[Nasze Zestawy AV] Uniwersalne Auro3d.

Bipo

Active member
Bez reklam
Bravo Administracja róbcie tak dalej a zostaną wam tylko ludzie co piszą o konsolach i tv.
Raf już tu nie wróci, napisał o tym gdzie indziej.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Ja pitole, co za ludzie.
Przepraszam. Nie bardzo rozumiem.

To zapytaj go jak masz jakiś kontakt.
I to bardzo dobry. Wszak, jesteśmy Aurowcami.
A za co? Nic niezwykłego. Nie jeden z nas za to oberwał. Ja również. Lecz nie tak.
Ale już pisałem, to nie moja sprawa.

A taką deklarację złożył, jak napisał Kolega @Bipo.

I nie mieszajmy do tego polityki. Bo to samo bagno.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Bravo Administracja róbcie tak dalej a zostaną wam tylko ludzie co piszą o konsolach i tv.
Raf już tu nie wróci, napisał o tym gdzie indziej.

Że co, następny??! Ileż tych banów tu już? Ten forum, jest jak pole minowe. Tylko różnica jest taka,że nie ma oznaczeń "uwaga zaminowano!!" Nigdzie nie wiesz kiedy ta mina wybuchnie.:x Szkoda.
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Tak więc, gdy przyjdzie czas, i jeśli Kolega będzie jeszcze tym zainteresowany, to sam zabierze głos.
Proszę tylko, pomimo tego, że temat może stać się martwy, aby nie śmiecić już w wątku Kolegi.
 

RAF1977

Banned
Wróciłem z odpoczynku miesięcznego.
Teraz dopiero przeczytałem wiadomości od ar2.
No faktycznie były dwa incydenty, przesadziłem.
Osoby urażone, przepraszam.
 

Rafal7

Banned
Trochę to dziwne, bo dostaje się wiadomośc za co a nie można jej odczytać bo jest ban.
Powinna przyjść wiadomość za co, i w wiadomości powinno być ze konto za 24 godziny zostanie zablokowane.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Trochę to dziwne, bo dostaje się wiadomośc za co a nie można jej odczytać bo jest ban.
Powinna przyjść wiadomość za co, i w wiadomości powinno być ze konto za 24 godziny zostanie zablokowane.
Też nie do końca, bo nie wszyscy wchodzą na forum raz na dobę. Prosta sprawa - z automatu wysłać adres email, na który było rejestowane konto z powieleniem przyczyny w treści wiadomości.
 

RAF1977

Banned
Dobra. Temat bana zamknięty.

Bipo chciał zobaczyć moj patent na zaciemnianie pokoju do projekcji.
Pięknie to nie wygląda ale zadanie spełnia.
1.5m od ekranu, wszystkie powierzenie są na czarno.
Parawan rozkłada się 10min.
acc8b157a19a110b370c5dcdd87a1fbf.jpg
063948b60206ecc97fbd0d6d2f748e6e.jpg
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzięki, ale daj z większej odległości i zapał światło bo nic tam nie widać. .. :)
 

RAF1977

Banned
.Na pierwszym jest światło zapalone, telefon był już na maxa odsunięty, już z dalszej odległości się nie da. Może kiedyś zrobię aparatem z szerszym obiektywem, to będzie lepiej widać.
Na zdjęciu widać po bokach ekranu u góry i po bokach zdjęcia, 4 kantówki, które napinają materiał.
Ale najbardziej to jestem zadowolony z oklejania kasety, o wiele bardziej podoba mi się taka czarno-biala, nawet jak jest ekran zwinięty, nie wspominając o korzyści dla kontrastu przy projekcji.
38b08d25865ed85e03f0a02778097256.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry