WTYKI BANANOWE - czy ma to sens?

Kamil_89

Member
Zastanawiałem się też nad tymi co Lolo kupił, ale jakoś tamte wizualnie bardziej mi się podobają :) do budżetowego sprzętu taki jak mam i mam mieć to powinno wystarczyć, kiedyś może wymienię. Na tą chwilę są ok, dobrze "siedzą" w kolumnach oraz w amplitunerze :)
 

Rafal7

Banned
To prawda że dość dobrze siedzą, siedzą lepiej nawet od takich samych bnanow prolinka.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zależy co pod ręką. Albo zapalniczką żarową, albo normalną. Z odpowiedniej odległości, bo inaczej się zajara. Mocną suszarką czy opalarką też się da.
Zapalniczką trzeba obkręcać kabel bo się przyjara z jednej strony, a ma równo z każdej ścisnąć.
Oploty też na końcach najlepiej przypalić zapalniczką, tak żeby się nie szarpały.
 

Rafal7

Banned
Na oploty to właśnie najlepsza zapalniczka, najlepiej po ucieciu to nie dotykać miejsca chęcią tylko odrazu zapalniczka, ładnie i równo wtedy zatapia.
Ja też suszarka, stwierdziłem że na kilka razy to nie będę kupował opalarki.
 

jumper.as

New member
Opalarka ma wiele innych fajnych funkcji, nie tylko przydaje się do koszulek termokurczliwych ale może służyć rownież do odpalania grila. Wystarczy węgiel drzewny, gorący strumień powietrza, 2 minuty i grill rozpalony bez jakiejkolwiek chemi :) koszt mały opalarki a może posłużyć do wielu rzeczy :p
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam

W dzwieku roznicy raczej nie bedzie, to jedno to samo.

Alebjezeli chodzi o wyglad to polecam: Mysle ze jest to swietny stosunek ceny do jakosci. Na aukcji masz cene za 2 szt.

WTYCZKA WTYK BANAN DIGITAL VITALCO KOMPLET 2SZT HQ (6670765059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A co proponujesz lepszego na koncowki?

Glowny peszel te oploty od Viablue wygladaja ciekawiej, ale to na glowny przewod.
 
Do góry