WD TV HD Media Player

erni111

New member
hej. moj player widzi pliki blu ray ale!!! np mam film przepowiedna i w nim znajduje sie plik z calym filmem. odpalam i leci calosc. ale tez mam gladiatora i aniolowie i demony i tam nie ma tkiego pliku tylko jest pelno mniejszych. jakim programem mozna to jakos do kupy posklejac. CLONE DVD wicinalo sie sceny menu i mozna bylo startowac z pliku. czy jest taki program? z gory dziekuje
 

romi82

New member
Witam. Kilka dni temu kupiłem WD TV live. Mam następujący problem: Gdy podpinam mojego pendrive'a (8 GB Kingston) to urządzenie rozpoznaje go jako tylko do odczytu i nie widzi na nim żadnej zawartości. po wyłączeniu zasilania (wyciągam kabel) i ponownym włączeniu go urządzenie rozpoznaje poprawnie pendriva, aż do wyłączenia urządzenia z pilota. po ponownym włączeniu z pilota znowu nie widzi pendriva i muszę go znowu odłączyć od prądu, aby zadziałał. Można coś na to poradzić??
P.S. Przepraszam jeśli taki temat był już poruszony, ale 180 stron jest dla mnie nie do przejścia :)
 

adamo_

New member
Bez reklam
Witam. Kilka dni temu kupiłem WD TV live. Mam następujący problem: Gdy podpinam mojego pendrive'a (8 GB Kingston) to urządzenie rozpoznaje go jako tylko do odczytu i nie widzi na nim żadnej zawartości. po wyłączeniu zasilania (wyciągam kabel) i ponownym włączeniu go urządzenie rozpoznaje poprawnie pendriva, aż do wyłączenia urządzenia z pilota. po ponownym włączeniu z pilota znowu nie widzi pendriva i muszę go znowu odłączyć od prądu, aby zadziałał. Można coś na to poradzić??
P.S. Przepraszam jeśli taki temat był już poruszony, ale 180 stron jest dla mnie nie do przejścia :)


a moze soft zaktualizuj , sporo osob ma problemy z nowym WD chyba
 

romi82

New member
soft mam najnowszy, zastanawiam się czy nie wrócić do starego,bo przy pierwszym uruchomieniu od razu zaktualizowałem i starego nie przetestowałem, tylko nie za bardzo wiem jak wrócić do starego.
 

peterinho

New member
Witam! Może jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi jak można podłączyć WD Live z kinem domowym Panasonic SC-PT870? Przez HDMI puściłem do tv ale wtedy głos jest tylko przez głośniki tv. Może ma ktoś jakiś pomysł? Z góry dziękuję za podpowiedź!
 

djvolt

New member
Witam! Może jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi jak można podłączyć WD Live z kinem domowym Panasonic SC-PT870? Przez HDMI puściłem do tv ale wtedy głos jest tylko przez głośniki tv. Może ma ktoś jakiś pomysł? Z góry dziękuję za podpowiedź!

Nie widze problemu. lecisz kablem optycznym do amplitunera kina domowego, ustawiasz w WD zeby puszczal dzwiek po optyce i po sprawie.
 

mikulas

New member
Zauważyłem że mój WD HD player nie odtwarza dźwięków 5.1 kodowanych w ac3, wszystkie filmy w takim formacie wysyła jako stereo, jak dla mnie trochę lipa...też tak macie??
 

Ultro

New member
Cześć, sorki bo to pewnie banalne pytanie ale nie mogę tego znaleźć.
mam problem z pendraivem
Więc sytuacja jest taka, kupiłem WD pierwszą wersję, podpinam pena na którym jest film HD o wielkości 3,7 GB i wszystko działa i jest ok. Kupiłem Pena * GB sformatowałem na NTFS , przegrywam na niego film HD o wielkości 4,2 GB i WD w ogóle nie widzi tego pena? O co kaman :) Dzięki za ewentualne rady.

Czy w ogóle jest możliwe odtwarzanie filmów pow 4 gb z pena na WD1
 

qwell

New member
Temat

Ten temat powinien chyba otrzymać jakiś odrębny dział i podfora bo przeczesywanie 180 stron w poszukiwaniu informacji to masakra jakaś ;)
 

Domell1

New member
witam
czy udało sie komuś z forum podłączyć zewnętrzny odtwarzacz dvd do wd tv na systemie plików udf?? jeśli tak to może napisze jak i co ?? byłbym baaaaaaaaardzo wdzięczny bo podobno na wdlx i na ext3 działa ale u mnie nie chulaaa
mam wd tv gen 1 i wdlx najnoweszego
proszę o pomoccc
 

Domell1

New member
witam
czy ktoś wie jaki zamiennik idzie do pilota od wd tv hd gen1 ??
może ktoś ma kody do zaprogramowania uniwersalnego aby działał jak oryginał??
 

Chakotay

New member
Pomocy...

10 miesiecy temu kupilem wd tv hd. Mam wgrany najnowszy soft ze strony producenta, prosze o lopatologiczne wylozenie mi ( lacznie z linkami ) jak zrobic zeby to dranstwo obslugiwalo txt z polska czcionka.

Tylko prosze lopatologicznie. Dziekuje za odpowiedz i cierpliwosc.

Pozdrawiam.
 

yaneq

New member
Bez reklam
mam lenia czytać cały wątek. po ponad 101 stron wpisów. generalnie powiedzcie mi czy warto to cudo kupić czy może nie? interesuje mnie możliwość oglądania z dysku usb filmów i słuchania muzyki podłączonej do ampli. nie chce mieć cały czas włączonego kompa aby korzystać z tych dobrodziejstw. po prostu chce podłączyć dysk do skrzynki, tą po HDMI do telewizora i delektować się dobrym obrazem HD. x/h 264 mkv, avi, mpeg... generalnie pytanie? czy mi wd tv hd media player do tego wszystkiego wystarczy i czy będę zadowolony?
 
Ostatnia edycja:

yaneq

New member
Bez reklam
napisałeś na forum całe 11 postów, więc nie będę jednak na ten temat z tobą polemizował.

ja mam do wyboru asus, xtreamer i wd. zastanawiam się co wybrać...
 

yaneq

New member
Bez reklam
poczytałem z grubsza ten wątek. faktycznie wd wydaje się dobrą inwestycją. zwłaszcza, że aktualizują często firmware. to jednak dużo znaczy i daje dobre perspektywy.
 

morzin123

New member
Ja niewiem czemu sie tak ludzie oburzają o to czytanie całego wątku.
Swego czasu też przebiłem sie przez wątki o Xtreamerze, WD WD Live i Asusie i naprawde jest to czasochłonne. Zupełnie nie rozumiem wypowiedzi poprzedników. Jeżeli ktoś wie to czemu poprostu nie odpowie tylko takie głupie strzelanie hasłami.
A swoja drogą może stwierdzenie "mam lenia" tez było lekko niefortune.

Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myslących.
 

crux

New member
Witam
Mam okazję okazyjnie kupić WD TV HD Media Player (200zł). Co tego myślałem o dysku z linku poniżej:
allegro.pl/item992269337_640gb_dysk_samsung_2_5_640_gb_na_usb_skora.html
Jaką mam pewność, że oba urządzenia będą współpracować? Na 169 stronie tematu jest link o braku współpracy innego dysku Samsunga 640GB. Czy jest więcej takich przypadków? Przyznaję, że przejrzałem jedynie ostatnie 40 stron tematu.
Pozdrawiam
 
Do góry