TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

wasylhh

New member
Bez reklam
3d w tym tv wymiata.
Powiedzcie temu modelowi co narzekał na 3d że trzeba założyć okulary 3d.
jesli wedlug ciebie 3d w tej toshibie wymiata to obejrzales chyba tylko demo lg z youtube. Jak masz C+ to odczekaj jak na C+ 3d bedzie lecial labirynt steachu to zobaczysz swoje wymiatanie.
 

witgit

New member
C+?
Sorry ale C+ dobrze w hd nadawać nie potrafi a co dopiero 3d.
Zapodaj sobie jakiś film na bd to pogadamy.
Na n-ce też wygląda wyśmienicie.
Zresztą nie będę wchodził w zbędne polemiki. Widziałem jaki bitrage daje c+. Żenada.
 

johncoffey

New member
niemazaco, soft z "R" nie eliminuje szarpania z włączonym Active Vision oraz, co gorsze, cały czas pojawia się czarny, poziomy pasek. Oficjalnym softem jest ten z literką J.

Dodam, że pasek pojawia się oglądając programy z n-ki przed hdmi i korzystająć z DTV. Natomiast w trakcie grania na konsoli xbox, odtwarzając z pendrive'a filmy jaki i za pomocą Network Media Player nie ma tej wady.
 
Ostatnia edycja:

kudys11

Member
jesli wedlug ciebie 3d w tej toshibie wymiata to obejrzales chyba tylko demo lg z youtube. Jak masz C+ to odczekaj jak na C+ 3d bedzie lecial labirynt steachu to zobaczysz swoje wymiatanie.

Jeśli odpalisz youtube na TV to nie można przełączyć na 3D.
Wszystko zależy od filmu w jednym jest masa efektów, a w innym mało (dobre efekty są w bajkach).
Obejrzyj jeden film na Tośce w 3D i potem ten sam film na innym TV i wtedy dopiero się wypowiedz.
 

kudys11

Member
C+?
Sorry ale C+ dobrze w hd nadawać nie potrafi a co dopiero 3d.
Zapodaj sobie jakiś film na bd to pogadamy.
Na n-ce też wygląda wyśmienicie.
Zresztą nie będę wchodził w zbędne polemiki. Widziałem jaki bitrage daje c+. Żenada.

Potwierdzam telewizja N wymiata (przebija konkurencję) w jakości zarówno 2D jak i 3D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A z serwisem sie juz poprawilo w tej firmie bo jeszcze jakis czas temu to az dudnilo od wpisow ludzi posiadajacych te tv o zlym serwisie tej firmy?
Lolek
 

Karpaj

New member
Bez reklam
serwis nie jest zły, tylko ludzie wymagali cudów. Co prawda polityka tej firmy jest silnie nakierowana przez "szefostwo z Niemiec", ale Polscy przedstawciciele mają coraz więcej do powiedzenia, stąd można liczyć że firma będzie dalej mocno wspierać swoje modele.
Z tego co słyszałem, ostatnio serwisy były trochę przeciążone w związku z "toshiba zero problemu" :p
 

wasylhh

New member
Bez reklam
W kwestii formalnej gdybys umial czytac ze zrozumieniem to bys zajarzyl ze ogladalem c+, trona na BD (nie, nie sciagnietego z torrentow tylko kupiony film, i gralem na x360. Wszedzie widoczne sa biale kontury obok postaci czy innych elementow.
 

kudys11

Member
W kwestii formalnej gdybys umial czytac ze zrozumieniem to bys zajarzyl ze ogladalem c+, trona na BD (nie, nie sciagnietego z torrentow tylko kupiony film, i gralem na x360. Wszedzie widoczne sa biale kontury obok postaci czy innych elementow.


Tron to akurat nienajlepszy przykład jako 3D bo tam prawie nie ma efektów 3D,
polecam - Żółwik Sammy: W 50 Lat Dookoła świata

PS nie oceniaj po pierwszym razie !!
Gdyby kobieta cię oceniła by za pierwszym razem podczas stosunku to byś bladziutko wypadł. A to jej nie zniechęciło do dalszych prób z chłopakami.
 
Ostatnia edycja:

pioczel

New member
zainstalowałem ten nowy soft S ,i nie widzę żadnych zmian co do ,,R" -jedyne co to nie trzeba na nowo ustawiać TV,całe ustawienia kanały itp zostały...;)
 

johncoffey

New member
Faktycznie, soft "S" nic nie zmienia, a głównie chodzi o ten czarny pas, który się pojawia co jakiś czas. Szkoda, a miałem kupić Szajsunga...
 

arko07

New member
Zaktualizowałem dzisiaj soft z C na S i co? i kicha. Czarny pasek jest nadal chociaż pojawił się dopiero po prawie 2 godz. Najpierw sprawdzałem na TVP 2 HD z dekodera CP , przez ponad godzinę obraz bez zastrzeżeń ,potem TVP 1 HD z naziemnej i po ok.45min pojawił się pasek i w ciągu następnych 15 min jeszcze 2 razy. Szarpania obrazu jak na razie brak, active vision - wysoki.
 

szrama

New member
Zaktualizowałem dzisiaj soft z C na S i co? i kicha. Czarny pasek jest nadal chociaż pojawił się dopiero po prawie 2 godz. Najpierw sprawdzałem na TVP 2 HD z dekodera CP , przez ponad godzinę obraz bez zastrzeżeń ,potem TVP 1 HD z naziemnej i po ok.45min pojawił się pasek i w ciągu następnych 15 min jeszcze 2 razy. Szarpania obrazu jak na razie brak, active vision - wysoki.

Zobacz szczególnie na reklamę t-mobile tam szarpanie jest nie do przyjęcia. Chodzi mi o ostatnie sekundy gdy pokazywane jest logo tejże firmy.
 
Do góry