ustawienie REL T5

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
jestem za:) Tylko coś chyba nas mało jest.

He,he. Jak na razie chyba 4 osoby. Niezły ten klub:) Panowie nie ma co cudować, dobry sub i tyle. Jakby czytał te posty miłośnik audio, co na miesiąc ma na koncie 4 cyfrową wypłatę to by się uśmiał, że zachwycamy się subem za niecałe 2k ( cena sklepowa:)). Podejrzewam że jak byśmy posłuchali zestawów Hi-end'owych za grubą kasę to nawet nie chcelibysmy odpalić w domu naszych wypocin:) Dlatego cieszmy się z tego co mamy, bo inni nie mają wogóle:-D

A placic nie ma kto za czlonkowstwo :)

Tych klubów to juz trochę jest. Zawiązują się wirtualnie, jak kluby poselskie ;)

Panowie, czy przypadkiem nie mówicie o klubie Marantza? Tak szeroko promowanym:)
Dobra, namówiliście mnie. Ja będę skarbnikiem.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, czy przypadkiem nie mówicie o klubie Marantza? Tak szeroko promowanym:)
Dobra, namówiliście mnie. Ja będę skarbnikiem.

Za pozno, ja juz od dawna nim jestem, zapytaj Krzycha - czlonka zarzadu :)
Chyba ze masz na mysli klub Rel'a, to jak najbardziej polecam fuche.
Jest taka zasada, kto promuje ten zbiera zniwa :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Ja zapisuje się podwójnie w końcu mam dwa produkty REL

A propos klubu Marantz ma ktoś doświadczenie lub miał z końcówką MM 7025 konkretnie chodzi mi o jakość audio przy wykorzystaniu XLR bezpośrednio z blu
 

werf

Active member
Bez reklam
Co zrobić luksus musi kosztować:) trzeba płacić i płakać
 
Ostatnia edycja:

tomjab

New member
Dobrzy jesteście hahahaha. klub z 4 członkami + korpus toż to prawie człowiek, tylko kto chciałby być tym piątym członkiem (chyba nikt). macie panowie poczucie humoru. uśmiałem się do łez
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Musicie jeszcze na FB utworzyc profil i liczyc "lajki" ;)

Krzysiek tak jeszcze dodam cos od siebie ws. brzmienia. No bo zamkniety ub wlasnie nie bedzie mial takiej cisnienia jak BR ktory w filmach robi wg. lepsza robote. Taki REL to jest ekstra do muzyki bo jest szybki i nie muli. Wiec jesli kupiles REL'a do filmow to nie dziw sie ze Ci teraz brakuje kopa BR :)
 

norad

New member
Mi tam kopa nie brakuje:) Wczoraj oglądałem nowego Bonda i subik pokazał moc:). Tylko czekałem kiedy życzliwi sąsiedzi "pogratulują" nowego zakupu. (PS -dzięki Blacninja).
W moim przypadku bardzo duże znaczenie ma w który miejscu pokoju stoi sub (trochę z nim polatałem po pokoju) no i niestety docelowo ze względów praktycznych (małe dziecko) nie stoi tam gdzie grał najlepiej.
 

hans2

Banned
robilem pomiary nowej zabawki i wychodzi na to ze RELa nie oplaca sie podlaczac do amplitunera po LFE!
najlepiej chyba po LOW LEVEL z crossoverem na 30Hz, zobaczcie jak nisko schodzi.
po HIGH LEVEL nie chce bo oznaczaloby to ze musze zrezygnowac z lepszej korekcji na subie za pomoca audyssey.

btw roznica w poziomie glosnosci do wyregulowania pokretelkiem wiec tym sie nie sugerujcie.

rel crossover.jpg
 

hans2

Banned
mniejsza o polaczenie, mysle ze to jest sprawa drugorzedna.
bardziej chodzi mi o to jaki jest spadek zbocza na LFE a jaki na LOW LEVEL@30Hz

na HIGH LEVEL bedzie tak samo ze spadkiem jak na LOW LEVEL (czyli lepiej niz na LFE).

Y probowalem, ale na momencik wiec ciezko ocenic.
na pewno bylo glosniej.

mysle ze REL swoje zalecenia daje z mysla ze ktos bedzie podlaczal to pod wzmaka.
ja po HIGH LEVEL nie bede podlaczal bo nie mam adaptacji akustycznych (jeszcze ;)) a audyssey u mnie robi za duzo dobrego zebym zrezygnowal z dobrej korekcji na subie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry