TVN Player w tv Panasonic ?

Telumehtar

New member
brakujące 5 seriali w TVN Player

Zapytałem TVN o serial 'Usta usta' i 5 brakujących seriali których nie potrafiłem znaleźć w TVN Player na Panasonicu G30 - może kogoś też to interesuje, więc podaję jaką dostałem odpowiedź:

"Niestety serial Usta usta nie może być udostępniany na platformy TV (...) z powodów ograniczeń licencyjnych serial może być udostępniony jedynie poprzez stronę www. Dążymy do tego, aby na wszystkich platformach był zawsze ten sam, najlepszej jakości odbiór aplikacji, ale z uwagi na umowy, licencje oraz warunki technologiczne nie zawsze jest i będzie to możliwe. Zależy nam aby nasi widzowie (bez względu na platformę) mieli dostęp do jak największej ilości programów i mogli je oglądać zawsze wtedy gdy chcą – na telewizorze, w komputerze, w komórce czy tablecie.

Krzysztof Dzidek Biuro Obsługi Klienta TVN Online tvnplayer.pl"
 
Ostatnia edycja:

gbs

New member
Witam

U mnie na P42G20E TVN Player śmiga aż miło. Mam łącze 10 Mb/s z kablówki i bez najmniejszych problemów oglądam materiały wysokiej jakości oraz HD.
 

smoczajama

New member
tvn player w moim UT50 się zawiesza po wybraniu filmu. Swobodnie można poruszać po menu w tvn player, po najechaniu na wybrany film, nic się nie dzieje, film nie rusza, tvn player wisi.
telewizor ma najnowszą wersje oprogramowania tj 1.261. próbowałem przeistalować tvn player, ale nie ma takiej możliwości (nie można odinstalować).

Miał ktoś podobny problem?
 

panopticum

New member
Witam, od dwóch, trzech dni mam podobny problem na G30. Odinstalować się nie da, jedynie zmienić pozycję. Udało się rozwiązać problem?
 

smoczajama

New member
Jakie Koledzy, u których nie działa tvn player, macie nr softu? U mnie jest 1.261, w innym poście znalazłem, że do mojego UT50 jest już 1.265,tylko tv widzi najnowszy 1.261. Możliwe że po zainstalowaniu 1.265 problemu by nie było
Mógłby ktoś komu tvnplayer dziala poprawnie napisać jaki ma nr softu?
Da się gdzieś w menu serwisowym odinstalować tvnplayer?
 

Michugdy

New member
Na moim TV (Panasonic TX-L47ET5E) problem również występuje w dniu dzisiejszym.
Jest możliwość nawigacji po zawartości, ale przy próbie wybrania konkretnego materiału filmowego zwiecha TVN Playera i jedyne co można zrobić to wyjść przyciskiem EXIT na pilocie.

Co do wersji oprogramowania na TV to miałem 1.261, ręcznie dzisiaj poprzez kartę SD uaktualniłem do 1.265 (pobrana ze strony Panasonic), ale nie rozwiązało to problemu TVN Playera.

Może warto zgłosić problem do Panasonica i TVN Playera ?

Pozdrawiam
 

smoczajama

New member
Też zgłosiłem problem. dostałem odpowiedz
"Problem został zgłoszony do producenta aplikacji i powinien zostać rozwiązany w najbliższym czasie. Za utrudnienia przepraszamy"
 

last_ninja

New member
a czy wam po reklamach zaczyna odtwarzac dany material od początku (mam DT60) - trzeba wtedy przewijać do ostatniego momentu przed reklamami... upierdliwe, szczególnie jak blokow reklamowych jest ze 3...
 

Pawel70

New member
Niestety u mnie od kilku dni tylko biały ekran z logo TVN Player i aktywny jedynie przycisk "wyjdź".
Telewizor model 42ST50.:sad:
 

garibaldi

Member
Sorry że tutaj ale miałem to samo w XXD6500 biały ekran bądź menu bez zawartości i nic. Z menu od aplikacji chciałem zainstalować player jeszcze raz ale pokazała się tam nowa opcja - aktualizuj tv playera zamiast instaluj. Po tej czynności wszystko wróciło do normy.
 

jonatanek

New member
Na ST50 dalej nie działa ver. 1.261 niby najnowsza. Żona mnie męczy bo serialu nie może obejrzeć. Widać problem zgłoszony do TVN, a Ci dalej pozostaje czekać, czy ktoś znalazł rozwiązanie??
 
Do góry