Windows 10 co sądzicie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanko czy na W 10 Office 2007/2010 można instalować bez problemów - wszystko jest ok?

Armanig i jak dalej"niebieściutki ekranik" Ci się pokazuje ?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie jest spokój, problemem był defender. Wyłączyłem go i jest ok.
Powiem Ci, że system całkiem ok, bo win8 to dramat.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A nie wiesz jak jest z office wspomnianym wyżej na W10? Bez problemu się instaluje?
Już Kolega odpowiedział - Dzięki
 

marstef

Member
Bez reklam
Po przesiadce z WIN7 na 10 widzę poprawę w szybkości.

Nie wiem dlaczego, ale przeczytałem, że nie widzisz poprawy szybkości :) Dlatego zapytałem o start. Osobiście uważam, że Win10 to dobry system. Są pewne problemy w przypadku kontrolerów domeny 2008, ale do domu polecam.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
To może trzeba ssać tam gdzie można:wink:

W zasadzie zasysam bardzo mało, przeważnie mecze NBA, których Canal+ nie puszcza.

Windows 10 to idealna maszyna inwigilacyjna, ale w zasadzie sam facebook czy gmail również udostępniają nasze ruchy więc jeżeli nie ma się nic ciężkiego na sumieniu to nie ma się co bać:D

Używam 10 w firmie i jestem mega zadowolony. Działa troszkę sprawniej od 7. Fajny rozbudowany kalendarz, wszystko pod ręką.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To też taki mini pc, taki, przerośnięty tablet...
Na poczatku pomyślałem, że ciekawe, ale po chwili zastanowienia sam nie wiem.
 
D

Deleted member 121090

Guest
w jakim celu jest to urządzenie ? ani to wygodne ani zgrabne ?
Pewny jesteś? Ja uważam całkiem inaczej. U mnie będzie to transport do odtwarzania plików z muzyką. Do pokoju z zestawem stereo. Zainstaluję na nim foobara2000, podepnę po wyjście USB konwerter M2Tech hiFace2 i z niego do DAC-a.
Do pipo wepnę twardziela z plikami z muzyką i wybierał sobie będę poszczególne płyty dotykając po prostu danej okładki na ekranie Pipo. Wydaje mi się to bardzo ,, zgrabne''. Odtwarzacz ma pasywne chłodzenie, jest więc zupełnie bezgłośny. Można też oczywiście dodatkowo sterować nim z poziomu smartfona.
Znasz jakieś lepsze urządzenie w tym celu i podobnej kwocie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry