xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lipa to jest PS4 Pro, cudują jak mogą, a takie PRO powinno być na premierze.
Scorpio na ten czas jest ok, ale następne generacje dopiero pokażą to na co czekamy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem jak to wypadnie w praktyce,także w porównaniach do PS4 Pro oraz PC...
Na targach E3 zapewne coś zaprezentują.
Dowiemy się pewnie także więcej o obiecanych "magicznych sztuczkach" optymalizujących wydajność konsoli.
Jednak sama premiera Scorpio,gdzie zacznie się wysyp testów,dopiero za jakieś 8 miesięcy ;-)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Lipa to jest PS4 Pro, cudują jak mogą, a takie PRO powinno być na premierze.
Scorpio na ten czas jest ok, ale następne generacje dopiero pokażą to na co czekamy.

Zgadzam się. Dla mnie to w ogóle nieporozumienie wydawać jakieś pół generacje. Konsola na starcie powinna być mocna i kosztować ze 3k, tak jak to było kiedyś. Nie byłoby wtedy tego całego cyrku jaki jest teraz. Sądziłem ze Scorpio to jednak będzie cos lepszego. Szczegolnie w kwestii procesora. Ciekawy jestem jak ta konsola poradzi sobie z sandboxami, bo to ze Forza leci sobie w natywnym 4K nie robi na mnie wrażenia. Ta gra od zawsze była świetnie zoptymalizowana na Xboxie.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Microsoft nie rozumie, że nie chcemy remasterów z remasterów
Ale co tam kupię najmocniejszą konsolę na rynku, żeby grać w kilkuletnie gry z Xboxa 360
 

FoX88

New member
Zgadzam się. Dla mnie to w ogóle nieporozumienie wydawać jakieś pół generacje. Konsola na starcie powinna być mocna i kosztować ze 3k, tak jak to było kiedyś. Nie byłoby wtedy tego całego cyrku jaki jest teraz. Sądziłem ze Scorpio to jednak będzie cos lepszego. Szczegolnie w kwestii procesora. Ciekawy jestem jak ta konsola poradzi sobie z sandboxami, bo to ze Forza leci sobie w natywnym 4K nie robi na mnie wrażenia. Ta gra od zawsze była świetnie zoptymalizowana na Xboxie.

Dlatego tak wrzucają na front Forzę chwaląc się niskim zużyciem GPU, a więc dużym zapasem jeszcze. Jakoś konsolę trzeba przedstawić i pomysł 'sprzedać' żeby jak najwięcej osób kupiło konsolę na starcie.

W Jakimś sandboxie byłoby zupełnie inaczej i Scorpio nie prezentowałby się tak dobrze. Marketing..

Zdania nie zmieniam, osoby, które zainwestowały dużą kasę w PC nie kupią na pewno Scorpio, bo nie ma ku temu żadnego powodu.

Paradoksalnie nawet, to część gier wychodzi na PS4 i na PC z pominięciem XONE właśnie, chociażby głośna NieR: Automata sprzed miesiąca.

Scorpio może być opcją tylko dla części osób, które mają zwykły XONE i zdecydują się na sprzedaż go i zakup Scorpio lub dla tych, którzy mają PS4 (Pro) ale chcą też drugą konsolę XONE, bo nie zamierzają wcale w PC inwestować, albo w ogóle takowego nie mają, a jedynie np. laptopa/notebooka.

--

Czy poza nielicznymi wyjątkami (np. RDR w ramach wstecznej kompatybilności) jest jakikolwiek tytuł na XONE, którego nie ma na PC (W10)?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
osoby, które zainwestowały dużą kasę w PC nie kupią na pewno Scorpio, bo nie ma ku temu żadnego powodu.

Jakiś tam na pewno się znajdzie :wink:
Np. gdy ktoś gra w bardzo dużo nowych tytułów,to na Scorpio będzie mógł je sprzedawać/wymieniać,nie tracąc na nich tak dużo,jak na tych z PC :wink:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W ogóle to uja tam pokazali i trzeba poczekać do E3 na jakieś konkrety. Mogli przecież odpalić Wieska, Andromede, czy chociażby Gearsy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pokażą... fanboyom gdzie raki zimują ;)
Ponoć BF StarWars ma śmigać w 4K/60fps. Jak to będzie tak wyglądać na jak na PC, to czapki z głów, to już film.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Na czymś takim, taka gra jak Forza powinna śmigać w 60 fps. Tak poważnie to sam jestem ciekawy co tam MS zademonstruje na tą nowa konsolkę. Osobiście czekam na kolejną część Alana Wake'a.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Generalnie proponuje nie zrzędzić. Mocniejszy XB, to szybsza reakcja Sony.
W końcu (jako gracze) doczekamy się tego o czym marzy każdy posiadacz PS, tylko wstydzi się przyznać :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem za szybko na zaprezentowanie PS5. Minęło zaledwie pół roku od premiery pro. Wydaje mi się ze Sony pociśnie teraz mocno exami i konkretnymi datami premier.
 
Status
Zamknięty.
Do góry