[Nasze Zestawy AV] Uniwersalne Auro3d.

RAF1977

Banned
Mały update półeczki z maranzami. Doszedł w centralnym punkcie pm6005, który wizualnie spaja lewą stronę z prawą a praktycznie zajmie się wysokimi tonami we frontach do spółki z końcówką mocy, odpowiadającą za niskie tony.
861a847a627d2cf65e5c0934c7d80c3f.jpg
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Idę za Twoim przykładem 😀
Myślałem nad pm8005 ale stwierdziłem, że szkoda go do samych górnych tonów a z bi-amp też rezygnować nie chciałem i wyszło mi, że taki pm6005 będzie w sam raz i mieści się razem z dekoderem w tej półce. No już chyba niczego więcej nie kupię, półka pełna 😀.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiesz, ja nie chce nic sugerować, ale tam na dole masz jeszcze jedną "wolną" szufladę, a ja dobrze znam to słynne już powiedzenie "już chyba niczego więcej nie kupię". To "chyba", to jest właśnie ta szuflada ;)
 

RAF1977

Banned
Hehe, a wiesz że kiedyś myślałem, żeby ją wymontować 😀
Może kiedyś przyjdzie pokusa na coś ale narazie brak pomysłów.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W sumie jeszcze byłoby miejsce na małe roszady :)

AVR wsadzić w miejsce szuflady. Na lewą stronę kolejna końcówka 7055 no i zamienić PM6005 na jakiegoś Marantza PM11 myślę że byłoby bardziej "symetrycznie" :)
 

Drunk

New member
Bez reklam
Ładna kolekcja, a szuflady to tzw. "furtka", sam u siebie dwie zlikwidowałem żeby zmieścić dodatkowe sprzęty ;)
 

Drunk

New member
Bez reklam
Za jakieś dwa tygodnie przyjedzie końcówka stereo więc czeka mnie gruntowna przebudowa szafki, która będzie musiała trochę urosnąć na wysokość żeby wszystkie Onkyo zmieściły się w pionie, no ale czego nie robi się dla dobra sprzętu...

Ps. Trzeba przyznać że wizualnie ładnie się Marantz prezentuje, a zwłaszcza w liczbie mnogiej. ;)
 

RAF1977

Banned
W sumie jeszcze byłoby miejsce na małe roszady :)

AVR wsadzić w miejsce szuflady. Na lewą stronę kolejna końcówka 7055 no i zamienić PM6005 na jakiegoś Marantza PM11 myślę że byłoby bardziej "symetrycznie" :)
Wiedziałem, że na Was mogę liczyć, jeśli chodzi o nowe pomysły 😀
 

RAF1977

Banned
Zdecydowanie bardziej precyzyjne urządzenie, niż kalibracja w amplitunerze.
ce229c52f80b6f681e6005702652a93f.jpg


Pm 6005 podłączony i skalibrowany do reszty sprzętu.
Zdecydowanie lepiej dla średnich i wysokich, dodatkowo łatwo mogę sobie regulować ile ich chcę. Minusy, nie mogę go połączyć kablem do automatycznego włączania-wylaczania, bo mi wtedy też działa podgłaszanie na wzmacniaczu, a ma działać tylko na amplituner. Suma summarum muszę go załączać z przycisku. Ale warto było go kupić.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czy aby napewno?

Rozumiem ze mierzysz glosnosc i wprowadzasz korekte w DB.

A czy oryginalny mikrofon nie mierzy glosnosci i opuznienia w sygnale? I na podstawie tego wylicza i wprowadza korekte?
 

RAF1977

Banned
Tzn, kalibracja była zrobiona i opóznień nie ruszałem ale poziomy głośności z kalibracji dalekie od tego aby być jednakowe.
Po korekcie miernikiem słychać różnicę
 
Do góry