TVN Player w tv Panasonic ?

JeiPel

New member
No to mi teraz powiedz dlaczego ja jej nie mam? Jedyne co się zmieniło od momentu gdy była ta aplikacja to to, że mam włożoną kartę dvb-c z multimedia.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Może tak być. W końcu widgety w markecie to usługi. Kwestia podpisania umowy między producentem tv, a usługodawcą.
Zadzwoń do serwisu panasa, albo sprawdź na stronie tvn-u.
 

rangerek

New member
odnośnie szarpania - u mnie na 700E szarpie bardzo często na jakiejkolwiek rozdzielczości - polaczenie po kablu Gigabit a do tego inne streamy (np YT) dają radę - jakieś pomysły co jest przyczyną? czy po prostu serwery TVN nie wyrabiają
 

medvet

New member
na AX900 tvn player również nie działa prawidłowo. ALE sprawdźcie filny starsze np. sprzed dwóch miesięcy, odtwarzane są prawidłowo, tylko najnowsze nie, tzn, dźwięk normalnie a obraz za szybko lub odwrotnie.
 

arturro67

Member
Pisałem do TVN oto odpowiedz:
Witam,

Proszę o ponowną próbę przywrócenia telewizora do ustawień fabrycznych, przywrócenie ustawień domyślnych Smart TV i zweryfikowanie problemu.

w przypadku większości modeli telewizorów Panasonica sprzed 2013 roku, aplikacja wyświetla komunikat:

"Przykro nam. Twoje urządzenie nie spełnia warunków technicznych do obejrzenia tego materiału. Oglądaj wszystkie ulubione programy na VoD | Player.pl | Filmy online, Seriale, Bajki | Wejdź i Oglądaj! lub innym urządzeniu, takim jak smartfon, tablet".

Dzieje się tak, ponieważ urządzenia nie radzą sobie z systemem DRM. Część materiałów, które nie są zabezpieczone przez DRM powinny działać (starsze materiały).

Sytuacja wynika z formy przygotowania platformy Smart TV przez producenta.

Problem ten jest nam znany i z naszej strony robimy wszystko, aby go rozwiązać.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do korzystania z Playera na przeglądarkach internetowych i aplikacjach mobilnych.

--------------------------------------


Proszę zaktualizować aplikację, komunikat nie powinien się już pojawiać, ale odtwarzanie nowych materiałów może być niemożliwe.
 

Andrade1971

New member
W AS 750 również jest problem z Playerem, część programów jest odtwarzana jakby w przyspieszonym tempie. Zauważyłem że dzieje się tak w programach które mają do wyboru tylko dwie opcje jakości odtwarzania HD i SD, w programach które mają więcej opcji np. niska, wysoka, bardzo wysoka, HD jest wszystko w porządku.

Również pisałem do suportu Playera ale mi nic nie odpowiedzieli.
 

bluray

Banned
Wszyscy mają problem z dawaniem dojścia do treści za darmo.
Na Telewizjada.net masz dostęp do większości TV programów na żywo bez rejestracji i logowania się.
www.cda gwarantuje także wyświtlenie tysięcy materiałów zupełnie legalnie.
Po co więc jakieś ślimaczenie się do japońskiego producenta.
Olać to.
 

qd8128

New member
Hej,

czy ktoś ostatnio próbował resetowanie telewizora, tak jak napisali arturro67?

Czy istnieje w ogóle możliwość aktualizacji? Jeśli tak, czy może ktoś mi wytłumaczyć jak to zrobić?
Z góry dziękuję.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Nic podobnego.
Panasonic VT60E działa zupełnie normalnie.
U mnie na DT60 też nie zauważam problemów. Chociaż z TVN Playera korzystam sporadycznie, więc jeśli macie problem z odtwarzaniem jakiegoś materiału (czytałem, że niektóre są np. za wolno albo za szybko, itp.), podawajcie konkretny przykład.

Natomiast jeszcze odnośnie tej wypowiedzi:
Wszyscy mają problem z dawaniem dojścia do treści za darmo.
Na Telewizjada.net masz dostęp do większości TV programów na żywo bez rejestracji i logowania się.
www.cda gwarantuje także wyświtlenie tysięcy materiałów zupełnie legalnie.
Po co więc jakieś ślimaczenie się do japońskiego producenta.
Olać to.
- uważam przykład z Telewizjadą jest o tyle nietrafiony, że nadają treści online, po prostu stream kanałów tv na żywo (skądinąd bardzo przydatny ;) ). Natomiast w Playerze wybieramy materiały na żądanie, podobnie jak np. w Ipli, Iplexie, itp. Uważam również, że skoro aplikacja jest dostępna w Viera markecie, powinna działać jak należy i tyle.
 
Ostatnia edycja:
Do góry