Władca pierścieni-już niebawem.

rafix01

Member
Bez reklam
A jakie masz wydanie?

Pozdrawiam,
z polskiego sklepu internetowego, gdzie wszystkie filmy kupuje

ale jest szybka odpowiedź sklepu:

"Witam,

Po odczytaniu Pana informacji, sprawdziliśmy egzemplarz tego wydania, który posiadamy na magazynie i wszystkie części posiadają wewnątrz opakowania książeczki.

Ciężko Nam powiedzieć dlaczego taki egzemplarz trafił do Pana, być może sytuacja ta spowodowana jest z błędem dystrybutora, podczas kompletacji tego wydania.

Za zaistniałą sytuację w imieniu dystrybutora oraz swoim oczywiście serdecznie przepraszamy i proponujemy dosłanie do Pana brakującej książeczki.

Proszę, o odpowiedź, czy odpowiada Panu takie rozwiązanie?"


oczywiście, rozwiazanie z dosłaniem jest OK.
 

milekp

New member
Niestety, wszystko wskazuje na to (wszystko to znaczy opinie kupujących, choć nigdzie nie potwierdzone), że wydanie na amazonie ma wyłącznie język angielski i tylko napisy angielskie.:cry:


edit: ja machnąłem na nie ręką i zamówiłem wersję polskiego dystrybutora.
 
Ostatnia edycja:

soplus

Active member
Bez reklam
Wersja z amazon.co.uk ma tylko napisy angielskie. Na amazon.com są polskie napisy i region free (oprócz dvd - region1).
 
Ostatnia edycja:

rafix01

Member
Bez reklam
dzisiaj otrzymałem brakującą książeczkę "Dwie Wieże", zapakowana była solidnie, tak że jest cała i zdrowa :p
 

GOLUMN

Member
Kurcze!!!Małe niestety sprostowanie do mojej wcześniejszej wypowiedzi,którą wyraziłem po sprawdzeniu filmów bez lektora!!!Odpaliłem filmy z lektorem i wielkie rozczarowanie!!!Chodzi o drużynę pierścienia gdzie przy lektorze i tylko wtedy gdy słyszymy lektora słychać piski!!!Na początku nie chciałem mojej żonie uwierzyć bo ja na kolumnach za bardzo nie słyszałem ale po włączeniu na słuchawki słychać wyraźnie piski podczas wypowiedzi lektora!!!Na kolejnych częściach tego nie ma!!!Bardzo proszę wszystkich,którzy mają to wydanie:sprawdźcie na słuchawkach jak jest u was?!!!
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź i pozdrawiam!
PS.Ja dzisiaj swój egzemplarz DRUŻYNY PIERŚCIENIA odesłałem.Zobaczymy jak to się zakończy.Sklep BLUEDVD nie robił żadnego problemu i kazał odesłać tylko DRUŻYNĘ PIERŚCIENIA a nie cały box.
 
Ostatnia edycja:

soplus

Active member
Bez reklam
Czytałem i widziałem na zdjęciach , że wersja extended na BR ma za duże nasycenie zielonego koloru. Zauważyliście coś takiego?
 

milekp

New member
na kolumnach za bardzo nie słyszałem ale po włączeniu na słuchawki słychać wyraźnie piski podczas wypowiedzi lektora!!!Na kolejnych częściach tego nie ma!!!

U mnie prawie to samo - podczas czytania lektora szum lecz na słuchawkach go nie ma. Nie odsyłam, bo i tak nie oglądam z lektorem lecz wyłącznie z napisami.
 

Pietruszex

New member
Mam pytanie, mam Władcę Pierścieni Edycję Rozszerzoną (wszystkie 3 części) na DVD ze wszystkimi dodatkami i czy warto je sprzedać i kupić wersję na Blu-Ray? W sumie gdybym sprzedał wszystkie za 300zł na Allegro to by mi starczyło kasy na wersję Blu-Ray tylko czy różnica w jakości obrazu i dźwięku jest na tyle duża że warto to zrobić?
 

rafix01

Member
Bez reklam
Mam pytanie, mam Władcę Pierścieni Edycję Rozszerzoną (wszystkie 3 części) na DVD ze wszystkimi dodatkami i czy warto je sprzedać i kupić wersję na Blu-Ray? W sumie gdybym sprzedał wszystkie za 300zł na Allegro to by mi starczyło kasy na wersję Blu-Ray tylko czy różnica w jakości obrazu i dźwięku jest na tyle duża że warto to zrobić?
wydaje mi się, że się troche spóźniłeś ze sprzedażą dvd, aby dostać 300zł ;) ... różnica jest widocznana+ dla BR vs DVD
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Po namyśle kupiłem "zwykłe wersje kinowe", stwierdziłem że nie potrzebuję super, hiper, wypasionej edycji :) Nie żałuję ! Wczoraj wieczorem obejrzałem z żonką "Drużynę... " i jestem pod ogromnym wrażeniem jakości obrazu i dźwięku. Nie ma co porównywać z jakością dvd. Dzisiaj kolej na "Dwie Wieże" a jutro "Powrót Króla" :) Seansik "miodzio" ... :)))))
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przymierzam się do zakupu całej trylogii . Porównuję oczywiście ceny wersji zwykłej i rozszerzonej ze względu na ich znaczącą róznicę.

Dlaczego twierdzisz ,że warto kupić jedynie wersje rozszerzoną? Co za tym przemawia ?
 

crimson-pirate

New member
Wg mnie, nie mozna ogladac tego filmu w wersji innej niz rozszerzona. Zle zrobiles i tyle.


Ja mysle dokladnie na odwrot , ogladalem kinowa wersje podczas premier.
Następnie ogladalem na DVD , potem ogladlaem maraton w kinie wersje rozszerzone (cala noc i kawalek dnia) , aktualnie ogladam zwykla wersje na BR.
wrazenia : maraton w kinie edycja rozszerzona , zmeczenie murowane, sennosc i nuda ogarniajaca :) mimo ze jestem fanem LOTR to ciezko bylo wytrzymac na tym seansie.
juz nie moglem patrzyc na golluma w wersji rozszerzonej , wersje rozszerzona w tym filmie jest poprostu zbyteczna,nudna i dodanan na siłe.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wg mnie, nie mozna ogladac tego filmu w wersji innej niz rozszerzona. Zle zrobiles i tyle.
Zrobił tak jak uważał za słuszne, dla Ciebie źle, dla niego być może dobrze.
Od razu mówię, że dla mnie też nie zrobił najlepiej bo wolę wersję jednak rozszerzoną, ale jeśli temat przemyślał, oglądał obie edycje i świadomie wybrał wersje kinowe to jest tylko i wyłącznie jego sprawa i jest mnóstwo ludzi, którzy też by tak zrobili bo po prostu preferują wersje kinowe.

Pozdrawiam,
 
Do góry