WD TV HD Media Player

dany

New member
Pojawiło się takie cudeńko na jakie ja i pewnie wielu innych długo czekało:

http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=572

Po krótce: jest to mały odtwarzacz HD (filmy, zdjecia i muza oczywiście) do którego można podłączyć 2 dyski USB, ładny interfejs wyświeltany na TV (coś w stylu PS2) i kosztuje w okolicach 100EUR. Potrafi odtworzyć większośc formatów łacznie z napisami SRT (no ciekawe tylko jakiej wielkości bo z tym bywa róznie). Juz miałem iśc w stronę Mac Mini (strasznie drogo) albo PS3 (ale nie potrzebuje konsoli) a tu taka fajna niespodzianka, jakby ktoś to widział w akcji prosiłbym o jakies info (szczególnie w kwestii napisów).
 

BlackC

New member
W Pixmania już jest na stronie .
Dostępny od 14.11 w cenie 390 więc trochę drogo .
Vobis jako dystrybutor WD ma go mieć w ofercie prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu .
 

w1lly

New member
Czy to maleństwo ma wyjście optyczne?
Jeżeli tak to to jest to na co ja czekałem, teraz tylko, ktoś by musiał to kupic pierwszy i powiedzieć jak to działa.
 

BlackC

New member
Ma wyjście optyczne . Podobno obsługuje też bezproblemowo dźwięk po hdmi .
Pixmania niestety przesuwa termin wprowadzenia do sprzedaży na 21/11/08 .
 

BlackC

New member
Dekoduje 2 kanały na analogowe wyjście stereo .
Na wyjściach cyfrowych wypuszcza wielokanałowy dźwięk .
Resztę zrobi amplituner .
 

w1lly

New member
czyli rozwiązanie idealne dla mnie osoby, która po HDMI "puści" obraz bezpośrednio do telewizora, a po optyku dźwięk do kina aby mieć czyściutki dźwięk wielokanałowy 5.1. Pytanie jednak pozostaje jak to cocko po USB wyświetla filmy czy sie tnie obraz/dzwięk itp..? U mnie wchodzi w rachubę tylko 720p lub max 1080i (no co? taki telewizor mam :p). Jak będziecie coś wiedzieć piszcie.
 

SURTU

New member
Ja czekam na to z niecierpliwością dysk juz mam jest ładny, ma jedną wadę rysuje się szalenie mimo że od nowości noszę go w etui i nie ma wyłączniaka trza go z kabla wyłącząc, ale z tym wd hd mp będzie bosko - mam nadzieję że się nie będzie cięło
 

cdn

New member
Cacko pojawiło się w vobisie: sklep.vobis.pl/oferta/komponenty/dyski_twarde/887407_wd_media_payer.aspx

tylko cena juz nie taka rewelacyjna, bo 469zl:/
 

actchris

New member
Szkoda tylko że czyta tylko po USB a nie ma obsługi sieci, jak dla mnie fajne ale bezużyteczne niestety :( bo trzeba mieć WD HD + dysk na USB jak bym nie można było tego po sieci puścić.
 

Wafel69

New member
Odp

Mam:
lcd 32" Panasonic lx70p
kino domowe Panasonic sc860T
oraz laptopa który ma tylko wyjście vga i wyjście słuchawkowe.

Czy dobrze rozumiem, że zakup takiego urządzenia to jedyny dla mnie sposób aby na tv wyświetlać film HD i raczyć się dziekiem 5.1?
 
Do góry