TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

Seliv

New member
To oficjalny plik, tylko u nas nie ma go jeszcze w zakładce do ściągnięcia. Wgrywa się jak każdy inny przez pendrive. Ale, tak zawsze jakieś ryzyko będzie uwalenia :p
 

towalski

Member
Ja ściągam i wgrywam. Zobaczę co będzie.
OK, jednak nie bo nie jest stricte dedykowany do 803.
 
Ostatnia edycja:

towalski

Member
Jest i działa. Instalacja automatyczna - więc każdy sobie poradzi.
Potwierdzam, że filmy"8k" na YT działają płynnie, co wcześniej nie banglało. Tv na tym androidzie działa zauważalnie lepiej. Polecam.

EDIT: YT na bt.709 póki co - czyli brak HDR.
 

Attachments

  • IMG_8559.jpg
    IMG_8559.jpg
    611,4 KB · Wyś: 72
Ostatnia edycja:

mr_roba

Member
Jest i działa. Instalacja automatyczna - więc każdy sobie poradzi.
Potwierdzam, że filmy"8k" na YT działają płynnie, co wcześniej nie banglało. Tv na tym androidzie działa zauważalnie lepiej. Polecam.



U mnie YT wszystko śmigało bez zająknięcia. Pytanie tylko czy wszystkie filmy figurujące jako 8K takimi są czy tylko upscalowane?
Wrócę do domu i biorę się za instalację :)

Boje się tylko czy nie stracę kalibracji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

towalski

Member
Kalibracja nie poleci, bo nie robisz factory reset. Na wszelki wypadek napisz do Maćka to wyśle Ci ustawienia na miala i sobie wklepiesz samemu.
 

lukaszzsch

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie poleciała. Szybko się aktualizuje, zmiany ocenię po meczu.

Epg działa tak samo dziadowsko jak przed aktualizacją.
 

towalski

Member
Raczej wątpię, żeby aktualizacja miała na to wpływ, ale dziś mi ipla i mecze ścinały. Odinstalowałem iple, na nowa instalacja, ale przekroczyłem liczbę urządzeń i finalnie oglądam na laptopie, na którym później się okazało też cięło. Ktoś może miał dziś podobne problemy? Od jakiegoś czasu sytuacja się ustabilizowała.
 

towalski

Member
Mi 4k szło, ale mocno cięło, tak samo jak FHD. Na laptopie to samo, iPad też. Od 35 minuty na laptopie szło normalnie, ale nie mogłem już na TV uruchomić, bo przekroczona liczba urządzeń.
 

mr_roba

Member
No nie wierze. Zainstalowałem Oreo.
Podłączyłem dysk przez USB 3.0.
Wszystkie filmy 4K HDR chodzą bez zająknięcia. Te co wcześniej rwały przy napisach początkowych. Nawet nie wiem czym odtwarzam bo wybrałem film z przeglądarki plików Androida.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry