Władca pierścieni-już niebawem.

profi

Member
Też myślałem że każdy z filmów zmieści się na jednej płytce.
Z drugiej strony jest nadzieja że jakość filmu będzie odpowiednio wyższa.
 

GOLUMN

Member
Władca pierścieni

Gdyby cena miała wynieść ok 400zł(patrząc po innych wydaniach)to wcale nie jest aż tak dużo!Biorę od ręki!
 

edyp

New member
Na bluedvd jest już podana cena - 379,99zł - myslałem, że drożej będzie, co nie znaczy, że to okazja. Ciekawe, czy pozostanie taka cena, czy się zmieni.
 

milekp

New member
tez zamówiłem na bluedvd.pl - i czekam:)

Czy ktoś się orientuje czy wersja sprzedawana na bluedvd jest tą samą wersją co na amazon.co.uk lub dvd.co.uk? Okładki są identyczne lecz interesuje mnie polska wersja językowa - na bluedvd jest info o języku polskim, na stronach brytyjskich takiej informacji nie ma bądź jest mowa wyłącznie o języku angielskim.
Kupiłbym te wersje zachodnie bo różnica w cenie jest dość spora ale chcę widzieć te filmy po polsku i nie wiem czy napisów nie ma, czy po prostu nie są reklamowane?
 

milekp

New member
I nadal nie ma jednoznacznego wyjaśnienia, czy w wydaniu oferowanym przez brytyjski amazon jest język polski. A różnica 150zł pomiędzy wydaniem angielskim a prezentowanym przez Galapagos, piechotą nie chodzi.
 

rafix01

Member
Bez reklam
właśnie odebrałem od kuriera paczkę z filmami, wieczorem postaram się włączyć i coś napisać o filmie i opakowaniu :)
 

soplus

Active member
Bez reklam

rafix01

Member
Bez reklam
tak na szybko wrzuciłem Drużynę Pierścienia i Powrót Króla, wrażenia:

1. obraz bardzo naturalny, szczegółowy, kolory nasycone (nie za ostre), ziarno nie występuje ale również obraz nie jest teatralny, jest poprostu naturalny

2. dźwiek HD DTS-MA 6.1 bajka, ładnie odseparowane kanały, czysto, wyraźnie, sub jak trzeba to zatrzęsie :)

3. jest jeden mankament wydania, zaraz pisze do dystrybutora: brakuje książeczki w drugiej części tj. Dwie Wieże (szukałem wszędzie i nie ma)

jak ktoś kupił i już ma to wydanie, proszę aby napisał czy też mu brakuje tej książeczki.
 
Do góry