel nie zepsuje ;).
Wiesz jak ja bylem siurkiem to po filmach o karate tez z kolegami trenowalem i na degenerata nie wyroslem :).
Oczywiscie, ze wychowanie przez rodzicow i dobre wzorce to podstawa, ale nie oszukumy sie bo to bedzie zycie w obludzie, ze wiekszosc dzieciakow omija szerokim lukiem wszelkie rabanki. Do dzieci zaliczam tez 10 czy 12 latki.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Teraz weź takiemu małemu rozwrzeszczanemu smarkowi przywal w dupę to zadzwoni na policję i pójdzie człowiek siedzieć:D
 

Dubek

Member
Bez reklam
A taki miał być kozacki, jeśli będzie miał Jaguara to już widzę jak bardzo pozamiata PS4 PRO, będzie po prostu trochę mocniejszy i tyle, 60fpsów w natywnym 4K raczej nie uciągnie.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Zobaczymy, ale jakoś mi się nie widzi że aktualna generacja konsol ogarnie natywne 4K w 60 fpsach, raczej nie ma co marzyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry