[Nasze Zestawy AV] Uniwersalne Auro3d.

Bipo

Active member
Bez reklam
Rafał tutaj wszystkim już się heco przejadły, zapodał byś coś innego :) hi hi
Napisz lepiej jak wrażenia z odsluchu po kilkudniowym użytkowaniu co na plus i minus w stosunku do poprzednich paczek.
 
Ostatnia edycja:

ralfik77

Member
Bez reklam
Rafał tutaj wszystkim już się heco przejadły, zapodał byś coś innego :) hi hi
Napisz lepiej jak wrażenia z odsluchu po kilkudniowym użytkowaniu co na plus i minus w stosunku do poprzednich paczek.

Tak się kończą wizyty u kolegów z forum 😁.
Co, na plus...
No wszystko na plus.
Pięknie grają w stereo i wyraźniejszy dźwięk w kinie i podobają mi się, jak na nie patrzę 😁
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Witaj. Rafał, nawet się nie zastanawiaj. Sam chciałem 3000, ale okazał się, jak dla mnie, za głęboki bo to jednak kawał kloca. Stanęło na SB 2000. In plus dla 3000, własna kalibracja i dostęp do dodatkowych funkcji i opcji przez smartfona. Naprawdę warto.
Pozdrawiam. ☺️
 
Ostatnia edycja:

ralfik77

Member
Bez reklam
Witam kolegę.
Właśnie kupiłem, w tej chwili 😁
I zgadnij, co kupiłem znowu....
Magnificat kupiłem 😁, żeby posłuchać na nowych głośnikach.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witaj. Rafał, nawet się nie zastanawiaj. Sam chciałem 3000, ale okazał się, jak dla mnie, za głęboki bo to jednak kawał kloca. Stanęło na SB 2000. In plus dla 3000, własna kalibracja i dostęp do dodatkowych funkcji i opcji przez smartfona. Naprawdę warto.
Pozdrawiam. ☺️
Fajna opcja, u mnie jednak z uwagi na zewnętrzną kalibracje zbędny i nie przydatny gadżet :wink: Dla osób, które chcą robić zew.kalibracje radzę z doświadczenia że im mniej takich gadżetów tym łatwiej skalibrować suba. Poprzednik velodyne miał już swoją kalibracje i były z nim kłopoty aby idealnie go skalibrować.

Rafał widzę ostro poszalałes po wizycie :eek:k::grin: Mam nadzieje że trafisz idealne sztuki subów bo seria 3000 to nowość i ma swoje bolączki. Przede wszystkim obserwój zasilacz czy się nie grzeje, czy po wyłączeniu nie słychać żadnego buczenie i przydzwiekow bo z takimi opiniami się w necie spotkałem .
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Też coś o tym czytałem. Ale podobno często problemem była odwrotnie podłączona wtyczka zasilania, (odwrócona faza).
W UK się nie da podłączyć odwrotnie.
No i kupiłem suba z UK, nie z Niemiec i nie z Polski, tym razem.
Mam 30 dni na zwrot, to będę testował.
Bass z Twoich dwóch sb2000, też mi się podobał, no i taadaa, kupiłem svs.
Wziąłem piano Black, żeby do frontów pasował
Żona była, za.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Może teraz będę częściej z projektora korzystał, bo nie będę już musiał drugiego subwoofera przestawiać na projekcję, dość uciążliwe to było.
I tak w 80% korzystałem z jednego suba a ten drugi to głównie służył za stolik kawowy
Teraz będzie jeden i będzie używany non stop.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
No to mnie zaskoczyłeś. :)
Nie sądziłem, że wrócisz do czegoś, co Ci nie leżało. :)

Było tam ze dwa albo trzy utwory, które mi się podobały.
Te organy kościelne, tak nisko schodzące aż mi drzwi do pokoju się telepały.
Trochę starszy też jestem, chyba 3 lata minęły już.
To i gusta muzyczne się zmieniają.
Tego metalu, co mi wtedy polecałeś, muszę koniecznie posłuchać w stereo teraz.

Ty tego Denona X 8500 kupować miałeś....
Kupiłeś, czy plany się zmieniły?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No i super, małe ale wariaty jak to ktoś określił. Przynajmniej jak byś chciał przenieś to krzyża nie uszkodzisz.
Po wklejaj jakieś fotki bo dużo zmian miałeś :)
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Dźwiękowo, się zmieniło, wizualnie, nie bardzo.
Te Wharfedale diamond 10 też miały fronty piano Black i błyszczące pierścienie wokół głośników.
Nawet Lolek, kiedyś mnie pytał, czy na moich zdjęciach są Heco celan .
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
No Rafał, pojechałeś. 8805 to jednak znacznie większy setup, niż 7010. Rozbudowujesz, czy zostajesz w swojej konfiguracji?
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Tez jestem ciekaw... Ale wazne tez jak podejdziesz do testow, oby nie bylo placebo. xD
Specjalnych testów nie przewiduję. Puszczę sobie może płytę JMJ aero, którą dobrze znam, na jednym i na drugim po podmiance.

Już od dawna się czaję na ten procesor i teraz są obniżki, bo jest model AV 8805A. I ten bez A jest w obniżonej cenie.
Ty Lolo możesz kupić jeszcze taniej niż ja w UK. W Niemczech jest za 2800Eur z gwarancją 5 lat.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Narazie znudzila mi sie salka, nawet nie zrobilem jeszcze zwyklej kalibracji po remoncie.
Troche tez stracilem zapalu po tym jak zrobilem pomiary akustyki i wyszlo chyba gorzej niz przed remontem :)

Zmienilem hobby, narazie marnuje czas i pieniadze w inne zabawki :)
 
Do góry